MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
I

Binbaşı
24 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
25 üye
Görüntülenme (?)
87 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
4 ay
Playstation4 ün daha ne kadar gideri var?
Merhaba, elimde fan, termal macun vs temizlediğim ps4 üm var, merak ettiğim konu şu; ps5 şu an aşırı pahalı alamıyorum, ps4 e desteği ne zaman keserler? Güncelleme ne zaman biter? Online a girişleri belli bir tarihte kapatırlar mı? Kısaca ps4 öldüğünü ne zaman açıklarlar(mı)?
I
11 ay
Akıncı Siha ANA KONU
Merhaba değerli arkadaşlar, ülkemiz için mihenk taşlarından biri olan ağır sınıf silahlı insansız hava aracı “Akıncı” tanıtıldı ve ilk uçuşunu yaptı.Akıncının teknik sipeği şöyle imiş:Temel uçuş performans kriterleri40,000 Feet Uçuş İrtifası(12 km civarı)

24 Saat Havada Kalış Süresi

150 Km Haberleşme Menzili

Tam Otomatik Uçuş Kontrol ve 3 Yedekli Otopilot Sistemi (Triple Redundant)

Yer Sistemlerine Bağımlı Olmaksızın Tam Otomatik İniş ve Kalkış Özelliği

GPS Bağımlılığı Olmaksızın Dahili Sensör Füzyonu İle Seyrüsefer ÖzelliğiAKINCI Taarruzi İHA Teknik Özellikleri:Havada Kalış:24 Saat

İrtifa: 40.000 Feet

Faydalı Yük: 1.350 Kg (900 kg Harici – 450 kg Dahili)

Kalkış Ağırlığı: 4.5 Ton

Kanat Açıklığı: 20 mt

Motor: 2×900 Hp Turboprop

Veri Ağı: LOS\SATCOM

Radar: Milli AESA (Hava/SAR)

Elektronik Harp: Elektronik Destek Podu

Silahlar: MAM-L, MAM-C, Cirit, L-UMTAS, UMTAS, Bozok, MK-81, MK-82, MK-83, Hassas Güdüm Kiti (HGK), Kanatlı Güdüm Kiti (KGK)-MK-82, Teber-82, Gökdoğan Füzesi, Bozdoğan Füzesi, SOM-A

AKINCI SİHA Yetenekleri:Elektronik Harp

SAR Keşif

Sinyal İstihbaratı

EO\IR Keşif

Geniş Alan GözetlemeKaynak: defenceturk.netBelgesel videosu
https://www.youtube.com/watch?v=UEec_EbJgfU&feature=youtu.be

I
11 ay
100mbps paket upload kotası hakkında
Merhaba 100 mbps pakete geçmeyi düşünüyorum ancak bilgilendirme formunda 100 mbps paketin upload hızı 20 gb a kadar 4 mbps, 20 den sonra 2 mbps düşer yazıyor. Çok upload yapan biri değilim aylık 50 gb civarı ancak merak ettiğim şu; 100 mbps sağlıklı şekilde çekebilmek için ideal upload hızı ne olmalı? 100 mbpsyi 4 le rahat alırken acaba 2 mbps upload da atıyorum 80 mbps mi alabilirim upload limiti olduğu için?
I
11 ay
Sakarya bazı bölgeler hız azalması ?
Merhaba, hızı 35-50 ya da 100 mbps olupda 8 mbps düşen var mı?
I
geçen yıl
Vodafone TR #EvdeKal TR oldu. (Operatör adı)
Yeni farkettim. Durumun ciddiyeti çok belli. Çıkmayalım.
I
geçen yıl
Profil 30a ve 250Mbps hız hakkında
Merhaba. Elimdeki modem(2812p-zyxel) 9 yıl öncesinden destekli bu profile, Türk telekomda çalışan ya da bilgisi olan arkadaşlar bilgi paylaşabilir mi?
I
geçen yıl
100 mbps 300Gb dan sonraki hız
Merhaba, bilen var mı download ve upload hızları kaça düşüyor?
I
geçen yıl
Çamaşır makinesi alacağım F/P önerileriniz çok kıymetli
Merhaba, annemin makinesi bozuldu. Vestel CMK-7208 benden habersiz almışlar yaklaşık 5 sene önce yoksa eve sokturmazdım. Ben fiyat performans oranı en iyi makineyi arıyorum, ve arızalardan gına geldi, elektronik- beyaz eşya işi şans işi diyen arkadaşlar lütfen demeyin. Ben inanmıyorum buna. 2. El miele gördüm malum sitede 1500 tl 1200 devir 6 kg falan bi özelliği var. Mantıklımı acaba? Bi alayım 10+ sene kullanmak istiyorum çünkü inanın uraşmak istemiyorum bir daha. Aklımdaki markalar: Miele, Profilo, Beko. Birde su o kadar önemli değilde elektrik sarfiyatı optimize ve gerçekten sağlam, tasarımı takoz gibi olsada kendini ispatlamış oturtmuş modeller önerirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.
I
2 yıl
"Eski işinizden ayrılma sebebiniz"..
Merhaba..

Her başvuru yaptığım yerde bu soruyla karşılaşıyorum ve artık görünce bir tiksinti geliyor. Görüşmeye gitsem görüşmeci soruyor. Ben de size sorayım; önceki işyerimde sorun yaşayıp ayrılmışsam bu benim sorunlu bir insan olduğum anlamına mı gelir? Yeni gireceğim işyerinde de sorun yaşayacağım, potansiyel sorun çıkartacak biri olarak mı bakıyorlar? Bu tarz soruların gerçekten sorulmaması gerekli diye düşünüyorum. Sizlerin düşünceleri nedir merak ediyorum.
I
2 yıl
(1GB-750dk-100sms 29,90tl teklif etti)Turkcelldeyim taahhüt bitiyor ne önerirsiniz?
Not:hattım faturalı.
Merhaba, 9 mart 2019 da süre bitecek, evimde Turkcell şebekesi 4,5G olarak full çekiyor, 700 metre uzağımda Turkcell baz istasyonu var. Yaptığım testlerde 130-140 mbps download 30-40 mbps de upload hızları görebiliyorum. Aynı baz istasyonuna Vodafone kira verip antenlerini taktı gördüğüm kadarıyla, insanlar çıktılar kuleye vericiler taktılar, kulede baya anten var, Vodafone'u arkadaşın hattından test yaptığımda; Casper via A1= 30-40 mbps download, 5-10 mbps de upload hızları gördüm, sinyal gücü Turkcell'den de daha iyi ancak ya aldıkları kanalgenişliklerinden ya da frekanslardan ya da hızlara kota koyduklarından Turkcell'in hızından geride kalıyor. Türktelekom test edemedim.
İhtiyaçlarım: çoğunluk data, konuşma 250 dk dahi yeterli, sms hiç olmasa da olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum. En iyi fiyat performans önerileriniz çok makbule geçecek. Teşekkürler.


Edit: Ay ayda 2 GB hediye edeceklermiş, ama orjinal paket başlıktaki gibi, ne dersiniz mantıklı mı? vodafone 3 GB 750 dk 1000 sms i o paraya veriyor. Turkcellde yan hediyelerle telefi eder miyim dersiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.