Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
I

Binbaşı
24 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
25 üye
Görüntülenme (?)
113 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
5 ay
4K 65" TV arıyorum tavsiyeleriniz çok önemli

Merhaba. Tv sistemleriyle aram çok çok iyi değil. Hazırdaki tv mi iyi bir fiyata sattığım için üstüne ekleyip 4k bir tv almak istiyorum. Ben fiyat/performans tercih eden biriyim genellikle. Anladığım kadarıyla görüntü kalitesi olarak oledler 1 numara şu an. Ancak fiyatları ülkemiz şartlarında çok artmış. Çok uzatmadan; Lg G1, GX, Sony a90j gibi oled tvler kime hitabeder? Ledler oledlere göre çok mu kötü?

ben tv de netflix ve youtube üzerinden içerik izlerim. Uydu yayınları arka planda olur. Evde internetim 50mbps. 8 k tvler de var, gerekli mi? Hdr olayı var birde.. ben Vestel 9800 diye bir modelini gördüm 1000₺ net indirimliymiş. Bütçem max 10000₺

I
geçen yıl
Playstation4 ün daha ne kadar gideri var?
Merhaba, elimde fan, termal macun vs temizlediğim ps4 üm var, merak ettiğim konu şu; ps5 şu an aşırı pahalı alamıyorum, ps4 e desteği ne zaman keserler? Güncelleme ne zaman biter? Online a girişleri belli bir tarihte kapatırlar mı? Kısaca ps4 öldüğünü ne zaman açıklarlar(mı)?
I
2 yıl
Akıncı Siha ANA KONU
Merhaba değerli arkadaşlar, ülkemiz için mihenk taşlarından biri olan ağır sınıf silahlı insansız hava aracı “Akıncı” tanıtıldı ve ilk uçuşunu yaptı.Akıncının teknik sipeği şöyle imiş:

Temel uçuş performans kriterleri

40,000 Feet Uçuş İrtifası(12 km civarı)
24 Saat Havada Kalış Süresi
150 Km Haberleşme Menzili
Tam Otomatik Uçuş Kontrol ve 3 Yedekli Otopilot Sistemi (Triple Redundant)
Yer Sistemlerine Bağımlı Olmaksızın Tam Otomatik İniş ve Kalkış Özelliği
GPS Bağımlılığı Olmaksızın Dahili Sensör Füzyonu İle Seyrüsefer Özelliği

AKINCI Taarruzi İHA Teknik Özellikleri:

Havada Kalış:24 Saat
İrtifa: 40.000 Feet
Faydalı Yük: 1.350 Kg (900 kg Harici – 450 kg Dahili)
Kalkış Ağırlığı: 4.5 Ton
Kanat Açıklığı: 20 mt
Motor: 2×900 Hp Turboprop
Veri Ağı: LOS\SATCOM
Radar: Milli AESA (Hava/SAR)
Elektronik Harp: Elektronik Destek Podu
Silahlar: MAM-L, MAM-C, Cirit, L-UMTAS, UMTAS, Bozok, MK-81, MK-82, MK-83, Hassas Güdüm Kiti (HGK), Kanatlı Güdüm Kiti (KGK)-MK-82, Teber-82, Gökdoğan Füzesi, Bozdoğan Füzesi, SOM-A


AKINCI SİHA Yetenekleri:

Elektronik Harp
SAR Keşif
Sinyal İstihbaratı
EO\IR Keşif
Geniş Alan Gözetleme

Kaynak: defenceturk.net

Belgesel videosu
https://www.youtube.com/watch?v=UEec_EbJgfU&feature=youtu.be


I
2 yıl
100mbps paket upload kotası hakkında
Merhaba 100 mbps pakete geçmeyi düşünüyorum ancak bilgilendirme formunda 100 mbps paketin upload hızı 20 gb a kadar 4 mbps, 20 den sonra 2 mbps düşer yazıyor. Çok upload yapan biri değilim aylık 50 gb civarı ancak merak ettiğim şu; 100 mbps sağlıklı şekilde çekebilmek için ideal upload hızı ne olmalı? 100 mbpsyi 4 le rahat alırken acaba 2 mbps upload da atıyorum 80 mbps mi alabilirim upload limiti olduğu için?
I
2 yıl
Sakarya bazı bölgeler hız azalması ?
Merhaba, hızı 35-50 ya da 100 mbps olupda 8 mbps düşen var mı?
I
2 yıl
Vodafone TR #EvdeKal TR oldu. (Operatör adı)
Yeni farkettim. Durumun ciddiyeti çok belli. Çıkmayalım.
I
2 yıl
Profil 30a ve 250Mbps hız hakkında
Merhaba. Elimdeki modem(2812p-zyxel) 9 yıl öncesinden destekli bu profile, Türk telekomda çalışan ya da bilgisi olan arkadaşlar bilgi paylaşabilir mi?
I
2 yıl
100 mbps 300Gb dan sonraki hız
Merhaba, bilen var mı download ve upload hızları kaça düşüyor?
I
2 yıl
Çamaşır makinesi alacağım F/P önerileriniz çok kıymetli
Merhaba, annemin makinesi bozuldu. Vestel CMK-7208 benden habersiz almışlar yaklaşık 5 sene önce yoksa eve sokturmazdım. Ben fiyat performans oranı en iyi makineyi arıyorum, ve arızalardan gına geldi, elektronik- beyaz eşya işi şans işi diyen arkadaşlar lütfen demeyin. Ben inanmıyorum buna. 2. El miele gördüm malum sitede 1500 tl 1200 devir 6 kg falan bi özelliği var. Mantıklımı acaba? Bi alayım 10+ sene kullanmak istiyorum çünkü inanın uraşmak istemiyorum bir daha. Aklımdaki markalar: Miele, Profilo, Beko. Birde su o kadar önemli değilde elektrik sarfiyatı optimize ve gerçekten sağlam, tasarımı takoz gibi olsada kendini ispatlamış oturtmuş modeller önerirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.
I
3 yıl
"Eski işinizden ayrılma sebebiniz"..
Merhaba..
Her başvuru yaptığım yerde bu soruyla karşılaşıyorum ve artık görünce bir tiksinti geliyor. Görüşmeye gitsem görüşmeci soruyor. Ben de size sorayım; önceki işyerimde sorun yaşayıp ayrılmışsam bu benim sorunlu bir insan olduğum anlamına mı gelir? Yeni gireceğim işyerinde de sorun yaşayacağım, potansiyel sorun çıkartacak biri olarak mı bakıyorlar? Bu tarz soruların gerçekten sorulmaması gerekli diye düşünüyorum. Sizlerin düşünceleri nedir merak ediyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.