MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
07 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
33 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
RX 580 için Sistem Önerisi
Merhaba, arkadaşımın eski bilgisayarına ufak bir dokunuş yapmak istiyoruz. Yapmışken ekran kartı olarak ileriye yönelik olsun diye mutlaka RX580 istiyoruz. Bunu da muhtemelen 4 GB alacağım. İzledim araştırdım epey gerekli görmüyorum onun için 8 GB olanı.

Şu an hali hazırda kurulu sisteminde Amd Fx 6300 var... Darboğaz yaşamayacak şekilde bu sistemi en uyguna nasıl güncelleyebiliriz? Şu an aradığımız sadece darboğaz yapmasın. 8350 ile sorun yaşamayan kullanıcılar okudum. Ben yine de acaba eski sistemlerden birine mi çevirsem diyorum. 2600K lı bir sistem gibi. Yani anakart işlemcisi 600-700 ye hallolabilecek ve darboğaz yapmayacak bir anakart işlemciye mi geçsem. Yoksa 8350 mi alıp taksam? X79 Anakartlar pahalı diye onu geçtim. 6500 gibi işlemciler çok pahalı. Dediğim gibi 600-700 civarlarına çözmek istiyorum. İleride sistemi komple değiştireceğiz. Ama bir yıl kadar keyifle oyun oynamak için idare etmesi lazım. Fps derdi yok kasmasın yeter
2 yıl
...
...
2 yıl
...
...
3 yıl
Ruhsatı Yanınıza Alıyor musunuz? Anket Eklendi !
Yıllardır ne eve girerken ne de başka yerde uzun süreli kalacak olsam bir gün bile ruhsatı yanıma/eve almadım. Hep arabada durur ruhsat. Hatta çevirmeye girmedikçe bakmam bile yerinde mi duruyor mu diye. Hani şu an baksam ruhsat çalınmış olsa ne ara çalındığını bile bilmem o derece.
Sizde durumlar nasıl? Gerçekten her gün ruhsatı eve götürüp getiren var mı? Ruhsatlı şekilde araç çalınsa ne değişir ihbar ettikten sonra bunu da merak ediyorum.
3 yıl
Tahsin Hasoğlu'dan DonanımHabere Gönderme :) Google Hastanesi
Sosyal Medyada mizahını sevdiğim kişilerden biridir. Son videosunda Donanımhaber Ölücülerine değinmiş bayağı güldüm :)
4 yıl
Chrome - Konudaki Resimler Sürekli Açık - Kapanmıyor
Sinirden delireceğim nedir bu sürekli açık halde geliyor. Konuyu okumak için aşağılara inmek zorunda kalıyorum her seferinde. Gizli pencerede sorun yok normal çalışıyor. Ama normalde sürekli açık geliyor. Tüm uzantıları kaldırdım yine açık nedir bu Allah aşkına. Konudaki resimler kısmı kapanmıyor da.
4 yıl
Silinsin
Silinsin
4 yıl
iPhone 5S - Cihaz Servis Yok Diyor !
Arkadaşlar eşimin 5S cihazı şebekede sürekli aranıyor duruma geçti. Sonra ne yaptıysam düzelmedi. Uçak modu, Ağ ayarları sıfırlama, Komple sıfırlama vs hepsini denedim olmadı. Hattı çıkarıp yeni hat taktım yine olmadı. Telefon sim aart yuvasına tepki vermiyor. Sim yok diye. Sürekli aranıyor diyordu. Sonra DFU yükleme yapayım dedim. İndirip kurdum, herşeyi yapıyor fakat son andaki "iPhone Firmware geri yükleniyor" adımında hata veriyor... iTunes güncel sürüm. iOs sürümü 10.3.1...

Ne yapabilirim gitti mi cihaz ?

Düzenleme: Evdeki bilgisayarımd DFU ile kurabildim. Şu an da sim bir gidiyor bir geliyor. Sim karta tepki vermiyor cihaz. Kapatıp açınca çekiyor. Sonra yine servis yok yazıyor.
4 yıl
Türk Telekom - 18 Mart Çalarken Dinlet - Arama Yapılamıyor !
Arkadaşlar 10 dakikadan fazladır arama yapılamadı. Kimi ararsak arayalım Türk Telekom 18 Mart Şehitleri Saygıyla anıyoruz diye bir dinleti geldi. Kimse kimseyi arayamadı. Saldırı değildi sanırım. Beceremediler galiba. Var mı bir bilgisi olan ?
4 yıl
Silinsin
Silinsin
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.