MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
07 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
57 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
12 ay
Detailing hk.
Merhaba Cümleten İyi Ramazanlar,

Forumda detailing işiyle uğraşanlar var ara ara görüyorum. Yakın zamanda Detailing işini yapmak istiyorum ve görüşleriniz gerçekten önemli benim için. Altta belirlediğim birkaç başlık var, cevaplayabilirseniz sevinirim.Yardımcı olacaklar için şimdiden teşekkür ederim.

Detailing firmasından beklentiniz nedir?
Şu olsa iyi olur diyeceğiniz herhangi bir şey?
Şunların olmasını isterdim, daha önce gittiğim yerlerde şunları gördüm, kesinlikle yapmamalısın dediğiniz bir şey var mıdır?

Bunların haricinde farklı önerileriniz olursa onlarıda dikkate alacağım.

Not: Konya da açılacak iş yeri.
2 yıl
Doğu Akdeniz ProjesiVideo yukarıda arkadaşlar, biraz uzun bir video ama herkesin vakit ayırıp izlemesi gerek kesinlikle. İstanbul seçimleriyle saçma sapan vakit kaybederken, millet nereleri götürüyor.
4 yıl
Film izlerken Ekranın Grileşmesi
Arkadaşlar Merhaba.

Elimde 1080P filmler var epeydir izlemiyordum. Bunları yeni izlerken aşağıdaki gibi ekran sürekli grileşiyor. Ekran kartı driverını güncelledim. BSPlayer - GOM Player ve Vlcplayer da sürekli olarak ekrandaki grileşme oluyor. Nasıl çözebilirim acaba bunu?
4 yıl
Trafik Kazası Sağlık Raporu
Merhabalari öncelkle kusura bakmayın. Forum içinde başlık açacağım başka yer yok gibiydi bununla ilgili.7 Ağustos ta aracımızla trafik kazası yaptık. Kaza sonrasında benim ve arkadaşımın vücudunda kırıklar oluştu. (El kırığı, göğüs kafesi çatlaması )

Bununla ilgili ben 1 ay arkadaşım, 2 hafta rapor aldı. Kaza tutanağında suçu bize verdiler.

Geçen ay rapor ücretini aldık. Ancak bugün aracı süren arkadaşıma ceza kağıdı geldi SGK dan. Bizim aldığımız rapor ücretlerini devlet, arkadaşıma faiziyle beraber borç kağıdı göndermiş.

Bu yasal mıdır ve itiraz edebiliyor muyuz acaba?
4 yıl
Canon 60D
Arkadaşlar merhaba. İş yerinde ürün çekimlerinde kullanmak için fotoğraf makinesine ihtiyacımız var. Katalog ve broşürlerde kullanacağız genel olarak.

Kendi çapımda ufak bi araştırma yaptım sitedeki ürün gözüme çarptı. 3000 TL maksimum bütçemiz var.

3000 TL civarında ekte ki makine bize faydalı olur mu veya sizin önerebileceğiniz başka modeller var mıdır.

Büyük ihtimalle gece çekimi yapmayız. Uzak çekimlerde yapmayız büyük ihtimalle ama varsa eğer lens öneriniz onada talibim.Şimdiden teşekkürler.
5 yıl
kpss 2014 Ortaöğretim
2014 yılındaki kpss sorularının soru ve cevapları elinde olan varmı acaba?

Saçma bir şekilde bbütün sitelerde %10 u paylaşılmış. Eski sınavda kendimi tekrar denemek istiyorum.

Yardımcı olabilecek varmı acaba.
5 yıl
Kaza sonrası sigorta işlemleri hk.
Dün Konya beysehir yolunda plaja giderken kaza geçirdik. Arkadaşım mucurlu yolda giderken sağ arka tekeri kaptırdı 70 civarı hızımız vardı. Karşıdan gelen aracın sol on tamponu ve bizim sol arka kapı dan vurunca 5 kere takla attık. Hepimiz iyiyiz çok şükür ancak araçla ilgili problem var onu danışmak istiyorum.Karşıdaki araç eski model sahindi onların motor ve sol ön kısmı bayağı bi sıkıntıli. Bizim aracın motor akşamında birşey yok darbe almadı o kısım. Ancak iç konsolu kestiremiyorum ama sol kapılar ve camlar tamamen dağıldı. Arkadaşım arabayı 6-7 olmuştu arabayı kasko yaptirmamisti. Karşı taraf sigortası bizim arabanın ne kadarını kapsar. Bilgisi olan var mı acaba.Şimdiden yardımcı olacaklar a çok teşekkür ederim.Edit: üst tavan ı eklememişim oda fotoğraf larda mevcut. Önden darbe almadığımız için airbagler açılmadı bu arada.

5 yıl
Kaza sonrası sigorta
Dün Konya beysehir yolunda plaja giderken kaza geçirdik. Arkadaşım mucurlu yolda giderken sağ arka tekeri kaptırdı 70 civarı hızımız vardı. Karşıdan gelen aracın sol on tamponu ve bizim sol arka kapı dan vurunca 5 kere takla attık. Hepimiz iyiyiz çok şükür ancak araçla ilgili problem var onu danışmak istiyorum.Karşıdaki araç eski model sahindi onların motor ve sol ön kısmı bayağı bi sıkıntıli. Bizim aracın motor akşamında birşey yok darbe almadı o kısım. Ancak iç konsolu kestiremiyorum ama sol kapılar ve camlar tamamen dağıldı. Arkadaşım arabayı 6-7 olmuştu arabayı kasko yaptirmamisti. Karşı taraf sigortası bizim arabanın ne kadarını kapsar. Bilgisi olan var mı acaba.Şimdiden yardımcı olacaklar a çok teşekkür ederim.Edit: üst tavan ı eklemenlmisim oda fotoğraf larda mevcut. Önden darbe almadığımız için airbagler açılmadı bu arada
5 yıl
AÖF
Arkadaşlar Merhaba; bu sene öylesine ygs ye girdim. 8 seneden sonra yaklaşık.Ygs den 225 puan aldım. Diploma notum 60 = Ortaöğretim başarı puanım 295Yerleştirme puanım ise 259 puan. Ygs 3 için.Şimdi benim tercih yaparken kullanacağım puanım 259 mu yoksa 295 puan mı acaba?Tercih edeceğim bölümün taban puanı 295 bu arada. Eğer ki 259 puan geçerliyse gelme ihtimali var mıdır Adalet için ?
5 yıl
Cgpeers Forum
Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır cgpeers forum üyeliği aramaktayım. Nasıl üye olabileceğimizi bilen veya davetiyesi olan varsa ücret ödeyebilirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.