Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
02 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Cevap: Hacettepe Elektrik - Elektronık 2015 Girişliler
elektrik elektronik
7 yıl
.
.
7 yıl
C++ sorunu
lol'ü 2010 un başından beri oynuyordum şubat ayında ara verdim ve bilgisayarıma format attım . 2010 dan beri lolü hiç silmemiştim şimdi tekrar kurmak istediğimde c++ hatası veriyor internette buna benzer sorunlar gördüm ama çözüm bulamadım bir kaç şey denedim ama başaramadım yardımcı olur musunuz ?
8 yıl
Fizik dairesel hareket ve itme
Arkadaşlar 11. sınıfım itme momentum patlama sorularını atış sorularını çözüyorum (aracın üzerinden atış falan ) ama potansiyel değişimi sorduğunda apışıp kalıyorum . Ne kadar çalıştıysam da yapamadım aynı şey dairesel hareket için de geçerli ne yapmam lazım ?
8 yıl
Skin sayısını nasıl öğrenebilirim
Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar , benim sizden ricam beni hesabımdaki skin sayısını gösterebilecek bir site önermeniz tabii varsa teşekkürler şimdiden .
Not : Elinle say diyenler olacaktır fazla sayıda skin var ve 20 ye yakını kutudan çıktığı için hangi karakterde ne var atlıyorum genelde unutup .
8 yıl
Skyrim Bug
İyi günler öncelikle , skyrim de bir görev vardı heykele bir küre götürüyoruz ve heykel bizi bulutlara çıkartıyor bir şeyler söylüyor . Korsan oynadığım zamanlar o bulutlarda bir şeyler söylüyor ve iniyorduk , ama şimdi bulutlarda takılı kalıyorum o ışık hüzmesiyle sorunun çözümünü bilen birisi var mı ?
8 yıl
Ekran kartı driver sorunu
oyunlarda ekran kırıkmış gibi gözüküyor ekran renk tayfı oluşuyor tüm ekranda neredeyse . LOL de ise sadece menülerde oluyor . Driverdan kaynaklanıyor dediler . Ati Radeon 5650 HD ekran kartım amd nin sitesinden girip indirip kurmaya çalıştım ama bilgisayarınız bu sürümü desteklemiyor dedi . Bilgisayarımın modeli hp dv6 3114 et .
teşekkürler şimdiden .
8 yıl
yeni yamayla gelen sorun


chate ve ya her hangibir menüye girdiğimde böyle garip renkler çıkıyor yardımcı olabilir misiniz ?
Bir de Türkiye sunucusunda lolrecorder nasıl çalıştırabilirim westteyken çalışıyordu .
8 yıl
kinect almalı mıyım sizce ?
İçimde bir heves olarak kaldı kinect çıktığı günden beri istiyordum yalnız oynayacak birisi yok yani bayramda seyranda arada bir arkadaşlarım gelir . Şimdi size bir şey sormak istiyorum . Bayram harçlığımdan artan 250 liraya wii mi almalıyım kinect mi ? wii dememin sebebi daha fazla oyun oluşu kinecti ise çok hoş buluyorum yardımcı olur musunuz ?
8 yıl
11. Sınıf çalışma programı hedef 1000 yardım
öncelikle merhaba bu sene 11. sınıfa geçtim .9-10 da ortalamam 85ti . ilk olarak şunları belirteyim 9. Sınıf tekrarı yapmadım hiç ama hatırlıyorum tarih hariç . 10. Sınıf kimya fizik elektrik ve mat trigonometrim kötü . ben bu sene bu konuları toparlayip aynı zamanda ileriye yönelik çalışmak istiyorum ne önerirsiniz hangi kitapları ne zaman bitireyim ? hedef olarak ilk 1000 e girmek istiyorum nasıl bir yol izlemeliyin ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.