Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
14 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
81 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
GoPro Hero4 Problem
Arkadaşlar, iyi akşamlar. Arkadaşım kendisine Ukrayna'dan GoPro Hero4 aldı. Alet güzel fakat video çekimlerinde ufak bir sıkıntı yaşıyor kendisi. Video çekip PC'ye aktardıktan sonra, video ilk 35 40 saniye sorunsuz gidiyor; daha sonra slowmotion oluyor. Hafıza kartı sıkıntısı diyeceğim ama ilk 35 saniye nasıl sıkıntısız oynatıyor, o kısmını çözemedim.

Çözümü bilen, daha önce yaşayan bunun gibi bir sorun yaşayan yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Not: Çekim ayarı 2K falan değil, ya 1080p ya da 720p...
7 yıl
iPhone 5 Değişim Hakkında
Merhaba arkadaşlar, elimde bir iPhone 5 var. 2 yıllık garantisi dolmuş durumda, fakat şu eskiden olan power tuşu programına uygun. Telefonun power tuşunda sıkıntı yaşamadık hiç, fakat ekranında sorun var. Sol taraftan şerit şeklinde yeşil renk veriyor özellikle beyaz ekranda. iOS7'de daha da göze batmaya başladı.

Sorum şu; bu değişim programında garantisi dolduğu halde yararlanabilir miyiz? Teşekkürler
8 yıl
Yarın Edebiyata girmezsem?
iyi geceler beyler, sayısalım. yarın edebiyata girmezsem, herhangi bir etkisi olmaz değil mi mf puanlarıma ve sıralamalarıma. Ben öyle biliyorum.
8 yıl
Salcano NG350 mi yoksa Kron XC250 mi?
Selam arkadaşlar, bu haftasonu bisiklet alacağım. Bu ikisine karar kaldım takribi 1150-1250 liraya alabileceğim ikisinden birini. Siz hangisini önerirsiniz? Teşekkürler.

EDIT: bütçe budur arkadaşlar. 1250'nin üstüne çıkmaz ama altı olur. Önerilerinize açığım.
9 yıl
iOS 7 Ses İle İlgili
Arkadaşlar, 7.1.1'de 4S'im var. iOS7'ye geçtiğimden beri zil sesi ve müzik çalar seslerinde acayip fark var. Müzik çalardan "x" şarkısını açıyorum diyelim son sesde, ses gayet güzel ve yüksek çıkıyor. Aynı "x" şarkısını iTunes'dan zil sesi yapıp ayarlardan o "x"e tıklayınca son seste çok kısık oluyor. Diğer bildirim sesleri de böyle. iOS7'nin genel bir sorunu mu bu yoksa Apple 4S sahiplerini bu şekilde mi vazgeçirmeye çalışıyor?

Denerseniz sevinirim. Aynı şarkı veya ses olmak zorunda değil. Herhangi bir şarkı açın müzik çalardan son sesde, daha sonra onu kapatıp ayarlardan herhangi bir zil tonu açın son sesde, ara çok bariz fark var.

NOT: Çok restore ettim telefonu, hoparlör problemi olmadığı aşikar. JB yok.


Teşekkürler
9 yıl
Kargo Hakkında
Beyler, sahibinden'den bir ürün alacağım. Satıcı kapıda ödeme seçeneği var demiş, mesaj attım harbiden varmış. Aras Kargo ile çalışıyormuş. Cumartesi günleri saat 16.00'a kadar olan siparişlerde aynı gün içerisinde kargoya veriliyormuş.

Sorum şu; ben şimdi 16.00'a kadar sipariş versem, adam bugün verecek kargoya. Ürün elime ne zaman ulaşır? Yarın mı pazartesi mi? Kapıda ödeme ile alacağım.
9 yıl
Bahçelievler-Güngören Elektrik Kesintisi
Beyler, elektrik gitti; haznedardayım ben de iki tarafında elektriği yok. Bütün mahalle kapkaranlık oldu.


Tam bilgisayarda iş vardı ha.
10 yıl
Elektro Gitar Köprü Hakkında
Merhaba arkadaşlar. Gitar alma arifesine yaklaştım, 1-2 haftaya alıyorum en geç. İlk gitarım olacak, 1 yıllık klasik geçmişim var.

Sorum şu, bu gitarı alınca en az 4-5 yıl kullanacağım, zaten bütçeyi yüksek tuttum. (Gitar + amfi 1550-1600 TL). Floyd Rose lu gitarlar baktım fakat hepimizin bildiği gibi akord değiştirme, akord yapma, tel değiştirme gibi olaylar bu köprüde sıkıntılı. Nasıl yapıldığını öğrensek de sabit köprüye göre zaman alıyor.

Floyd'un zorluklarının farkındayım, üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum. Gerek internet gerekse el becerim ile bu akord etme gibi işleri halledebilirim diyorum. Fakat bir yandan da sabit köprünün kullanım kolaylığı ve nasıl desem daha az bakım gerektirmesi aklımı cezbediyor.

Tamam sabit köprülü bir gitar alayım diyorum bu sefer de 4-5 yıl içinde neden Floyd'lu bir gitar almadım diye hayıflanırım diyorum. Floyd'daki dive bomb vs. hoşuma gidiyor da.

Uzun bir yazı oldu, dediğim gibi siz ne önerirsiniz? Floyd ile başa çıkabilirim diyorum, fakat sabit köprünün avantajları, Floyd'un avantajları derken kararsız kalıyorum.

Yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim.


NOT: Floyd Rose'lu alırsam Schecter Damien Elite 6 FR ya da RG370DXZ alacağım. Amfi zaten Line 6 15 olacak.

Sabit köprü olursa; Les Paul Standard veya SG G400 PRO alacağım. Schecter'in sabit köprülüsü var fakat, strat kasalara kafamda sabit köprüyü yakıştıramıyorum absürd geliyor.
10 yıl
Beyler Acılı Whopper Hakkında.
Beyler, biraz önce söyledim; hem karın doysun hem de farklı tatlar deneyelim diye. Yenilemeyecek kadar acı mıdır? Burger'ın soslarının acı konusunda su götürmez olduğunu duymuştum, ne kadar doğrudur?


Teşekkürler.
10 yıl
DH Premium'a Özel Renkler [SS'li]
Evet millet, artık herkes DH'yi alttaki açıklamaya göre kullanacak. Tabi ki Premium'a özel.

Yapmanız gereken tek şey, resmi indirmek.

Baylara Mavi.Bayanlara ;
Kezban ve ne olduğunu kestiremeyenlere;

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle