Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
18 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
11 yıl
Renault 9 yazısı, logo ve tampon şeridi
Aracın arkasına nikelajlı renault 9 yazısı, öne renault amblemi, ve arka tampondaki beyaz şeritten lazım. Nerden bulunabilir?
11 yıl
Spring'e lastik
94 model Renault Spring var bende. Sağ ön lastik sürekli iniyor, kabaklıktan gebermeden değiştirmek durumundayım. Ölçtüm biçtim benim lastikler 155-65 ölçülerinde. Fakat bu ölçülerde lastik bulamadım. 175-70 taksam dezavantajları ne olur?
11 yıl
Performans sürekliliği sorunu
Bir yıllık bir Asus n61vg sorunum var. Geçtiğimiz günlerde bi recovery attım, tertemiz 64 bit windows 7 aldım elime. Fakat formattan önce de bulunan süreklilik sorunu devam ediyor. Oyuna başladığımda çok seri olan bilgisayar, bi 10 dakika sonra inanılmaz yavaşlıyor.

Driverlar kurulu, arkada program da çalışmıyor..
11 yıl
Windows 7 ile temiz bir sayfa
Windows 7 sistemime format atıp tekrardan windows 7 ile temiz bir sayfa açmak istiyorum. Fekat asusun verdiği dvd yi kaybetmişim..

Netten illa Windows 7 mi indirmem lazım, yoksa recovery discler var onlar da işimi görür mü?
11 yıl
Damon Jones Aliağa'da
Bakındım göremedim haberi. Damon Jones ile anlaştı Aliağa Petkim. Kambala'nın yanına sevdiğim bi adam daha buldular.
11 yıl
Jerry Sloan İstifa ediyor?!
23 yıllık yardımcısı Chris Johnson'ın ayrıldığı, kendisinin de istifaya karar verdiği konuşuluyor nba kulislerinde. Daha geçen gün kontrat uzatmıştı.
13 yıl
NbaTurka.net
Eskiden nbavizyon.com olarak bilinen sitemiz, yeni ismiyle hizmete açıldı..
Bekleriz gayrı..
13 yıl
Yeni siteye yazarlar!
Daha önce NbaVizyon.com adı altında hizmet veren, yeni kurulacak olan sitemize;

Takım
Genel
Haber

yazarları alınacaktır.İlgilenenlerin Pm atmasını arz ederim...


Sanki dilekçe yazıyoruz başbakanlığa anasını satıyım.Yazar arıyom lan işte!
13 yıl
2008 draftı inceleme
Atlanta Hawks

Atlanta Hawks halihazırda gencecik bir takım.Dolayısıyla, genç oyuncudan ziyade, eldeki kadroyu korumaya ve lider Joe Johnson'ın yanına veteranlar katmakla ilgileniyorlar.İlk amaçları Josh Smith ve Josh Childress'ı kadroda tutmak olacak.Sonrasında Free Agent pazarından bir veya iki veteran oyuncuya teklif götüreceklerdir.


Boston Celtics

Round 1: J.R. Giddens (30)
Round 2: Bill Walker (47), Semih Erden (60)

Geçen seneki hamleyle Boston'ın uzun süreli zirvede kalamayacağı kesin gibiydi.Bu sene hem kısa vadede katkı sağlayacak, hem de uzun vadede potansiyeli olan oyuncular seçtiler.Jr ve Bill Walker takımın atletik sıkıntılarını giderebilir.Tabi Walker sakatlıklarından kurtulursa.Semih Erden'in bu sene takımda olması beklenmiyor.Uzun vadede de görev adamlığından ileri gidebileceğini sanmıyorum.


Devamı..


Yazının yarısı benim, yarısı Bayram Ender Şimşek isimli şahsındır...
13 yıl
En kötünün, En kötü hamleleri...
Uzun bir aradan sonra tekrar bir yazıyla birlikteyiz.Şu aralar Nba gündeminden uzaklaşmaya başlayan bir isimden,Isiah Thomastan bahsedeceğiz bugün.Pekçoklarının gözünde tarihin en kötü Gm'i olan bu adamın, skandal hamlelerine göz atarken, yeni Gm Walsh'ın bu tip uçuk icraatlerle yüz-göz olmayacağını, tüm Knicks taraftarları için umacağız.Buyrun başlayalım;
10)Vin Baker hamlesi

Vin Baker, 1990 ların ortalarında, güçlü fiziği ile dikkat çeken, neredeyse dominant bir oyuncu idi.Ancak geçen zaman onu bir yağ deposu haline getirdi.Nitekim dillere destan bir de alkol problemi vardı kendisinin.Ama bu, elbette ki, İsiah'ı durdurmadı.Isiah hiç utanmadan, çekinmeden Mid-Level ı harcadı.Ne mi oldu..Vin Baker, hiçkimseyi şaşırtmadı.24 maçta 1.4 sayı ortalamayla oynadı ve bir başka Isiah hamlesiyle, kendinden büyük bir kontratı olan Maurice Taylor karşılığında takas edildi.Üstelik Taylor rotasyona bile giremedi..

9)Jared Jeffries hamlesi

Knicks savunması kötü olan bir takımdı(ki halen öyle).Takımın başına koç olarak Larry Brown getirilmişti, bunu da ileride ayrıca inceleyeceğiz, ve Brown'ın savunma odaklı anlayışına uyacak oyuncu aranıyordu.Isiah bunun için Jared Jeffries'e güvendi.Üstelik 5 yıl 30 milyon dolarlık bir kontrat verirken.Olmadı, olamadı.Brown'ın bile süre vermediği Jeffries bu sene hiç mi hiç süre alamadı.Rotasyonda yok, olacak gibi de değil.Üstelik daha üç sene kontratı var.

8)Jerome James

Fazla yoruma gerek yok.Kontrat sezonunda, kariyerinin en iyi rakamları olarak 5 sayı 3 ribaund ortalamalar yapan Jerome James'e, üstelik o yaz Ed Curry takıma katılmışken, tüm mid-level'ı bağlayan Isiah kimbilir neler düşünüyordu.James ilk iki sene 80 maçta oynayabildi.İki sene de onun kontratı var.Al başına belayı.Adam ayakta duramıyor..

Yazının tamamı...

Tüm yazılar..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.