Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
04 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
122 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
5500 liraya kadar uzun şarj ince ve fazla yer kaplamayan notebook tavsiyesi
5500 lirayı geçmeyecek ofis işlerinde kullanılacak şarjı uzun giden ince ve büyük olmayan bir bilgisayar arıyorum num lock tuşları olmasa da olur( arada Photoshop işleri çoğunlukla e-ticaret için kullanılacak(ürün yükleme fatura kesme sipariş kontrolü vs) iki bilgisayar var ofisimde birisi masaüstü birisi dizüstü ikisi de Asus marka on yıllık ikisi de gönlüm asustan yana aslında 10 yıldır tek bir arıza yaşamadık ama 10 yıldır ne oldu ne bitti hiç araştırmadığım için bilmiyorum direk Asus alıp reZil olmak istemiyorum
5 yıl
1700 + yemek + araba iş teklifi (4 yıl sonra güncellendi 2017-2021)
uzun zamandır işsizim bir iş görüşmesi yaptım arkadaşlar sizce kabul etmelimiyim başlıktaki imkanları sağlıyorlar yurt içi satış departmanı şöle bir durum var ay bir falan mesela karadeniz bölgesine gidiliyor 15 gun boyunca şehirler firmalar geziliyor sizce değer mi bu paraya 15 gun evimden ailemden uzak kalacağım su an nısanlıyım eylule dugunum var mantıklı bir fırsat mı.

4 Yıl sonra gelen ekleme

bahsedilen işe 2017 şubatta girdim türkiyenin bir çok ilini gördüm satış yaptıkça maaşım arttı gelen primler ile hatrı sayılır bir maaş elde ettim. 2019 başında bölge müdürü oldum altıma iki pazarlama arkadaşı daha aldılar seyahatlerim daha kısa uçakla yolculuk şeklinde döndü büyük cirolar elde ettim ben bile beklemiyordum böyle iyi olmasını. 2019 mart gibi eticaret yapan bir müşterim ile yaptığım muhabbet sonrası ben de aynı işi yapmaya karar verdim biraz araştırdıktan sonra haziran gibi patron ile görüştüm bana destek olur musun böyle bir düşüncem var diye. beklediğim aksine (çok paralar kazandırıp, çok güzel zamanlar geçirmiştik) çok sert bir tepki ile karşılaştım besle kargayı oysun gözünü biz sana işi öğrettik gözünü açtık sen işine kafanı vermek yerine neler düşünmüşsün falan dedi. çok bozuldum tabi bu duruma, ya işi bırak ya o düşünceyi bırak dedi patronum ben de o güne kadar hep abi diye hitap ettiğim kişiye xxx bey hesabımı kesin dedim aldığım tazminatı kendime sermaye yapıp eticarete girdim aynı sektörde şu an depo ofis şirketim var internet satışı yapıyoruz kendime güzel bir araba aldım dağıtım için ticari araç aldım hedefim hayallerim çok başka şekilde büyüdü. umarım yazımı okuyan herkese nasip olur. bu arada evlendim üç yıllık evliyim sağolsun eşim hep yanımda oldu tüm süreçlerde daha iyi olması umuduyla esenlikler dilerim hepinize.
5 yıl
7 senelik ilişkiye doğum günü tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar kız arkadaşımla evliliğe giden bir birlikteliğim var, 7.senemizdeyiz ben geçen doğum gunumde dedım; artık şu maneviyat taşıyan hediyeleri bırakalım maddi bir hediye ufak bir pasta yeter dedim. o geçen doğum gunumde gene boş durmadı benı şaşırttı, şımdı mecbur bende bırşey yapacağım ama artık nasıl şaşırtırım dıye çok duşunuyorum bulamıyorum yardımlarınıza ıhtıyacım var forumdakı diğer şeyler ya klişe ya yaptığım şeyler beni çok yormayacak(işim nedenimle şehir şehir geziyorum araçla pek zamanım yok) tavsiyeleri bekliyorum liseliler konu dışında olduğumuz için goygoy serbest
6 yıl
İngilizce bilmiyorum bir senem var yardım.
İki gün önce hayatımın fırsatı olan bir iş görüşmesi yaptım ingilizce bilmediğim için bunu sıkıntı etti görüştüğüm yer şimdi bir görüşmem daha var haftaya o da çok büyük firma tam iki aydır bir tanıdığım bunlarla görüşme ayarlamak için uğraşıyor asil probleme geçelim ben görüşeceğim firmaya taahhüt vermeyi düşünüyorum bir sene içerisinde konuşur seviyeye gelmezsem işime son verirsiniz diye sizce bir sene içerisinde mümkün mü kelime haznem orta düzey ama grammer bilmiyorum çok moralim bozuk arkadaşlar.
6 yıl
Kola Bağlamalık Spor Çantası Aliexpress
6 yıl
Usb ile çalışan x28 güçlü led ışık Aliexpress
incelemek için aldım ancak aldığım günden beri elimden düşmüyor hatta şu an da lambalar kapalı laptobumun usb sıne takılı yazıları rahat göreyim diye bu posttan sonra da pc kapatıp kitap okuyacam öneriyorum dostlar 32 led zannediyordum ama 28 miş.

İNCELEME VİDEOSU

https://www.youtube.com/watch?v=Fj2E2HMO1aQ
6 yıl
aliexpress Lazer (menzili tatminkar) $1.47
yani ben begendim gözümün aldığı çok uc noktaya kadar ışığı gönderdi iyi yani alın arkadaşlar


İNCELEME VİDEOSU
https://youtu.be/NXKzPX2yQHE
6 yıl
aliexpress telefon lensi
Ben lg g5 kullandığım için pek tatmin etmedi beni zaten 135 derece açıyla görüntü aldığım için ama diğer türde güzel geniş açı lensi takıp vlog cekmeyi planlıyorum.

İNCELEME VİDEOM İKİ ÜRÜN VAR VİDEODA AZ İLERİ SARIP İZLEYİN İLK ÜRÜN TIRT ÇIKTI SATIN ALMA LİNKİ VİDEODA MEVCUT.

https://youtu.be/2nUn-lOWEwA
6 yıl
masa tripodu $2.22
dostlar fiyatlar şişirilmeye başlanmış ben daha ucuza almıştım güncel fiyat linkini yazdım değerlendirmek isten video ile değerlendirsin ayaklardan birisi çok kurcalamaktan koptu tekrar yapıştırdım cok uğraşmazsanız fp ürünü

İNCELEME VİDEOM KURAL DIŞIYSA BİRİSİ MESAJ ATSIN GÜNCELLEYEYİM

https://www.youtube.com/watch?v=cMKOxJVb60I&list=UUfIi-pKfbZfJYMPglki7JlA
6 yıl
Aliexpress yaka mikrofonu ve ses kartı $0.68 $1.30
sadece yaka mıkrofonu pek bır işe yaramıyor ayrıca mıkrofonda cok dıp ses oluşuyor ses kartını takınca bıraz daha duzelıyor dip ses gelmeye devam ediyor kayıdı adobe auditiondan alırsanı ve dip sesleri temizlerseniz çok güzel sonuçlar alırsınız.

İNCELEME VİDEOM. BU TARZ VİDEOLAR ÇEKİYORUM KISA VADADE MADDİ HİÇBİR BEKLENTİM YOK REKLAM OLARAK ALGILANMASIN İYİ GÜNLER.

https://www.youtube.com/watch?v=T4oMBZN1K1c
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle