Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
C

Yüzbaşı
08 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
4 yıl
SSD Terfisi Sonrası HDD Ani Güç Kesilme Sesi
Merhaba arkadaşlar, dizüstüne ssd taktım. Hdd'yi de cd yerine taktım fakat hdd'nin olduğu sürücüye girip çıktıktan bir süre sonra aniden güç kesilmiş gibi ses çıkarıyor. güç seçeneklerinden disk kapanma süresini sıfır yaptım, 500 yaptım. farklı hdd caddy aldım yine aynı ses devam etti. çözümü nedir?
C
6 yıl
blogger subdomain oluşturma
blogger ‘da ücretsiz blog açıp domaini bloga yönlendirdim. subdomain açıp hosta bağlamak isitiyorum. ana site bloggera yönlenmiş olacak ve diğer işlerim(wordpress kurmak gibi) için subdomain kullanmak istiyorum. bu yapılabilir mi?
C
7 yıl
ağ akış desteği olan video oynatıcı
arkadaşlar m3u8 uzantılı video akış bağlantısını destekleyen video oynatıcı varmı. vlc izliyorum fakat çoğu zaman video takılıyor ve gri görüntü oluşuyo.
C
8 yıl
Zemana FatmalDecrypter ile ".şifreli" uzantılı dosyalarınızı kurtabilirsiniz
Geçtiğimiz günlerde, sahte Turkcell faturası şeklinde gönderilen bir zararlı yazılım Türkiye’de bir çok kullanıcının bilgisayarına bulaşarak önemli verilerini şifreledi ve alttaki notu bıraktı.Konu hakkında, TÜBİTAK tarafından çok detaylı bir inceleme yazısı yayınlandı. Bir çok kullanıcı, dosyalarını kurtarabilmek istiyordu fakat hackera para vermek dışında dosyaları kurtarabilmenin mümkün olmadığı düşünülüyordu. Lakin, hacker'a para vermek ne kadar mantıklı olabilirdi?

Saldırıdan etkilenen bir çok kullanıcımızın gönderdiği destek talepleri neticesinde konuyu derinlemesine inceledik ve şifrelenen dosyaları (.sifreli uzantılı) kurtarabilen bir araç geliştirdik. FatmalDecrypter adını verdiğimiz bu aracı ile sisteminizdeki bütün dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

kaynak:http://blog.zemana.com/2014/03/FatmalDecrypter.html
C
8 yıl
Cevap: Microsoft Office Bulgarca!Acil Yardım!
C
8 yıl
...
...
C
8 yıl
Outlook.com'a Giremiyorum
arkadaşlar kaç gündür outlooka giremiyorum.bütün taraycılarla (comodo dragon, ie11 ve firefox) denedim bir türlü login sayfası açılmıyor.sorunu başka yaşayan varmı?
C
8 yıl
Font sorunu
arkadaşlar blogum tema indirdim. fakat temada kullanılan fontlarda türkçe karekter sorunu var. bu sorunu nasıl çözebilirim?
C
8 yıl
...
...
C
8 yıl
sanırım vodafone bilgilerimizden para kazanmak istiyor
bugün vodafone'dan gelen mesaj;
quote:

evet yazıp 4000'e ücretsiz sms atın; abonelik, cihaz, yer ve tüm kullanım bilgilerinize göre tasarlanacak marka kampanyalarından aboneliğiniz boyunca haber alın.


heralda vodafone, kampanya mesajlarını dedesinin hayrına göndermeyecek. Sizce?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.