Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
23 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Turkcell Yeni Hat Sorunu - Yapilan Ayip
Kendim numara secmek istedigim icin internetten turkcell faturali hat talebinde bulundum 49tllik genc tarife icin. Kurye geldi belgeleri verdim imzalar atildi simdi aramis genc tarife veremiyoruz tarifenizi degistirmeniz gerek diyorlar. Resmen insanlarla dalga geciyorlar. 10gb netim olacakken bana ayni fiyata 3gblik paketi oneriyorlar. Ben boyle bir hizmet anlayisi gormedim. Iptal ettirmek istiyorum dedim. Simdi imzalari da atmis bulunduk hatti rastgele bir tarifeye gecirip yillar sonra karsima kocaman faturalar cikartmazlar degil mi?
5 yıl
2000₺'ye kadar 11"-13" laptop önerisi
2000₺'ye kadar 11" veya 13" laptop önerilerinizi bekliyorum, iş amaçlı kullanılacak iyi bir ekran kartı aramıyorum.
7 yıl
[2015] Yeni i20 Yakıt Tüketim Paylaşımı
Merhaba arkadaşlar,

Bu aracı almayı düşünüyorum ancak aklımda tek soru işareti yakıt tüketimi. Kullananlar yakıt tüketim verilerini paylaşırsa bilgilenmiş oluruz.
7 yıl
Ttnet Superonline Hiz Farki Varmi
Ttnet adsl kullaniyorum ancak 1 aydir kopma sorunu beni cileden cikartti ve bana verebildikleri maksimum hiz 4mbps size sorum su eger superonline'a gecersem hiz ve kopma sorununda duzelme olur mu? Ayni altyapiyi kullandiklarini biliyorum ama sanirim sinyal farkli yerden gelecek duzelme ihtimali var mi?
7 yıl
4600 Liraya Topladığım Sistem NASIL?
Forumda verilen tavsiyelere göre şöyle bir şey topladım sizce nasıl değiştirsen daha iyi olur dediğiniz parçalar var mı? ( Özellikle anakarttan emin değilim ne düşünüyorsunuz? )

7 yıl
4000 TL'ye kadar Oyun Bilgisayarı [ Her şey dahil ]
Merhaba arkadaşlar,

4000 TL'ye kadar bütçem var (max 4500 çok aşmak istemiyorum) Monitör(HDMI'lı), kasa, ssd vs. herşey dahil bir şekilde sistem önerilerinizi bekliyorum..

Bir de sorum olacak almışken uzun süre götürsün istiyorum ve oyun videoları çekeceğim bunun için i5 işlemci mi almalıyım i7 mi sizce?
8 yıl
Turkce Sorusu
Deniz yüzü görmemiş
Hakk'a tapan

Yukarıda yazmış olduklarım isim fiil midir sıfat fiil midir açıklayabilir misiniz
8 yıl
Kyk başvuru hakkında bir sorun
Babası sigortalı bir işte çalışmayan (örn balıkçı) yeşil kartı olan bir kişi kyk da baba işi sorulan kısma çalışmıyor işsiz mi yazması gerekiyor ?
8 yıl
Tercih Sonuçları 29 Temmuz Pazartesi
Boşuna heyecan yapmayın şimdiden. KYK başvuruları 29 temmuzda başlıyor aynı gün açıklanır sonuçlar.
8 yıl
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Gelir mi ?
Mf4 sıralamam 55300. GYTE Bilgisayar Mühendisliği geçen sene 54900 ile kapatmış ancak bu yıl nedense orası çok tercih edilir durumda yerleşme ihtimalim nedir sizce ? Ayrıca orada okuyan arkadaşlar yurt 700 kişilikmiş sanırım yurt çıkar mı her isteyene boş yer oluyor mu ayrıca yurt üniversitenin yakınında mı ? Okulun ve bölümün + ları ve - leri nelerdir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.