Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
F

Er
31 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
17 yıl
"dual core" o kadar da gerekli mi?
Normal işlemcili bir laptop ile "dual core" işlemcili bir laptop arasında gözle görülecek kadar bir hız farkı var mı? Dual Core'a geçmeye gerek var mı yoksa biraz daha mı beklemek lazım?
F
17 yıl
Çoklu DVD kopyalama cihazları
Şirketimiz için 15-20 DVD'yi birden yazabilen cihazlara ihtiyacımız var. Bunlar hakkında bilgisi olan var mı? Nereden bulabiliriz? Veya bir internet sitesi felan olsa iyi olur. Zannedersem DVD ve CD yazma yerine bir de cd, dvd baskı şeklinde çoğaltan makineler de var. Bunun hakkında bilgisi olan da varsa bahsedebilir mi?
Teşekkürler
F
17 yıl
UPSler ile ilgili
s.a.
Arkadaşlar, yaklaşık 5-6 adet bilgisayar için ups almamız gerekiyor. Bunun için toplu bir çözüm var mı bildiğiniz. Yani bu 5-6 veya daha fazla bilgisayarı kaldırabilecek tek bir adet ups arıyorum.

vesselam.
F
17 yıl
Samsung 760BF ya da Viewsonic VX724 ?

 • Samsung 760BF:
  Tepki S. : 4ms
  Nokta Ar. : 0, 294mm
  Kontrast: 700/1
  Par: 300cd
  Fiyat : 635YTL

 • Viewsonic VX724:
  Tepki S. : 3ms
  Nokta Ar: 0,264mm
  Kontrast: 500/1
  Par: 300cd
  Ağırlık: 5kg
  Fiyat: 603YTL

Arkadaşlar kara veremedim. Viewsonic'in kalitesi tartışılmaz ama samsung'un da az kalır tarafı yok. Nokta aralığı ve tepki süresi düşük Viewsonic mi almalıyım yoksa kontrastı yüksek samsung mu? Eğer bu modellerden daha iyi ve fiyat olarak bunların seviyesinde olan başka bir LCD biliyorsanız daha iyi olur. Ama 17" olmalı.

Cevaplarınızı bekliyorum.
F
17 yıl
network'ü gözlemek
networkdeki bütün makinalar bir server üzerinden internete çıkıyorlar. bütün makinalarda gateway ve dns server adresi olarak server'ın ip adresi olan 192.168.0.1 adresini kullanıyorlar. Server makinama proxy sunucusu kurmadan diğer bilgisayarların internet üzerindeki faaliyetlerinin logunu tutmak istiyorum. yani kim nereye girmiş gibi... bunu proxy kullanmadan yapabilmenin bir yolu var mı? (server redhat9)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle