Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
21 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme (?)
210 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
7 ay
Yine çöktü

Durduramıyoruz, ayda 1 defa çökmeden rahat etmiyor türknet

9 ay
Rezalet Türknet'in Rezalet Müşteri Hizmetleri

Merhaba, uzun süredir hızımın 69 mbps'e sabitlenme sorunu yaşıyorum. Bölgemde bulunan saha dolabının elektriği ne zaman gitse hızım otomatik olarak 88 mbps'ten 69 mbps'e iniyordu. Normalde bu sorun her başıma geldiğinde @TurkNetDestek'e yazıp maksimum 10 dakika içinde hızımı tekrardan 88 mbps'e çıkartıyordum geçen hafta yine aynı şey başıma geldiğinde kendisine yazdım ancak yaptığı işlem bu sefer işe yaramayınca destek kaydı açmamı istedi. Sadece destek kaydını okumanızı istiyorum. :) Ne kadar rezil bir hizmet verdiklerini destek kaydını okuyarak görebilirsiniz. En son sorunu çözemeyince yine beni suçladılar.   Madem 73 mbps'e kadar hız alabiliyordum aylardır nasıl 88 ve 95 mbps hızlarında sorunsuz kullanabildim ben bu hattı? Rezilsin türknet.


Kesinlikle forumda bulunan @TurkNetDestek isimli arkadaşı suçlamıyorum. Kendisi ne zaman bir sorunum olsa yardımcı oldu. Kendisine tekrardan teşekkür ederim fakat kendisi bile artık halledemediği için farklı isslere yönelme vaktim yavaştan geldi. Umarım bu rezil iss'ye geçmeden önce bu konuları okursunuz ve ileride nasıl bir hizmet alacağınızı görürsünüz.https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ec/49/65/ec496511a3060369e613a6089cacd386.png&t=0&width=480&text=1


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8b/7a/3d/8b7a3db1cec43c08da6a85b1cd15b043.png&t=0&width=480&text=1


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/37/b9/74/37b97467e792bc884039db220568014f.png&t=0&width=480&text=1


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/09/f4/5e/09f45e1e14af2efb6dc26aa36f46b06b.png&t=0&width=480&text=1


türknet, türknet destek, türk telekom, türknet kampanya, kampanya, türknet şikayet, türk net, türk net destek
geçen yıl
....
geçen yıl
Türknet'in Hızımı Sürekli Düşürmesi (37 Gün Sonra Tekrar)
1 saat bile geçmeden hızımı tekrar düşürdüler artık gerçekten dalga geçtiklerine inanıyorum.


29.08.2020 14:30 itibariyle hattımın desteklediği maksimum hızı vermeye başladılar. Bakalım ne kadar sürecek ben maksimum 1 hafta veriyorum.


24.08.2020 13:10 Tarihinde tekrardan 88 mbps'e çıkardıkları hızımı 69 mbps'e düşürdüler. Bu konuyu güncellemekten de sürekli destek kaydı açmaktan da asla vazgeçmeyeceğim. O hızımı 88 mbps'e sabitleyip düşmemesini sağlayacaklarMerhaba, normalde böyle bir konu açmak istemiyordum. Sorunlarımı @TurkNetDestek ve ticket sistemiyle genelde çözüyordum ama artık hem bunaldığım hem de sürekli aynı şey olmasından dolayı bu konuyu açıyorum.

2 hafta önce hızımı 98 mbps'e çıkarttım. O konuyu ve detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.

Yaklaşık 1 hafta önce hızımı hiçbir sebep yokken 69 mbps'e indirdiler. Bunun üzerine destek kaydı açarak hızımı düşürdüklerini ve tekrardan 98 mbps'e çıkarmalarını söyledim. Aradan geçen 2 gün sonra türk net destek ekibinden Numan B. ile telefon görüşmemizde iç tesisatın yollayacakları ekip tarafından kontrol edilmedikçe maalesef 98 mbps hız sağlayamayacaklarını ancak sistemden tekrardan 88 mbps hız tanımladıklarını söyledi. Ne zaman 88 mbps hız tanımsalar ertesi gün hızım 69 mbps'e sabitlenmeye başladı.

Kasıtlı ya da kasıtsız bilmiyorum ama artık bu iş oyun haline geldi. Neredeyse her gün onlar benim hızımı 69 mbps'e indiriyor ben destek kaydı açarak 88 mbps'e çıkarıyorum.

Bu olayın olmasındaki en büyük etkenin istedikleri gibi onlar tarafından ekip yollanmasını reddettiğim için olduğunu düşünüyorum. Hem pandemiden dolayı hem de genelde bu saatlerde evden çalıştığımdan dolayı gündüzleri hem uyuyor hem de dinleniyorum. Yani yollayacakları ekibi kabul etmem maalesef mümkün değil.

Lütfen artık buna bir çözüm bulun sevgili @TurkNetDestek. Sürekli modem arayüzünü girip acaba yine hızımı düşürmüşler midir diye kontrol etmekten bıktım. Neden ben destek kaydı oluşturmadan sisteminiz benim hızımı 88 mbps'e geri çıkartmıyor? Ben artık otomatik cevap ya da aranıp bana bilgi verilmesini istemiyorum. Ben, KESİN ÇÖZÜM istiyorum.


Modem Arayüzü

Destek Kayıtlarım

türknet hız düşürme, türknet kampanya, türknet yavaşlatma, türknet bağlantı, türknet, türknet hız arttırma
geçen yıl
Neden Hattımın Desteklediği Hızı Alamıyorum?
Bilmediğim için sizlere danışmak istedim. Modem arayüzümde maksimum ulaşabileceğim hız bu. Neden bu hızı alamıyorum? Bundan 1.5 ay önce 79 mbps'e çıkarmışlardı şimdi onu da indirdiler. 100 mbps'e kadar pakete sahibim.


geçen yıl
Hayal Ettiğiniz Hızlar TürkNet İle Evinizde


Saat 20:00'dan sonra pinginizin uçmasını, hızınızın düşmesini ve paket loss sorunu mu yaşamak istiyorsunuz? Türknetli olun bu dertleri siz de edinin!

Sevgili @TurkNetDestek, ne zaman altyapı iyileştirmeleri yapmayı düşünüyorsunuz? Ne zaman şu iğrenç paket loss sorununu düzeltmeyi düşünüyorsunuz? Lütfen hazır cevaplar dışında bir şey söyleyebilir misiniz? Vaat ettiğiniz hızlara ulaşmam için twitch üzerinden yayın açan birisi mi olmam gerekiyor?Şuraya da sevgili Türknet'in vermesi gereken gerçek hızı bırakayım.
2 yıl
Modem Arayüz Sorunu
Birkaç aydır arayüze girmek istediğimde bu hatayı alıyorum alttan anlamama yardım ete tıklamadan arayüze giremiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

2 yıl
DÜZELDİ
DÜZELDİDÜZELDİDÜZELDİDÜZELDİDÜZELDİDÜZELDİDÜZELDİ
2 yıl
URL kısaltma sorunu
Hiçbir neden yokken neden böyle bir işe giriştiniz hala anlamıyorum. Madem bunu yaptınız, isteyen kullansın isteyen kullanmasın. Facebook üzerinden bir link veriyorum linke gitmesi gerekirken direkt facebook anasayfasına gidiyor.
3 yıl
SATILIK FİFA 19 PC
SATILIK

Origin fifa 19 hesabı 100 tl. Sadece pro clubs oynanmıştır.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.