Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
07 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme (?)
978 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
5 gün
Amnesia: The Bunker (2023)

Frictional Games yeni oyunları Amnesia: The Bunker'ı duyurdu. 2023 yılının mart ayında çıkacak. Büyük sürpriz oldu benim adıma ve çok sevindim.frictionalgamesyoutube
Coming to PC and Consoles March 2023 - Wishlist today! https://store.steampowered.com/app/1944430/Amnesia_The_Bunker/ Amnesia: The Bunker is a first-person horror game from the makers of SOMA and Amnesia. Left all alone in a desolate WW1 bunker with only one bullet remaining in the barrel, it’s up to you to face the oppressing terrors in the dark. Keep the lights on at all costs, persevere, and make your way out alive. Stay tuned for more updates in the coming weeks, we got some really cool things to show you. Twitter: https://twitter.com/frictionalgames Instagram: https://www.instagram.com/frictionalgames/ #AmnesiaTheBunker
https://www.youtube.com/watch?v=OxLSsDmtj-U
geçen ay
Mo (2022-) Netflix

Ramy'de de rol alan Mohammed Amer'in dizisiymiş bu. Ramy sevenler baksın deniyor. Henüz izlemedim ama tam Ramy kafası bir iş olduğu belli. Yapımcılardan biri de Ramy Youssef zaten.ımdb
Mo (TV Series 2022– ) - IMDb
https://www.imdb.com/title/tt15875168/
geçen ay
I5 işlemci için ideal ekran kartı

Arkadaşlar i5 2500k için 1080p için orta karar bir kart alıp takayım diyorum Red Dead Redemption 2 ve God of War gibi oyunlar için. Yanına da ssd ekleyip bir süre idare edeceğim toplu kasa alıncaya kadar. 1660 ti düşünüyorum nasıl sizce? Bütçe 3-4 falan. Çok fazla açılma lüksüm yok.

2 ay
The Tourist - 2022 (Hbo Max)
ımdb
The Tourist (TV Series 2022) - IMDb
https://www.imdb.com/title/tt11847842/

Avustralya kırsalında hafızasını kaybetmiş olarak uyanan bir adamın hikayesini konu ediniyormuş. Puanları pek iç açıcı değil. Bana The Mosquite Coast dizisini anımsattı. Altı bölümden izlenebilir.

2 ay
The Legend of Vox Machina (Amazon Prime Video) 2022
ımdb
The Legend of Vox Machina (TV Series 2022– ) - IMDb
https://www.imdb.com/title/tt11247158/

Critical Role isimli ekip dört yıldır her biri üç dört saatleri bulan dungeons and dragons serileri yapıyorlar. Bu dizi de onların kişisel çabalarıyla, kickstarter projesi sayesinde gerçekleştirilmiş bir dizi. Seslendirenler, Critical Role grubunun üyeleri. Hatta üyelerden biri Ashley Johnson. Dizi, nerde akşam orada sabah bir paralı asker grubunun hikayesini anlatıyor. Basit gündelik işlerle para kazanan, bu parayı da tavernalarda içkiye yatıran, kendi halinde bir ekip. Bir gün yine basit olduğunu düşündükleri bir iş alıyorlar ancak işler giderek zıvanadan çıkıyor. Zarların atıldığı masaüstü rpg tadında, her karakterin bir classı betimlediği, on iki bölümlük doyurucu bir dizi olmuş. Grubun ozanı konumunda Percy'nin sahneleri kahkaha attırıyor. Muhakkak izlenesi bir iş. İlk sezonu da heyecanlı bir noktada bitti. Umarım devamı en kısa sürede gelir.


Dizinin cinsellik ve şiddet dozu da yerindeydi. Tam yetişkin işi.

2 ay
Dragon's Dogma (Netflix) 2020
ımdb
Dragon's Dogma (TV Series 2020– ) - IMDb
https://www.imdb.com/title/tt10011298/?ref_=tt_sims_tt_i_8

Aynı isimli 2012 yapımı rpg oyunundan uyarlama. Diziyi bugün tek oturumda bitirdim. Yedi bölümden oluşan, her bölümünde bir ölümcül günaha atıf yapılan, köyünü ve ailesini yok eden ejderhanın peşine düşen Ethan isimli karakterin başından geçenleri anlatan, sert ve karanlık, keyifle izlenesi bir iş olmuş. Finalini de çok güzel bağladılar bana kalırsa. Pek ilgi görmemiş nedense. Netflix animeleri içinde izlediğim en iyi anime şu an için.

3 ay
The Peripheral (Lisa Joy ve Jonathan Nolan) - Amazon Prime Video

İkilinin Amazon için yaptığı dizinin teaser fragmanı yayınlanmış. 21 Ekim'de geliyor.Prime Videoyoutube
Watch the teaser trailer for #ThePeripheral starring Chloë Grace Moretz – streaming exclusively on Prime Video October 21. The Peripheral centers on Flynne Fisher, a woman trying to hold together the pieces of her broken family in a forgotten corner of tomorrow's America. Flynne is smart, ambitious, and doomed. She has no future. Until the future comes calling for her. The Peripheral is master storyteller William Gibson’s dazzling, hallucinatory glimpse into the fate of mankind — and what lies beyond. Flynne Fisher lives in the rural American South, working at the local 3D printing shop, while earning much needed extra money playing VR games for rich people. One night she dons a headset and finds herself in futuristic London—a sleek and mysterious world, alluringly different from her own hardscrabble existence. But this isn’t like any game she’s ever played before: Flynne begins to realize it isn’t virtual reality… it’s real. Someone in London, seventy years in the future, has found a way to open a door to Flynne’s world. And as utterly beguiling as London is… it’s also dangerous. As Flynne searches to discover who has connected their worlds, and for what purpose, her presence here sets dangerous forces into motion…forces intent on destroying Flynne and her family in her own world.
https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DRSaWHbCSmRI&q=EgQuLZpRGLCT85gGIhAPEnonclWnvUvM2K3s_362MgFy
7 ay
The Fall of the House of Usher - Mike Flanagan

Mike Flanagan, Edgar Allan Poe'nun ünlü öykülerinden biri olan, defalarca da sinemaya uyarlanan Usher Malikanesinin Çöküşü'nü dizi olarak uyarlayacakmış. Kadroda Willa Fitzgerald ve Mike Hamill gibi isimler var. Flanagan'ın diğer yapımlarında da yer alan Carla Gugino, Henry Thomas ve Kate Siegel ise yine kadroda. Öyküyü yeni okudum, yirmi sayfalık bir öykü ve birinci tekil şahısla anlatılan öyküde pek detay verilmiyor. Altı bölümün üzerine çıkarsa tat vermez bence.


ımdb
The Fall of the House of Usher (TV Mini Series) - IMDb
https://www.imdb.com/title/tt15567174/?ref_=nv_sr_srsg_0
10 ay
Calls - Fede Alverez (Apple Tv+) 2021
ımdb
Calls (TV Series 2021– ) - IMDb
https://www.imdb.com/title/tt9327706/

Birbiriyle bağlantılı bir dizi telefon görüşmesi neticesinde kıyamete doğru yol alan bir sürece şahit oluyoruz. Bölüm süreleri ortalama 15 dakika. Görüntü yok, onun yerine ekolayzer benzeri bir sistemde diyaloglar akıyor.


Apple TVyoutube
Introducing Calls, a show unlike any you’ve seen or heard before. This groundbreaking new series is told entirely through 12-minute phone conversations. Featuring Nick Jonas, Lily Collins, Pedro Pascal & more. Watch Calls on the Apple TV App with an Apple TV+ subscription. https://apple.co/_Calls Based on the buzzy French series of the same name, Calls is a groundbreaking immersive television experience that masterfully uses only audio and minimal abstract visuals to tell bone-chilling snackable stories. Launching in a binge model worldwide, all nine 12-minute episodes are told through a series of phone calls that use sharp writing, compelling voice talent and graphics to aid in transcribing the darkly dramatic conversations onto the screen. These relatable scenarios transport the audience into familiar situations that quickly become surreal with thrilling and frightening moments. Featuring Lily Collins, Rosario Dawson, Mark Duplass & more, Calls proves that the real terror lies in one’s interpretation of what they cannot see on the screen and the unsettling places one’s imagination can take them. Subscribe to Apple TV’s YouTube channel: https://apple.co/AppleTVYouTube Follow Apple TV: Instagram: https://instagram.com/AppleTV Facebook: https://facebook.com/AppleTV Twitter: https://twitter.com/AppleTV Giphy: https://giphy.com/AppleTV More from Apple TV: https://apple.co/32qgOEJ Apple TV+ is a streaming service with original stories from the most creative minds in TV and film. Watch now on the Apple TV app: https://apple.co/_AppleTVapp #Calls #PedroPascal #AppleTV
https://www.youtube.com/watch?v=RfpzdSJlv6o
2 yıl
El Cid (2020 - ) - Amazon Prime Video

El Cid olarak tanınanın Rodrigo Diaz de Vivar'ın hayat hikayesini anlatan, 11. yüzyıl İspanyasında geçen şahane bir orta çağ dizisi. Düşük cgi, net çekimler, fena olmayan oyunculuklar ve sakız gibi uzatılmadan 5 bölümde anlatılan ilk sezon hikayesiyle muhakkak göz atılması lazım. İkinci sezonu da bu yıl içinde yayınlanacak. Dizinin başrolünde ise La Casa de Papel dizisindeki Denver rolüyle ünlenen Jaime Lorente var.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle