Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
28 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Tarren Mill’ de goldu olan birini arıyorum!
Tarren Mill/Dentarg realminde 400k golda ihtiyacım var. Karşılığında kendi realmlerimden birinde size gold verebilirim. Elinizde bundan daha az varsa da sorun değil. Az miktarda da olsa işime yarayacaktır.

Edit: Buldum. Artık gerek kalmadı.
5 yıl
World of Warcraft İçin Laptop
5 yıl
Notebook Tavsiyesi 5000TL
Merhaba, özellikle World of Warcraft oynayan birisiyim ve bunun yanında Overwatch ve diğer Blizzard oyunlarını da oynuyorum. Bu oyunları yüksek performansta kaldırabilecek bir notebook önerisine ihtiyacım var ve izlenimlerime göre Asus RoG serisi gerçekten bu konuda iyi. Özellikle 17 inc istiyorum.

Öncelikle bütçem 5000TL civarında fakat bugün bu bilgisayarı görünce fena gelmedi gözüme. Link:

http://www.hepsiburada.com/asus-gl753vd-gc024t-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-windows-10-home-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000003Z1LD

Ayrıca amazonda aynı bilgisayarı vergi dahil çok daha ucuza(1500TL) buldum acaba nedenini söyleyebilecek var mı? Amazondan sipariş versem nasıl oluyor garantisi vs? Amazon linki:

https://www.amazon.com/GL753VD-Gaming-i7-7700HQ-7200RPM-Keyboard/dp/B01MQYO6QQ

Bunun dışında öneriniz varsa açığım. Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.
7 yıl
Hedef: Super Simian Sphere - Tamamlandı
Bugüne kadar asla düşürdüğüm şeylerle ilgili konu açmadım. Ancak bu oyunda 2 tane extremely rare item var biri Big Love Rocket, henüz düşmedi ancak düşerse onunda konusunu açacağım, diğeri ise Super Simian Sphere.

Big Love Rocket bir mount, 10.000' de 3 şansla sadece Love Is In The Air eventinden düşüyor ve günde 1 hakkınız var yani senede 15 hakkınız var en fazla.

Super Simian Sphere ise toy, level 80 Elite Northrend moblarından düşüyor ve 100.000' de 1 şansla. Evet 100.000' de 1. :)

Birkaç dakika önce lootladım ve WotlK döneminden beri istediğim ancak drop rate düşüklüğü sebebiyle sahip olamadığım bir itemdı. Sonunda sahip oldum, toy olduğu için artık her karakterimde kullanabiliyorum ve level 1' den itibaren kullanılabiliyor. Herkese istediği droplar konusunda iyi şanslar
8 yıl
Undead Racial - Touch Of The Grave
Merhaba, ben WotLK sonunda oyuna başladığım andan beri Night Elf Huntress oynuyordum ve Pandaria' nın ortalarında ilk kez diğer classları da son seviyeye ulaştırdım, şu an 11 Alliance tüm classlara sahibim.

Benim sorum şu; açıkcası Horde tarafında Pandaria başında açtığım bir Blood Elf Huntress' ım var onun dışında Horde da Blood Elf dahil hiçbir race ilgi çekici gelmediği için horde oynamamıştım. Horde tarafında açacağım karakterleri Undead yapmayı düşünüyordum ki stat squishten sonra racialın eski raidlerde ne durumda olduğunu öğrenmek istedim. Zaten okul dolayısıyla raid-pvp yapamıyorum ben de zamanım oldukça karakter koleksiyonumu yükseltiyorum.

İşin özü; Undead oyuncuları eski raidlerde Touch Of The Grave pasifiyle 100-150 k heal-damage gördüğünüz oluyor mu yoksa bir şekilde healing yine 2-3k mı oluyor?

Bu arada armory linkim;http://eu.battle.net/wow/en/character/frostmane/Windyarrow/simple

Aylar sonra gelen edit: Konuyu güncelledim, aşağıdaki mesajımda Touch Of The Grave hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
9 yıl
Sennheiser MM70i Mi Yoksa CX 400-II Mi?
Bu iki kulaklık arasında kaldım dışarıya ses vermemesi önemli benim için ayrıca sizinde ek tavsiyeleriniz olursa ogrenmek isterim.
9 yıl
Kargoyu Bayiden Almak
Öncelikle merhaba,

Hepsiburada dan bir ürün alacagım hediye olacak. Ancak eve gelmesini istemiyorum ürünün onun yerine kargo şirketinden alabilir miyim? Alabilirsem bunu nasıl saglarım? Teşekkür ederim şimdiden.
9 yıl
Filme altyazı ekleme programı
Merhaba, filme altyazıyı sabitlemek istiyorum acaba herhangi bir tecrübesi olan var mı bu konu hakkında, hangi programı önerirsiniz?
9 yıl
Altyazı filme nasıl sabitlenir?
Merhaba, altyazıyı filme sabitlemek istiyorum ancak bunun için birçok program var. Siz hangi programı önerirsiniz.

Ayrıca 3d subtitler programı ile 3d ye çevirdiğim altyazıyı da 3d filme ekleyebilir miyim?

Teşekkürler.
9 yıl
Altyazılı Film İndirme Sitesi
İnternetten bildiginiz altyazılı film download siteleri varsa soyler misiniz? Ben hep dublajlı görüyorum ve dublajlarda hosuma gitmiyor açıkçası. Simdiden teşekkür ederim yardım eden herkese.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle