Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
23 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
17 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
10 yıl
sony vaio vpcf1 serisi notebooklar hakkında
Merhaba sistemim sony vaio vpcf13z8e bi 64 bit roe i cpu q 740 1.73 ghz 8 gb sistem memory, nvıdıa geforce gt 425 m 640 gb toshiba mk6461 gsy. kardeşler sorum şu bu hd yi yeni nesil ssd ler ile değişmem mümkünmü.
Saygılar
10 yıl
ISO formatındaki program ve filmleri seyretmek
Merhabalar elimde ultra iso var. Buna güvenerek tellme more ve rosetta stone ları indirdim ama bir türlü bilgisayarımda kullanmayı beceremiyorum saydığım her biri bilgisayarımda kayıtlı nasıl kullanacağım hususunda yardımcı olursanız sevinirim.
11 yıl
windows 7 anytime upgrade anahtarı
windows 7 anytime upgrade anahtarı satın almak istiyorum. Ankara'da ikamet etmekteyim yardımcı olursanız sevinirim saygılar.
12 yıl
dts uzantılı sesi ac3 e çevirmek
Merhbalar blue ray rip filmerimdeki dts uzantılı ses dosyalarını senkronu bozmadan ac3 e çevirmek mümkünmü bunu yapan proğram varmı selamlar.
12 yıl
asus optik sürücü sorunu
win7 yüklediksen sonra nero felan hayal oldu 9 sonrası tüm serileri yüklememe rağmen dvd burneri kullanamıyorum nasıl çözerim sorun nerodamı win7 demi selamlar.
12 yıl
samsung UE32B7000 codec sorunu
samsung UE32B7000 model bir led tv var ama filmlerde özellikle mkv uzantılılarda ses codeği sorunu yaşıyorum çözüm için önerileri olanlar varsa sevinirim saygılar
13 yıl
Yeni Blackberry stormu alayımmı
Bu cihazda işletim sistemi,(Blackberry storm) internet vs yavaş diyorlar ayrıcada pili çok zayıfimiş hemen bitiyormuş gözüm korktu şahsen almamı tavsiye eden bu cihazı kullanan arkadaşlar varsa söylesin lütfen zira cihazı almanın arefesindeyim selamlar.
13 yıl
en iyi driver arama proğramı
Birisinde görmüştüm laptop'una işletim sistemini kurduktan sonra dediğim proğramı kurdu ve proğram laptopun hemen her driverini buldu indirdi ve kurdu hemde işletim sistemi windows 7 idi yardımcı olursanız sevinirim selamlar
13 yıl
phillips plashmamı bilgisayarıma bağama hakkında
elimde bir phillips marka plashma bir televizyon var ayrıca elimdeki bilgisayarımı da bağlamak istemekteyim ancak bildiğim vga lara benzeyen ancak ondan birazdaha girişi uzunca bir girşi var bunun ne olduğu hakkında bilgi verirseniz sevinirim selamlar.
13 yıl
windows 7 uyumlu download accelerator
windows 7 uyumlu download accelerator hangisini biliyorsunuz free download manager i kullandım hiç giremedi devreye, çok uğraşıp devreye soktuğumda ise rapid linklerinin ölü link gibi göstermeye başladı. intenet download manager ise zaten hiç çalışmadı sorum windows 7 de sorunsuz çalışabilen bir download manager tavsiyesi selamlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.