Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
06 Ocak 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
146 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Kinetix 5w garbard hi kışlık outdoor bot hakkında
Web sitesinin ürün satış sayfasında kinetix 5w garbard kışlık outdoor bot olarak tanıtılan botu satınaldım. Sitede suya dayanıklılığı hakkında hiçbir ibare yoktu. Kışlık outdoor bot diye yazılan bir ürünün su geçireceğini de kimse düşünmez değil mi? İlk giydiğimde su geçirdi. Hemen iade için hepsiburada müşteri hizmetlerine yalkvarışlarım başladı. Ya!varmak diyorum, botu geri yolladım pingpong topuna döndü kargo. Geri gönderdiler. İade kabul etmeme nedenleri, giyilmiş olması. İade nedenim, su geçirmesi. Giymeden su geçirdiğini anlamam gerekiyormuş. Mahkemeye vereceğim. Sizi de uyarıyorum, resmen dolandırıyorlar, 20 gündür. Ayrıca ürün sayfasına yorum yapılamıyor. Aylardır satılan bu ürünün o yüzden yorumunu g9remezsiniz. Ayıplı ürün. Su alan outdoor kışlık bot şaka gibi! Üretici firmayla da görüştüm ve su geçirdiğini söylediler. Son kullanıc8yı ywnıltıyorlar.
Link:
http://www.hepsiburada.com/kinetix-5w-garbard-hi-kislik-outdoor-erkek-ayakkabi-p-OUTKINKX1272-H41
6 yıl
Hepsiburada kinetix bot --- uzak durun
Web sitesinin ürün satış sayfasında kinetix 5w garbard kışlık outdoor bot olarak tanıtılan botu satınaldım. Sitede suya dayanıklılığı hakkında hiçbir ibare yoktu. Kışlık outdoor bot diye yazılan bir ürünün su geçireceğini de kimse düşünmez değil mi? İlk giydiğimde su geçirdi. Hemen iqade için hepsiburada müşteri hizmetlerine yalkvarışlarım başladı. Ya!varmak diyorum, botubgeri yolladım pingpong topuna döndü kargo. Geri gönderdiler. İade kabulnetmeme nedeni giyilmiş olması. İade nedenim, su geçirmesi. Giymeden su geçirdiğini anlamam gerekiyormuş. Mahkemeye vereceğim. Sizi de uyarıyorum, resmen dolandırıyorlar, 20 gündür. Link:
http://www.hepsiburada.com/kinetix-5w-garbard-hi-kislik-outdoor-erkek-ayakkabi-p-OUTKINKX1272-H41
7 yıl
Cevap: ASUS FONEPAD 2. (Telefon Özellikli tablet). [ANA KONU]
silinsin yanlış oldu
9 yıl
Facebook çöktü mü?
Facebook an itibarıyle sorunlu şu anda. Sayfa kodları framelar birbirine girmiş açılması da çok uzun sürüyor. Sizde de öyle mi?
9 yıl
Tüpüm nasıl (ss li)

Tüpüm nasıl sizce? Bana doğruyu söyleyin dalga geçmeyin.
10 yıl
Power kablosunda olay. Kaçırmayın.
Konudışı bölümü ana sayfasının sol üstündeki bannerdaki fiyat beni büyüledi. 70 TL power kablosu. Ben hep 3 TL olanlardan kullanmıştım. Ne kadar çok şey kaybetmişim. Neden zamanında böyle kablolara para vermedik pişmanım.
10 yıl
Evde format atmak üzerine forumda kült olmuş mesajlar.
10 yıl
Tipim nasıl acaba?Arkaadaşlarımla fotoğraf çektirdik. Lütfen kırıcı yorumlarda bulunmayıni, bana doğruyu söyleyin
10 yıl
Çin yemek müziği, dinledikçe iştahınız açılacak bu bir büyü sanki.
--------------------------------------------------------------------------------

http://youtu.be/zOEfqyqmgRI

Çin yemek müziği. Börtü böcüyü kolay hazmetmek için.
10 yıl
bios 4 harddiskten 2 sini görmüyor yardım lütfen
Arkadaşlar,
supermicro x7dal-e+ xenon desketli anakartımın 6 adet SATA 2 soketi var. 4 adet 250 gb sata aldım, dvd-rw ım da SATA Asus marka. RAID kurmaya çalışırken 4 harddiski görüyor ama dvdrw ı görmüyor. RAID olmadan normal kurulum yapıyorum biostan raid değil sata seçip. Bu sefer de harddisklerimden 2'sini görmüyor. Delireceğim. Bir yardım lütfen.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.