Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
05 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
74 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Bilgisayarım kaç para eder?
Merhaba arkadaşlar iş için yurtdışına gitmeyi düşünüyorum bilgisayarımı götürmeyeceğim, uzun bir süre de orada kalacağım için teknoloji eskimiş olacak. Sizce kaç para eder?

Özellikler:
Clevo P650SE
15.6" 1920x1080 Mat IPS (1920x1080p)
i7 4720HQ HM87
3GB GDD5 GTX 970M | Intel 4600
16GB DDR3 1600Mhz
1TB 5400rpm
2x240GB M.2 SSD (Raid 0)
Sound Blaster® X-FI® MB3
Parmakizi Okuyucu
6 Hücreli Batarya
190W Power Supply (19v 9.5a)
385(Y) x 271(D) x 25mm(Y) 2.8kg

Ayrıca:
Logitech G13 (3 aylık)
Logitech G303 (2 aylık)
Targus EcoSmart Su geçirmez çanta


6 yıl
En iyi sıkıştırma yapan Archiver?
Sıkıştırma oranı yüksek program arıyorum arkadaşlar 50 GB bir veriyi ne kadar küçültebilirim? Şu anda 7zip ile deniyorum winrar 26 gb yaptı önerilerinizi bekliyorum
7 yıl
CS GO Yürüme sorunu
Merhaba arkadaşlar CS Go ya yeni başladım ancak şöyle bir sorunum var adam sürekli yürüyor sonra arada bir duruyor otomatik yürüme gibi bir durum var. oyun başlar başlamaz yürümeye başlıyor mesela geri tuşuna (s) basınca durabiliyorum sadece bırakınca tekrar yürümeye devam ediyor. bazen de kendi kendine duruyor konu hakkında bilgi sahibi olan var mı? bunu nasıl durdurabilirim boş yere ölüyorum
7 yıl
Gamepad sorunu yardım
Merhabalar buraya gamepad kullanımı hakkında soru sormak istiyorum ama bilgisi olan varsa yardım edebilir mi? Öncelikle telefonun menüsünü de kapsayacak şekilde konrol etmek istiyorum (htc one M7 telefonumda direkt oluyor) telefonum Motorola Atrix 4g dock ile kullanıyorum gamepad modelim Logitech F710 telefonda mokee nin yaptığı 5.0.2 rom var. (htc rootsuz ve aynı rom var) usb/bt center öneren arkadaşlar oldu ama menü kontrolü yok ve hiçbirşey anlamadım. başka rom denedim rom ile ilgili bir sıkıntı değil arkadaşlar.
7 yıl
Flash bilenler yardım font dosyası çevirmek ttf=>swf
Merhaba arkadaşlar elimde 3 adet .ttf uzantılı font dosyası var bu dosyaları .swf uzantılı olarak kullanmam gerekiyor bilgisi olan ve ya konuyla ilgili video önerebilecek olan var mı? Türkçe karakter desteği olduğu için bu fontları tercih ettim. 12 px boyutunda başka türkçe karakter desteği olan celtic tarzına yakın .swf uzantılı font dosyalarına da açığım.
7 yıl
Türkçe karakter desteği olan .swf uzantılı font
Merhaba arkadaşlar proglamlama ile ilgilenen birisi olmadığımdan yardımınızı isteyeceğim. Elimde bir .swf uzantılı bir font dosyası var. Bu dosyayı oyunun (TESV:Skyrim) fontunu değiştirmek için kullanıyorum yalnız türkçe karakter desteği bulunmuyor. Bu dosyayı düzenleyebilecek yada karakter desteği olan başka dosya önerebilecek olan var mı?

Benim kullandığım Centaur
8 yıl
Cevap: DelugeRPG oynayan var mı ?
o zaman tvkarti için mesai başlar gelin bir kucaklaşalım :D

iş sebebi ile hesabımı devretmek istiyorum emeğimizin karşılığı olarak cüzi bir ödeme yapılırsa fena olmaz :D genç arkadaşlara

9,5M puanım var
8 yıl
Philips 32" + D-smart nasıl çalışır
Merhaba çok eski bir dsmart kullanıcısıyım ve aylık abonelik gibi bir derdim yok. Televizyonun philips 32" bir model ama bildiğim kadarıyla uydu alıcısı yok. Pek ilgilenmediğim bir konu olduğu için bilginizi almak istedim. Yapmak istediğim 2007-2008 yıllarından kalma uydu alıcısını devre dışı bırakmak. Bunun için napmam gerek televizyonumun cl portu boş. Konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar bakabilirse çok iyi olur.
8 yıl
Bir buçuk saatte Ataşehir-Başakşehir yapmak
Arkadaşlar konuyu reox nickli üyenin isteği üzerine açtım. Bu akşam 20:35 de evden çıktım (k.bakkalköy/Ataşehir). Takriben on dakika kadar otobüse yürüdükten sonra sadece otobüs ve metrobüsle birbuçuk saatte reoix in evine vardım.(altinşehir/Başakşehir) Baya şaşkınlıkla karşıladı kendisi yeni bir tartışma konusu olabilir.

Şimdi de geri dönüş yolundayım
8 yıl
İnternet Sağlayıcı Önerisi
Merhabalar evime internet almayı düşünüyorum. Telefon hattımız yok ve hiç olmadı iki ay kadar önce turkcell Superonline fiberi binaya kadar çekti diye biliyorum. Yer ataşehir / k.bakkalköy sizin önerileriniz hangisidir? Ev telefonu kullanmayacağım tabi ki parasını da ödemek istemiyorum. Fiyatlar konusunda da bir bilgim yok. Sürekli kopan yavaşlayan bir interneti kim ister ayrıca işim sebebiyle uzaktan bağlantı da sorun yaşatmayacak upload/download hızı gerekli.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle