Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
14 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
107 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Hediye Kitaplarım (Ankara içi)
Aşağıda isimlerini yazdığım sıfır kitaplarımı Ankara içi elden hediye edeceğim arkadaşlar.En fazla 2 adet seçin lütfen.Seçtiğiniz kitapları özel mesaj olarak bana belirtin.

Genç Wertherin Acıları (Ciltli) - İş Bankası Yayınları
Yakıcı Sır -Bilgi Yayınları
Küçük Prens - Can Çocuk Yayınları
Sherlock Holmes Kızıl Dosya Çınaraltı Yayınları
Sherlock Holmes Dörtlerin Yemini Çınaraltı Yayınları
Sherlock Holmes Gloria Scott Gemisi Çınaraltı Yayınları
Sherlock Holmes Baskerville Tazısı Çınaraltı Yayınları
Sherlock Holmes Korku Vadisi Çınaraltı Yayınları
7 yıl
Japon Nintendo Dsi dil ayarı
Arkadaşlar Japonyadan gelen nintendo dsi konsolun dilini japoncadan ingilizceye çeviremedim.Acaba dili sadece japonca mıdır bu aletin?
9 yıl
2200-2500 arası pc toplayacağım
Evet arkadaşlar.2006 yılına kadar pc'de bol bol oyun oynayan birisiydim.Böylelikle Pc sektörünü,upgrade olaylarını yakından takip ediyordum.Ancak 2008 yılında konsollara yöneldim ve haliyle pc sektöründen dolayısıyla donanımlarından uzak kaldım.Artık konsollar tat vermemeye başladılar.Ben de yıllar sonra Pc toplamaya karar verdim.Şimdi Ankara'da yaşıyorum ve toplama pc için forumda takip ettiğim kadarıyla Nova Bilgisayar iyi gibi.Bana pc tavsiye edecek arkadaşlardan şunları gözönünde bulundurmalarını istiyorum:
1-Kasa önerisinde lütfen sessiz kasa türlerini önerin.Çünkü daha önce bulunan 2 bilgisayarımın gürültüsünden bıktım.Ayrıca minimum ısınma yapacak türleri belirtiniz.
2-Ben bu bilgisayarı en fazla 4 yıl kullanacağım ve bu süre içerisinde 1-2 defa ekran kartı yükseltmesi yapabilirim.Gelecek nesil ekran kartlarıyla uyumlu anakart önerisi yapınız.
3-En çok strateji ve fps türünü seviyorum.Bu durumda işlemci ve ram önemli.Company of Heroes'i oynarken takılma,bug vs.sorun istemiyorum.Bunu gözönüne alınız.
4-Pc için ayırdığım bütçe 2200-2500 tl arası.Lütfen bu fiyatları geçecek önerilerde bulunmayınız.Elbetteki daha fazla bütçe ayırırsak daha iyi bir sistem alabiliriz.Ama hesabımızı yapmışız bir kere.
5-Bu bütçede Monitör,klavye,mouse ve dvd-rom bileşenleri de mevcut.
10 yıl
Sokak Kedisi Bob benzeri kitap ?
Sokak Kedisi Bob isimli kitabı okudum ve bu kitabı çok beğendim.Yine bir hayvan ve insanın dostluğunu anlatan bu kitap benzeri kitapları okumayı düşünüyorum.Bu konuda bilgili olan arkadaşlardan kitap isimlerini bekliyorum.
10 yıl
Bu oyunu dvd olarak bulabilir miyim ?
Eski bir live oyunu olan Super Street Fighter II Turbo HD Remix oyununu live hariç bir yerde bulabilir miyim?Makinede internet kullanmıyorum.Bu nedenle dvd olarak bulmam mümkün mü?
10 yıl
XBox'da En Son Hangi Oyunu Bitirdiniz ?
En son bitirdiğimiz oyunları buraya yazalım.Ben daha yeni Army of Two :The Devil's Cartels'i bitirdim.
11 yıl
Ps Vita Koruma Kabı
Ps Vita için güzel bir taşıma kabı lazım.Uygun bir link yazar mısınız arkadaşlar.
11 yıl
Doğu'dan Uzakta-Amin Maalouf
Arka Kapak

Geçmiş... bıraktığın yerde mi hâlâ?

Amin Maalouf'tan unutulmayacak bir "eve dönüş" romanı Amin Maalouf'un merakla beklenen yeni romanı Doğu'dan Uzakta, kaderin ve tarihin acımasızlığında terk ettikleri yurtlarına dönen bir grup arkadaşın hikâyesini anlatıyor.

Doğu'dan Uzakta, bir yüzleşmenin romanı: Gençliklerinin en güzel dönemlerini bir arada geçiren, ülkelerinde patlak veren iç savaştan sonra farklı yerlere dağılan ve yıllar sonra, eski arkadaşlarından birinin cenazesi için tekrar ülkelerine dönen bir grup arkadaş... Açıkça belirtilmese de Lübnan İç Savaşı'nın getirdiği yıkımlara ve Ortadoğu coğrafyasının kültürel, tarihsel ve toplumsal sorunlarına dair çok çarpıcı gözlemlere de yer veren Doğu'dan Uzakta'da Maalouf, yine en iyi bildiği şeyi yapıyor: Doğu'yu anlatıyor.

Tadımlık:
"Yenikler her zaman kendilerini masum kurbanlar olarak göstermek eğilimindedirler. Ama bu gerçeğe tam uymaz, hiç de masum değildirler. Yenildikleri için suçludurlar. Kendi halklarına, kendi medeniyetlerine karşı suçludurlar. Sadece yöneticilerden değil, benden, senden, hepimizden bahsediyorum. Bugün tarihin mağluplarıysak, hem kendi gözümüzde hem de tüm dünyanın gözünde aşağılanmış durumdaysak, bu sadece başkalarının değil, öncelikle bizim suçumuzdur."Yazar:Amin Maalouf
Çevirmen:Ali Berktay

Sayfa Sayısı: 460
Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

 Doğu'dan Uzakta-Amin Maalouf
11 yıl
Dram ve Duygu yüklü uzakdoğu filmi tavsiyesi
Dram ve duygu içeren ,melankolik,karamsar tablo da çizebilen 2005-2012 yapımı uzakdoğu filmi isimleri yazar mısınız arkadaşlar...
11 yıl
Klipte kullanılan uzakdoğu filminin adı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle