Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
D

Yüzbaşı
08 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
5 yıl
iPhone 7 ,8 veya 8 plus seçimi
Yurt dışından tlf. alacağım. Sanırım Avrupa dan. Hale'n ıp 6 kullanıyorum. Ip x benim için çok pahalı. 7-8 benzer diyorlar. Plus da boyut olarak büyük olabilir elime alıp tekrar bakacağım. Genelde tel. İ pantolon cebimde taşırım. Lütfen bu seçimi yapmamda fikir verin. (Merak edenler için teli hafıza artırmak için alıyorum).Şimdiden teşekkürler.Bütün görüşleriniz değerlidir lütfen fikir verin
D
5 yıl
1500 tl ye kadar dayanıklı telefon
Sık sık telefonunu düşüren bir arkadaşım için çok komplex olmayan ama multi Media uygulamalarını rahat çalıştıran , sesi ve kamerası normalin üstü olan bir telefon soruyorum. Ben Zenfone 2-3 önerdim ama sizin görüşlerinizi almadan kesin Öner'imi yapmadım. Şimdiden teşekkürler.
D
7 yıl
Internet ,tv ve telefon kampanya tavsiye
TTNet 8 mb e kadar ve Telekom telefon kullanıyorum. Tahahütüm yok. Sadece tavsiye istiyorum . Şimdiden teşekkürler
D
8 yıl
Üç tablet Arasında kaldım
ASUS 176c
LG g pad 7 inch
Lenovo a7 50
Üçününde fiyatı 350 tl civarında. Tablet çoğunlukla internet dolaşımı için Kullanılacak . Yorumları ve incelemeleri okudum. Hatta bugün üç tabletinde bulunduğu bir vatan mağazası buldum.(ASUS 176 cx vardı) ama son defa bir fikrinizi almak istedim. Hangisi ve neden? Lütfen sıkılıp yorum yazmamazlık etmeyin . Şimdiden teşekkürler.
D
8 yıl
Neo hybrid,ultra hybrid veya capsule
Kılıf alacağım.Sanırım bu üç gün içinde.üsttekiüç taneyi beğendim. En çok Neo hybrid i, ama kullananlar ve başka öneriler verilirse sevinirim.(anakonuları okudum inanın neredeyse her yorumu). Ama şimdi kullananlar birsüredir kullanmıştır . Tecrübelerinizden bizi de bilgilendirirseniz şimdiden teşekkürler. Ekran korumasını da söylerseniz mutluluktan ölürüm
D
8 yıl
İzmir de özel servis
İzmirde tavsiye edebileceğiniz bir servis varmı . Özel veya yetkili farketmez. Bu arada aracım C4 grand picasso bazı servisler bu araç konusunda hala yeterli bilgiye sahip değil.(Başlığa ucuz olması için özel yazdım)
D
9 yıl
Alınık Buz veAteşin Şarkısı Serisi
Kitap sever kimsenin kitapları hunhar kullanacağına inanmıyorum.Yine de mümkün olduğu kadar temiz ve uygun fiyatlı seri önerirseniz almak isterim.İlginize teşekkürler.
D
9 yıl
İnternetten worde yapıştıramama
İnternetten bir yazıyı kopyala yapıştır yapınca worde yapıştırınca siyah bir Nokta yapışıyor.Office 2003 ve 2007 kurdum aynı.win7 kullanıyorum .İnternette aradım bulamadım . Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.Şimdiden teşekkürler.(Okuyanlara da ilgilerinden dolayı teşekkürler)
D
10 yıl
Mikrodalga tavsiye
Forumda araştırdım. Ama güncel tavsiye bulamadım.Bana 150-300tl aralığında md. Fırın önerebilirmisiniz.evimde buyuk normal fırın var. Md konusunda cahilim. Şimdiden tşk. ler.
D
11 yıl
0 araca eski plaka
0 km. araç alacağım .Takasa verdiğim aracın plakasını alabilirmiyim.Ne olur cevap verin.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle