Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
L

Yarbay
20 Aralık 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
95 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
12 yıl
Mage And You! =)
Evet beyler ve tabiki varsa bayanlar;

uzun süren guildsiz pug raidler ve wotlk nın kolaylığı sayesinde baya bi paslanmışım mage oynamakta.Birde bazı mekanikler değişmiş haliyle.Şimdi sorum şu : fire mage dps ini nasıl artırabilir.Şu an hc dungeon farm yapmayı planlıyorum.Hc dng larda bosslar level 87 bu sebeple cap lemeye çalıştığım hit ratingimi düşürücem ve yerine int crit alıcam.Bunun yanında mastery haste e göre biraz daha avantajlı sanırım.Ama criti önemli ölçüde artırmak gerek diye düşünüyorum hot streak için.Birde elitistde okuduğum kadarıyla blizzard crit ratingin artması ile ilgili bir gizli mekanik oluşturmuş ancak tam anlayamadım konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Mage in aoe gücü yüksek ancak bunu belirli bi sırada gerçekleştirmesi gerekiyor önceden aoe yapacaksam LB üstüne flamestrike atar arkasından blizzard basardım baya bi dps oluyordu ama şimdi mesela living bombun impact ile diğer moblara sıçratılabileceğini öğrendim.Şu an bu yöntem üzerine taktik geliştirmeye çalışıyorum misal toplu bi grup çekilecekse skull targeta LB atıp arkasından moblara BW atıyorum.BW genelde impact proclatıyor.İmpact proclarsa skull targete impacti atarak LB nin 3 moba geçmesini sağlıyorum.sonrasında ne yapmam lazım ? flamestrike mı spamlıyım yoksa blizzard kullanılabilirmi?

Birde combustion ı ne zaman kullanmak daha doğru olur yani en etkili olması için mob yada boss ta neleri beklemeliyiz?

Bu topicde fire mageimizi nasıl boostlarız tartışalım lütfen.Yardımlarınızı bekliyorum.
L
13 yıl
İstanbul Nautilus Megavizyon CATACLYSM ön sipariş alımına başladı.
Evet arkadaşlar bugün tesadüfen gördüm fiyat 74.99tl idi.Bende zaten oyunu kutulu alacaktım verdim siparişi gitti.Benim gibi oyunun önceki versiyonlarını kutulu alıp bu paketide koleksiyona eklemek isteyenlere duyrulur.
L
13 yıl
horde pve progress seven türk guildi arıyorum
Undead mage im ile kaliteli bir türk guildi aramaktayım migrate edeceğim.Haftada 3-4 gün raid olması ve hard mode denenmesi aradığım özellikler arasında.Raid saatleri olarak 20:00 ile 00:00 - 1:00 olabilir. 3 yıldır oynayıp 80 lediğim tek karakterdir.zırt pırt karakter reroll eden biri değilim.Gearım ICC 10 - 25 için gayet yeterli (4 tier 9.5 + 620sp main hand vs..) Achivementları denemeyi severim raidlerde misal ulduar da 10man drake için sadece 3 ach kaldı.Mage recruitmentı açık olan guildlerden pm bekliyorum gerekirse armory linkde atarım.
Dipnot: yaş 27
L
15 yıl
Trafikte lütfen dikkatli olalım izleyin
L
15 yıl
yardım arkadaşlar
sorunum şöyle evde vestel receiver ve çanak sistem var. bu sistem son zamanlarda digitürkte hava biraz kapalı olsa bazı kanallarda parazit yapmaya ve göstermemeye başlamıştı. şu son fırtınadan sonra şu an hiç göstermiyor. disecq i çıkardım direk kabloyu lnb ye bağladım şu an kurulum ekranında sinyal seviyesi %90larda ama sinyal kalitesi %0 gösteriyor ve hiç bir kanal bulmuyor sorun ne olabilir sizce?
L
15 yıl
türk horde guildleri sunwell yapan
hangileri arkadaşlar ve hangi serverlardalar nasıl bulabilirim?
L
17 yıl
creative live!
arkadaşlar bu live 5.1 için yeni sürücü en son ne var bilen varmı ben en son 2002 yılı sürücüsü bulabildim baya eskidi yenisinden haberi olan varsa yazsın lütfen
L
17 yıl
nihayet wow aldım ama!!!
Evet arkadaşlar sonunda bende gidip aldım bu illet oyunu ama hevesim kursağımda kaldı çünkü 4.cd hata veriyor. 4.cd deki mpg dosyasını hdd e falanda kopyalarken sonlara doğru makina kilitleniyor sanırım bu benim 4. cd bozuk.acc side açtırmıştım ne güzel.neyse arkadaş bana updateleri ile beraber dvd ye wow çekip vericek. peki ben elimdeki bu bozuk cdyi ne yapayım direk aral ithalatlamı görüşeyim yoksa aldığım yeremi gideyim birde dediğim gibi cd keyi kullandım ben
L
17 yıl
porsche desing nasıl bir markadır?
Kalite olarak soruyorum.Bu markayı duyalı 1-2 hafta felan oldu çok şekil ürünleri var ama kalitesi nedir ben özellikle güneş gözlükleriyle ilgileniyorum.Kullanan bilen varmı acaba?
L
17 yıl
radyolarda duyduğum bir parça yardım lütfen
arkadaşlar bu ara radyolarda dinliyorum hareketli bir parça içinde hintçe ezgilerde var aslında bu parça çook eskilerin bir parçasıydı ama hintçede bişeyler ekleyip yeniden piyasaya sunmuşlar.
sözlerinden hatırladığım kadarıyla aliki bonbon beya gibi bi nakaratı var yardım pls
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle