Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
19 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Euw Only Support yayını buyrun arkadaslar :)
7 yıl
Yayındayım Arkadaşlar Diamond Support
www.twitch.tv/352_ Beklerim arkadaşlar :))
7 yıl
Amatör Şarkı kaydı aldım fikirlerinizi merak ediyorum :)
Amatör olarak,sözlerinin Ömer Hayyam'a müziğininde Mehmet Güreli'ye ait olduğu,Cem Yılmaz'ın Pek Yakında filmiyle tanıdığımız Kimse Bilmez şarkısını kendi tarzımda coverladım.Umarım beğenirsiniz arkadaşlar iyi dinlemelerSoundCloud dan dinlemek isteyenler için
7 yıl
Yayındayım! Plat3 rush to Diamond Only SUPPORT
Only support pick olarak yayındayım arkadaşlar.Desteklerinizi bekliyorum

Yayın link için ; www.twitch.tv/352_
7 yıl
iPad Mini Retina 8.1.2 WiFi Sorunu
iOS 7.1.2 den 8.1.1 e kadar evimin balkonundan bile çeken WiFi şuan yan odadan bağlanırken internet sitelerine girerken geç açılma,Clash of Clans de bağlantı hatası almama neden oluyor.Bu konuda ne yapılabilir? Cihaz Cellular değil o yüzden malesef WiFi olmadan cihaz hiç bi fonksiyonunu yerine getiremiyor.
7 yıl
Clan arayan 80 üstü arakadaşlar buyursun :)
Yaş ortalaması 25-26 olan bi clanımız var.Oynayan abi ve kardeşlerimizin bi çoğu İzmir de yaşıyor.Seviyeli ve yardımlaşmaya odaklı bir clanız (ciddi bir ortam yok sadece oyunu olması gerektiği gibi oynamaya çalışıyoruz ) Clana gelmek isteyen arkadaşlar clanın ismi apeiroN
.Etiket numarası #9JQQOULU

Savaşlar ve diğer bilgileri clan açıklamasında bulabilirsiniz.Clana gelmek isteyen arkadaşımızı whatsapp grubunda görmek isteriz (savaş ile iligli,taktiksel ve asker yardımları için kullanıyoruz).

Herkese iyi forumlar ve oyunlar
7 yıl
Delete
Login olmaya çalıştığımda resimdeki hatayı alıyorum.Yabancı forumlarda da bu sorunla muzdarip arkadaşlar varmış.Yaşayan var mı?

baska acc ile hesaba giriş yapılıyor ama benimkinde bu hatayı veriyor.

7 yıl
Telefonum Servisten ölü piksellerle geldi
Şarj,wifi kopma sorunundan dolayı telefonumu teleservice ulaştırması için satın almış olduğum Mediamarkt'a bıraktım.Bıraktığımda dışındaki kozmetikle ilgili bozulmaları rapora kaydettik ve ışığını sonuna kadar açarak ölü piksel olup olmadığını yetkili arkadaşa kontrol ettirdim.Cihaz raporunu hazırladı bana verdi.Rapora piksel olayıyla ilgili bir şey kaydetmemişti.

Bugün Mediamarkt e uğradım.Cihazım gelmiş.Değişim olmamış sadece pilini yenilemişler.Cihazı orda açamadım şarjı sıfır olduğu için.Eve gelip telefonu açtıktan sonra direk gözüme bariz belli olan bir leke çarptı.Tırnağımla hafif kazımaya çalıştım gitmedi.Not sayfasını açıp ışığı sonuna kadar getirip incelemeye başladım ve malesef 2tanesi çok net belli olmak üzere 8-9 tane ölü pikselle karşılaştım.

Bu durumda ne yapmam gerekiyor? Daha önceki raporla birlikte teleservice e bizzat benim gitmemle değişim yapılmasını sağlayabilir miyim?
7 yıl
Peki SU bitince ne olacak?
Evet arkadaşlar,şuan belki sorun yaşamıyoruz ama bir gün barajlardaki sular bitmeye başladığında ne olacak? Ben İzmir'de yaşıyorum ve 2 gün önce Tahtalı barajının su oranı 50.13 ken bugün su oranı 49.94. Ne kadar hızlı bi şekilde azalıyor.
Hiç düşündünüz mü su tükenince neler olucak diye?

Bundan 9-10 yıl önce sosyal bilgiler öğretmenimiz,20 yıl sonra (2020-2025) su savaşları başlayacak arkadaşlar demişti. Yani bugün petrol için verilen savaş 10 yıl sonra su için verilecek.Ne kadar vahim ve ciddi bi durum değil mi?
7 yıl
LAG T77 Gövdesinde bombe var.Sizce ne yapmalıyım?
Gitarı yaklaşık 2 hafta önce Zuhal'den aldım.Bugün sabah gitarı sehpasına koyduktan sonra farkettim ki gövde kısmında hafif bir bombe var.Güneş vurduğunda bariz belli oluyo ve elleyince hissediliyor.

Sizce ne yapmam gerekli?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.