Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
02 Aralık 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme (?)
852 (Bu ay: 8)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)

GÜNCELLEME TARİHİ: 23.09.2023

İş Bankası: 7500 TL

Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)


Maximum Kart ve ek kartları için yıllık ücret ödemezsiniz.

İşCep, İnternet Şubesi ve Telefon Şubesinden emekli maaş hesabınızdan ücretsiz ve sınırsız olarak havale (İş Bankası hesapları arasındaki para transferi) gönderebilirsiniz.

İşCep ve İnternet Şubesi’nden hafta içi mesai saatleri içerisinde emekli maaş hesabınızdan diğer banka hesaplarına yapacağınız para transferini (Türk Lirası) ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer banka ATM cihazlarından ayda 2 adet ücretsiz nakit çekim işlemi yapabilirsiniz.

Emekli maaşını İş Bankası aracılığıyla alan müşterilere özel dönemsel kredi ve mevduat kampanyalarından yararlanabilirsiniz.


Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)
Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)www.isbank.com.tr
Emekliye Promosyon Ödemeleri 2020 | Türkiye İş Bankası
https://www.isbank.com.tr/sgk-emeklilerine-ayricaliklarGaranti Bankası: 7500 TL + 1000 TL = 8500 TL

Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)


1 - 30 Eylül 2023 tarihleri arasında, maaşını üç yıl Bankamızdan almayı taahhüt edecek emekli müşterilerimiz Promosyona ek olarak;

Kredi kartı ile 500 TL harcamaya 1.000 TL bonus kazanacaklardır.

Kredi Kartı Koşulları;

·        31 Ekim 2023 tarihinden önce Bonus Kredi Kartına sahip olunması ve 1 Eylül - 31 Ekim 2023 tarihleri arasında toplamda en az 500 TL harcama yapılması gerekmektedir.

·        Miles&Smiles ve Shop&Fly kartlar kampanyaya dahil değildir.

·        Sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahil değildir.

·        Flexi , Bonus Flexi , Bonus Genç, Altın Bonus kampanyaya dahil değildir. Diğer tüm BONUS ve MONEY kartlar kampanyaya dahildir.

·        Bonus Business kart kampanyaya dahildir.

·        Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, bonus kullanımları, nakit avans işlemleri dahil değildir.

Genel Kampanya Koşulları;

·        Bonuslar en fazla harcama yapılan Bonus karta 10 Kasım 2023 tarihinde yüklenecektir.

·        Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan en fazla 1.000 TL bonus kazanabilir .

·        Daha önceki aylarda emekli kampanyası kapsamında 1.500 TL bonus kazanan müşterilerimiz bu kampanyaya dahil değildir.

·        Bankamızda halihazırda bir emekli maaşı olup diğer bir emekli maaşını bankamıza taşıyan müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir.

·        Bonusların geri alınmaması için, kartın 30 Eylül 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihten önce kart ürünü kapatılırsa yüklenen 1.000 TL bonus ürün kapanışı sonrası geri alınacaktır.

·        Bankamız Kampanya Koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

·        Bu Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.


Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)www.garantibbva.com.tr
Emekli Promosyon 2023 | 8.500 TL'ye Varan Ödül! | Garanti BBVA
https://www.garantibbva.com.tr/odemeler-ve-hizmetler/emekli-maas-odemeleri#emeklilerimize-ozel-kart-kampanyasi
Yapı Kredi Bankası: 7500 TL + 500 TL + 1000 TL = 9000 TL

Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)


·  Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 500 TL ek nakit ödül ödenir.

 

·  1 Eylül 2023 – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya mevcut kart/kartları ile; promosyon başvuru tarihini takip eden 2 ay içerisinde toplam 500 TL harcama yapan müşterilerimiz ek 1000 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Ödeme kişilerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk haftası yapılacaktır.

 Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)
Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)www.yapikredi.com.tr
Emekli Maaş Ödemeleri Ve Emekli Maaş Promosyonu
https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/odemeler-ve-hizmetler/sgk-emekli-maas-promosyonu


 

 

 

Akbank: 10000 TL + 2000 TL ( Chip Para ) = 12000 TL


Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)


 Chip-para Ödeme Koşulları

 • Kampanya 18.09.2023–31.10.2023 tarihinde maaşını Akbank’a taşımış ve 30.11.2023 tarihine kadar Axess veya Wings asıl kredi kartı üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı veren SGK Emekli Maaş Müşterileri için geçerlidir.
 • 18.09.2023 öncesi açık Axess veya Wings kartı olmayıp, 18.09.2023– 30.11.2023 arasında başvurarak, 30.11.2023’e kadar kartı onaylanan müşteriler ve kredi kartlarından ödenecek şekilde otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerimiz kampanyadan faydalanabilir.
 • Ayrıca bankamızda Axess veya Wings sahibi olup Emekli maaşını kampanya süresi içerisinde bankamıza taşıyan ve kredi kartlarından ödenecek şekilde yeni otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerimiz de kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Başvurusu onaylanan SGK Emekli Maaş Müşterileri kampanya kapsamında 30.11.2023’e kadar Axess veya Wings kartlarından verecekleri ilk 5 yeni otomatik fatura ödeme talimatları için her bir fatura talimatına 400 TL, toplamda 2.000 TL’ye varan chip-para kazanabilir.
 • SGK emekli maaşını bankamıza taşıyan müşterilerimiz otomatik olarak kampanyaya katılacaktır.
 • Kazanılan chip-para tutarı 5 Aralık tarihinde yüklenecektir.
 • Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, İnternet Şube, Akbank.com, kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir.
 • Başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneği seçilerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olunabilir ve SGK Emekli Maaş müşterileri, kartları adreslerine ulaşmadan, anında internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilir.
 • Kampanyaya Free, ticari kartlar, ek kart, Akbank kart ve sanal kart başvuruları dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir.
 • Kampanyadan sadece Axess veya Wings asıl kredi kartı sahibi olup fatura talimatını kredi kartından verecek müşteriler yararlanabilir. Banka hesabından verilecek yeni ödeme talimatları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Ödül, sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Kredi kartınızdan verilen otomatik fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip yeniden verilmesi veya banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatların iptal edilip kredi kartından verilmesi kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanyadan ödül kazanmanız durumunda, verilen yeni fatura talimatlarının ödül yükleme tarihinden itibaren 36 ay boyunca iptal edilmemesi ve ilgili fatura tahsilatlarının kredi kartından yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde kazanılan chip-para tutarı geri alınacaktır.
 • Talimat kapsamında kredi kartından yapılacak fatura ödemelerinde bankanın belirlediği otomatik fatura ödeme faizi uygulanır. Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
 • Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


 
 Finansbank: 8000 TL + 1200 TL(Yıllık İndirim) = 9200 TL


Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)


Emekli Müşterilerimize Sunulan Ayrıcalıklar

·        8.000 TL ‘ye varan nakit promosyon ve CardFinans Emekli kredi kartından yıllık 1.200 TL indirim olmak üzere toplamda 9.200 TL’ye varan emeklilik ödülü !

·        Emeklilikte Yaşa Takılanlar’a özel kredi QNB Finansbank’ta! Emeklilere özel avantajlı oranlardan yararlanmak.

·        Yurtiçi diğer tüm banka ATM’lerinden Para Çekme, Para Yatırma veya Bakiye Sorgulama işlemlerini toplamda ayda iki defa ücretsiz gerçekleştirebilirler.

·        Bireysel İnternet Şube ve QNB Mobil’den yapılacak EFT saatlerinde ve TL havale işlemlerinde işlem ücreti muafiyeti ( haftasonu ve resmi tatil günleri dışında 09:00-16:00 saatleri arasında)

·        QNB Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliği

·        Emekli Bankacılığı müşterilerimize özel 0850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı'ndan faydalanma imkanı

·        CardFinans Emekli kredi kartına sahip olunması durumunda; ilk yıl, yıllık üyelik ücreti tahsil edilmemektedir. Bu bir yılın sonunda, CardFinans Emekli kredi kartına bağlı ve düzenli ödenen en az bir otomatik fatura ödeme talimatı olduğu ve bu talimatların düzenli ödendiği sürece, bu kredi kartı için yıllık üyelik ücreti alınmamaya devam edecektir.

·        Emekli maaşını Bankamızdan alan CardFinans Emekli kredi kartı sahipleri, market ve eczane harcamalarında yılda 1200 TL'ye varan indirimlerden faydalanabilir. 

 


Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)
Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)www.qnbfinansbank.com
Emekli Bankacılığı ve Özel Hizmetler | QNB Finansbank
https://www.qnbfinansbank.com/emekli-bankaciligi


 

TEB Bankası: 5000 TL


Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)


TEB Emekli Bankacılığı Dünyası’nın Sunduğu Ayrıcalıklar:

·  Çağrı Merkezi, Bireysel İnternet Şubesi ve CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan yapacağınız EFT/Havale işlemlerinizde masrafsızlık*

·  Size özel ücretsiz (aidatsız) TEB Bonus Kart, TEB She Kart ve CEPTETEB Kredi Kart**

·  TEB ATM’leri dışında Denizbank ve QNB Finansbank ATM’lerinden aylık 3 işleme kadar toplamda 6.500 TL’ye varan nakit çekim limiti ile masrafsız para çekme / para yatırma / kredi kartı borç ödemesi***

·  Emekli maaş müşterilerine özel öncelikli olarak ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezi Hattı: 0 850 222 00 91

·  CEPTETEB Mobil’de emekli maaş müşterilerine özel ayrıcalıkları görüntüleyebileceğiniz “Emekli Maaşım TEB’de” menüsü

* Geç FAST ve Geç EFT işlemlerinden ücret alınmaktadır.;

** Kredi ve kredi kartı tah sisinde Bankamız genel kredi politikaları geçerlidir. Banka gerekli gördüğü koşullarda kefil isteme hakkını saklı tutar.

*** 60 yaş üstü müşterilerimiz için ATM’lerden 10.000 TL’ye varan nakit çekim limiti vardı.

 

TEB Emekli Bankacılığı Dünyası’nın Sunduğu Özel İndirimler ve Avantajlar:

·  Size özel avantajlı sigorta paketleri

·  Gelir belgesiz ve emekli maaş müşterilerimize özel indirimli faiz oranları ile ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kullanabilme imkanı*

·  Marifetli Hesap’ta birikimlerinizi avantajlı günlük faiz oranlarıyla değerlendirme ve dilediğiniz zaman para yatırma ve çekme fırsatı.

 


Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)
Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)www.teb.com.tr
Emekli Bankacılığı | Türk Ekonomi Bankası
https://www.teb.com.tr/emekli-bankaciligi/ 

 Denizbank: 5000 TL


Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)


Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)
Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)www.denizbank.com
Emeklilere Müjde! 5.000 TL’ye Varan Nakit Promosyon! | Emeklilere Özel kampanyalar | Kampanyalar | DenizBank | İlerisi Deniz ! | DenizBank | İlerisi Deniz !
https://www.denizbank.com/kendim-icin/emekli-bankaciligi/ayricalik/emeklilere-tl-nakit-hediye 

 ING Bank: 8500 TL + 1500 TL = 10.000 TL


1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız,

o   3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar ise 5.100 TL, 

o   3.500 TL - 7.500 TL (7.500 TL hariç) arası ise 5.950TL, 

o   7.500 TL - 10.000 TL (10.000 TL hariç) arası ise 7.650 TL

o   10.000 TL ve üzeri ise 8.500 TL nakit promosyon ödemesi alırsınız. • 15 Mart 2023 –31 Temmuz 2023 tarihleri arasında bankamızdan ilk kez emekli maaşını alacak olan ve bu tarihler arasında ilk kez nakit promosyonu vadesiz hesabına yatan emekli maaş müşterileri, 1.500 TL'ye varan Otomatik Fatura Talimatı ek nakit promosyon fırsatından yararlanabilirler. 
 • Kampanyaya katılımak için, 15 Mart 2023 –31 Temmuz 2023 tarihleri arasında SGK Kapsamında Gelir/Aylık Alanlara Ek Promosyon Ödenmesine İlişkin Bilgi ve Katılım Formu’nun alınmış olması gerekir.
 • Kampanyaya katılmak için, 31 Temmuz 2023 tarihine kadar vadesiz hesaptan tanımlı, Otomatik Fatura Talimatlarının verilmiş olması gerekir. Bu tarihten sonra verilen ve iptal edilip yeniden verilen Otomatik Fatura Talimatları kampanya kapsamında sayılmaz.
 • Kampanya kapsamında ilk Otomatik Fatura Talimatı’na 500 TL, ikinci Otomatik Fatura Talimatı’na 500 TL, üçüncü Otomatik Fatura Talimatı’na 500 TL olmak üzere, toplamda en fazla 1.500 TL ek nakit promosyon ödenir. 3 adetten fazla Otomatik Fatura Talimatı verilmesi durumunda ek bir tutar ödenmez.
 • Kredi kartından verilen talimatlar kampanya kapsamında yer almaz. 
 • Kampanyadan 15 Mart 2023 tarihi öncesinde ING’den promosyon taahhüdü bulunan ve bir diğer SGK emekli aylığı getiren müşteriler yararlanamazlar.
 • Yukarıda iletilen tüm kampanya şartlarının sağlanması durumunda 15 Mart 2023 - 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında verilmiş olan Otomatik Fatura Talimatları için, vadesiz hesaba tanımlı her bir Otomatik Fatura Talimatı’nın, talimat verilen tarihten itibaren 60 gün içerisinde en az bir kez vadesiz hesaptan otomatik olarak ödenmesini takiben ve iptal olmaması durumunda, 2 gün içerisinde ek nakit promosyon ödemesi vadesiz hesaba yatırılır.  
 • 15 Mart 2023 tarihi öncesi verilmiş vadesiz hesaba tanımlı olan Otomatik Fatura Talimatlarının ise, 31 Temmuz 2023 tarihine kadar en az bir kez vadesiz hesaptan otomatik olarak ödenmiş olması durumunda, ek nakit promosyon ödemesi vadesiz hesaba yapılır.
 • Otomatik Fatura Talimatı’na dayalı olan ek promosyon ödemesi yapılırken SGK Kapsamında Gelir/Aylık Alanlara Ek Promosyon Ödenmesine İlişkin Bilgi ve Katılım Formunun iptal edilmemiş olması gerekir.
 • Ek nakit promosyon ödemesi tüm müşterilerimiz için 17 Nisan 2023 tarihinden itibaren ödenmeye başlanır. 
 • Otomatik Fatura Talimatı ek nakit promosyon kampanyasına katılım işlemleri ING Şubeleri , ING Telefon Bankacılığı ve Cebimdeki Danışman aracılığı ile yapılabilir.
 • Aynı anda birden fazla ek nakit promosyon kampanyasından yararlanılamaz.
 • Banka Otomatik Fatura Talimatı kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Nakit promosyonun/ek nakit promosyonun ödendiği tarihten itibaren üç yıl içerisinde; faturanın iptal edilmesi, düzenli olarak otomatik ödenmemesi, herhangi bir sebeple gelir/aylığın farklı kuruma taşınması ya da SGK tarafından gelir/aylık ödemesinin kesilmesi durumunda bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın ödenen toplam promosyon/ek nakit promosyon tutarı şartın bozulduğu tarih esas alınmak suretiyle taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.


Emekli maaş müşterimiz olarak;

·        Dijitalden gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerine masraf ödemezsiniz. 

·        %2,39'dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabilir,

·        3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından puan toplama koşulu olmadan yararlanabilir,

·        İlk defa ING Kredi Kartı başvurusu yaptığınızda, ilk 1 yıl kart ücret ödemez10.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanabilir veya 500 TL Bonus fırsatından yararlanabilirsiniz.

  

 

Kuveyt Türk: 8000 TL

 

·  3.500 TL’ye kadar (3.500 TL hariç) emekli aylığı alanlara 4.800 TL,

·  3.500 TL ile 7.500 TL arasında (7.500 TL hariç) emekli aylığı alanlara 5.600 TL,

·  7.500 TL ile 10.000 TL arasında (10.000 TL hariç) emekli aylığı alanlara 7.200 TL,

·  10.000 TL ve üzeri emekli aylığı alanlara 8.000 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilmektedir.

 

Emekli Müşterilere Sunulan Ayrıcalıklar

·  8.000 TL’ye varan promosyon ödemesi

·  Maaşınıza 7 gün 24 saat boyunca Kuveyt Türk ATM'leri ve diğer tüm banka ATM'lerinden kolaylıkla ulaşma imkânı

·  Sağlam Kart ile yapılan ilk 100 TL ve üzeri market alışverişinde 20 TL altın puan fırsatı

·  Size özel “0262 723 49 19-Emekli Danışma Hattı” ile menüde hiç dolaşmadan direkt müşteri temsilcisine bağlanma kolaylığı

·  Emekli maaşınızı, şubeye gitmeye gerek kalmadan kolaylıkla e-Devlet üzerinden veya tüm Kuveyt Türk şubeleri aracılığıyla bankamıza taşıyabilir ve sizlere özel sunduğumuz ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz

 *Ortak ATM’lerden ayda 2 kez ücretsiz para çekiminin, işlem başına 2.000 TL limiti bulunmaktadır. Kuveyt Türk ATM’lerinden 5.000 TL’ye kadar ücretsiz para çekimi yapabilirsiniz.

·  Bankamızda dijital kanallardan yapılan para transferi (EFT ve havale) işlemlerinden ücret alınmamaktadır.

·  Fatura talimatınızı, maaş hesabınızdan veya size özel ayrıcalık sağlayan Sağlam Kartınızdan hiçbir komisyon ücreti ödemeden kolaylıkla vererek faturalarınızın otomatik ve zamanında ödenmesini sağlayabilirsiniz.

·  Yıllık kart aidatı bulunmayan Sağlam Kartınız ile yapacağınız tüm hastane, eczane ve sağlık harcamalarınıza ve eğitim harcamalarınıza vade farksız 5 taksit imkânı bulunmaktadır.

·  Vadeli ve vadesiz tüm mevduat hesaplarınız için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 


Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)
Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)www.kuveytturk.com.tr
Emekli Maaş Ödemeleri | Ödemeler | Ödemeler & Hizmetler | Bireysel | Ana Sayfa | Kuveyt Türk Katılım Bankası
https://www.kuveytturk.com.tr/bireysel/odemeler-ve-hizmetler/odemeler/emekli-maas-odemeleri


 

Şekerbank: 5000 TL

Maaş Aralığı

Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)

Nakit Promosyon Tutar

Şekerbank Mobil uygulaması ve internet şubesi ile yapacağınız Havale ve EFT’leriniz için ekstra ödeme yapmama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

SSK ve Bağ-Kur emeklisi iseniz Şekerbank ATM’lerinden günlük 5.000 TL; Emekli Sandığı’na bağlı iseniz günlük 7.500 TL nakit çekebilirsiniz.

Tüm diğer banka ATM’leri üzerinden emekli maaş bakiyenizi ücretsiz şekilde görüntüleyebilir ve diğer bankaların belirlemiş olduğu limit dahilinde maaşınızı komisyon ücreti ödemeden çekebilirsiniz.

Şekerbank şubelerimizde gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemlerinizde her zaman için öncelikli sıra alırsınız.

Emeklilerimize özel tasarlanmış Emekli Destek Hattı ( 444 0 344 ) ile tuşlama yapmadan doğrudan müşteri temsilcilerimizle görüşebilir, haftanın her günü 24 saat bankacılık işlemleriniz için destek alabilirsiniz.

Sağlık sorunu bulunan emekli müşterilerimiz için belirli il ve ilçelerde maaşlarını adrese teslim edilmesini sağlamaktayız.
Emekli Maaş Promosyon Listesi(En Yüksek 12000 TL)www.sekerbank.com.tr
Emekli Bankacılığı | Şekerbank
https://www.sekerbank.com.tr/bireysel/emekli-bankaciligi
Önemli Not: Değişen promosyonları bana bildirirseniz hemen güncellerim.

2 yıl
İnce Kasım - İncehesap.com
İnce Kasım - İncehesap.com

Güzel İndirimler mevcut örnekler:


PNY CS2130 M280CS2130-1TB-RB 1TB 3500/1800MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk: 769 TL


Lian Li Lancool 205 Mesh 2x140mm ARGB Fan/1x120mm ARGB Fan Temperli Cam USB 3.0 Mesh Siyah ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa: 899 TLPNY XLR8 CS3040 M280CS3040HS-1TB-RB 1TB 5600/4300MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk: 949 TLPNY XLR8 Gaming EPIC-X RGB MD16GK2D4400018XRGB 16GB (2x8GB) DDR4 4000MHz CL18 Gaming (Oyuncu) Ram: 999 TLAsus TUF GAMING B450M-PLUS II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart: 819 TLCorsair Vengeance RGB Pro CMW16GX4M2D3600C16 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 Siyah Gaming (Oyuncu) Ram: 1129 TLGamePower Starscream RGB Red Switch Türkçe Q USB Suya Dayanıklı Optik Mekanik Gaming Klavye: 459 TLTeam MP33 1TB 1800/1500MB/s NVMe PCIe M.2 SSD Disk: 749 TLLian Li SP750 750W SFX 80 Plus Gold 92mm Full Modüler Power Supply: 899 TLPNY XLR8 CS3040 M280CS3040-4TB-RB 4TB 5600/3900MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk: 3799 TLTenda D305 4 Port Wi-Fi 300Mbps USB ADSL2+ Modem: 191,92 TLPNY XLR8 CS3040 M280CS3040-2TB-RB 2TB 5600/4300MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk: 1699 TLTeam MP33 TM8FP6002T0C101 2TB 1800/1500MB/s NVMe PCIe M.2 SSD Disk: 1599 TLKioxia Exceria LTC10Z480GG8 480GB 555/540MB/s 2.5" SATA3 SSD Harddisk: 429 TL

3 yıl
CL16-18-18 - CL16-20-20 CL'den sonraki rakamlar nedir? Hangisi daha iyi?
Arkadaşlar;

Ram alacağım ama anlamadığım bir konu var. XPG'nin spectrix ramlerine uzun zamandır bakıyorum. Bir modeli CL16-18-18 diğer modeli CL16-20-20.. Bu CL16 olayını biliyorum ama sonrasında gelen 18-18 veya 20-20 rakamları ne oluyor? Sayı düşükse daha mı iyi CL olayında ki gibi? Amazon'da fiyatlara bakıyorum Tungsten Grey ile White arasında fiyat farkı var. Tungsten Grey 6 dolar daha pahalı, renk farkından başka bir fark mı var acaba? Bilen varsa cevap verirse çok sevinirim..
3 yıl
Bu LED Şerit'i nasıl kullanabilirim ?
Merhaba;

Elimde resimde görünen tam 2 metre'lik led şerit var. Bu led şeridi bilgisayar kasası içinde anakart'a bağlamam mümkün mü? Bunun için ne gibi parçalara ihtiyacım var?

3 pin ya da 4 pin'li kablo aparat mı bağlamak lazım? Bu aparatları satan link verirseniz sevinirim..Bu LED Şerit'i nasıl kullanabilirim ?


Bu LED Şerit'i nasıl kullanabilirim ?


Bu LED Şerit'i nasıl kullanabilirim ?
5 yıl
Samsung 55MU9000 televizyonda IPTV izlemek için android box alınmalı mı?
Arkadaşlar Samsung 55MU9000 televizyonum var bu televizyonda IPTV server alıp izlemek istiyorum.. Default olarak yüklü olan Smart tv uygulamasında birinden deneme yayını alıp izledim gayet güzel.. Şimdi uzun süreli alıcam ama Smart tv 7 gün ücretsiz diyor. Bunun yerine başka önerebileceğiniz uygulama var mı yoksa android tv box mı almalıyım?
9 yıl
Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)
Nilfisk Power Special EU incelemesi


Arkadaşlar aldığım Nilfisk Power Special EU süpürge ve turbo başlığı geldi... İncelemesi aşağıda, almayı düşünenler için güzel bir referans olacaktır..

Üründe takılı 1 torba haricinde 1 tane de yedek çıkıyor.... Ben 4 torba 1 filtre kutuda çıkıyor sanıyordum fakat yanlış anlamışım.. Bu paket ayrıca satılıyormuş ve fiyatı 34,90 TL... Ürün gayet pratik resimlerdende görebileceğiniz gibi aparatlar için gövde de saklama imkanı var.. En önemli özelliği olan 5 yıl garanti ürün üzerinde de etiketi var.. ayrıca anti alerjik olduğu yine makina üstünde kurum sertifikası ile belirtilmiş.. Çalıştırdım ses konusunda çok iyi en kısıkta duyulmuyor neredeyse en güçlü kısımda bile çok iyi ses seviyesi.. Çok güçlü emiş kuvveti var en yüksekte halı üzerinde ilerlemek çok zor.. Video'da var aşağıda oradan ve resimlerden halı üzerindeki süpürülen yerle süpürülmeyen yeri çok rahatlıkla ayırabilirsiniz.. Renk farkı çok bariz... Kablo uzunluğu ve tekerlek büyüklükleri çok iyi takılmadan ilerliyor.. Turbo fırçası mükemmel bütün kılı ve tüyü temizledi... Resimler ve videolar çok şeyi anlatıyor zaten bunun haricinde merak ettikleriniz olursa cevaplarım...
 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


 Nilfisk Power Special EU elektrikli süpürge incelemesi (Videolu)


10 yıl
Cevap: Deal extreme kargo takip
Silinsin lütfen..
11 yıl
AKK OLMAYAN ISS TARİFELERİ
AKK OLMAYAN ISS TARİFELERİ

BÜTÜN TARİFELERDE 24 AY TAAHHÜT ZORUNLULUĞU VARDIR...

TTNET

ADSL var fiber olarak yok

8LİMİTSİZ
8 Mbps / limitsiz
Ayda 115 TL

SUPERONLINE

ADSL

ADSL isteyen el kaldırsın paketi
8 Mbps / limitsiz
Ayda 109 TL İlk 3 ay 9.99 TL

FİBER

PROPAKETLER
1000 Mbps Limitsiz - 999,00 TL
20 Mbps Limitsiz - 199,00 TL

UYDUNET

Sınırsız / Son Sürat Tarifeler

1 Mbps 29 TL
3 Mbps 49 TL
5 Mbps 69 TL
10 Mbps 99 TL
15 Mbps 149 TL
20 Mbps 199 TL


BİRİ ADSL

ADSL var fiber olarak yok

Beş Beşlik Biri Kampanyası

Bunda İlk 5 ay 5 TL sonrasında normal ücret ödeniyor.

--------------- Normal / İlk 5 ay
1 Mbps Limitsiz 45,31 TL / 5,00 TL
2 Mbps Limitsiz 63,81 TL / 5,00 TL
4 Mbps Limitsiz 82,32 TL / 5,00 TL
8 Mbps Limitsiz 100,80 TL / 5,00 TL
16 Mbps Limitsiz 124,90 TL / 5,00 TL

Hediyeli Biri Kampanyası

Bunda Arçelik ve Beko ürünleri hediye olarak veriliyor.

BEKO

1 Mbps / Limitsiz Su Sebili (BSS-2200 )
2 Mbps / Limitsiz Keyf (BKK 2113)
4 Mbps / Limitsiz HD LCD TV (F 49-200)
8 Mbps / Limitsiz Çamaşır Makinesi (D2 5061) / Bulaşık Makinesi (D2 2001)

ARÇELİK


1 Mbps / Limitsiz Su Sebili (1035 SP )
2 Mbps / Limitsiz Çiftli Telve (K 3190)
4 Mbps / Limitsiz HD LCD TV (F 49-200)
8 Mbps / Limitsiz Çamaşır Makinesi (5063 FE) / Bulaşık Makinesi (D2 2001)


SMILEADSL ya da DSMART NET

ADSL var fiber olarak yok

2 Mb Limitsiz 64 TL
4 Mb Limitsiz 82 TL
8 Mb Limitsiz 109 TL
16 Mb Limitsiz 129 TL

METRONET

BPL VE METRO ETHERNET adı altında iki internet teknolojisi var.. İkisinde de AKK yok. Ve ikiside Simetrik...

Simetrik İnternet: Download ve Upload hızları eşit olan...


BPL İnternet: BPL (Broadband over Power Line) elektrik hatları üzerinden genişbant anlamına gelir. Bu teknoloji sayesinde yüksek hızda internet, telefon, video erişim imkanları elektrik hatlarını kullanarak kullanıcılara sunulur. IP tabanlı her verinin elektrik kablosu üzerinde hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınabildiği ve elektronik aletlerin birbirleri ile akıllı ağlar kurabildiği çok geniş uygulamaları olan bir sistemdir. İnternet, telefon, IPTV, VoD, CCTV gibi birçok uygulamalar bu sistem üzerinden ekstra kablolama gerektirmeden elektrik hatları üzerinden gerçekleştirilebilir.
Metronet Ethernet: Metronet'in fiber kablo altyapısı sayesinde evinizde yüksek hızlarda internet bağlantısını sağlayabilirsiniz. Fiber bağlantı, saniyede 1000 Megabit'e kadar yüksek hızlarda internet bağlantısı olanağı sunar, saniyeler içerisinde, en kaliteli ve hızlı, download ve upload yapabilmeye olanak sağlar.

12 yıl
PIONEER S-V240-/W 299 TL iyi mi?
Arkadaslar bu hoparlor hakkında bilgisi olan varmı nedir ne değildir. fiyatı( 299 TL buldum başka yerde) uygun geldi bana ve ev sineması için ideal mi? Bilen arkadaslar bi yorum yapabilirmi?


http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=87883&ad=PiONEER-S-V240--W-%28S-CR24-QL-W+2xS-H240V-QL-W%29-Hoparlorler

Özellikler
Karakteristik PIONEER S-V240-/W (S-CR24-QL/W+2xS-H240V-QL/W)
Bağlantı Stereo (3,5 mm jak)
Frekans Aralığı 40 - 20,000 Hz
Güç Çıkışı (Watt RMS) 80 W
Ek Özellikler

* Impedance 8 Ω
* Frequency Range 40 - 20,000 Hz
* Sensitivity (2.83V/1m) 89 dB
* Maximum Power 80W
* Dimensions (W x H x D) 183 x 909 x 233 mm
* Weight 8.1 kg
*$*
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
*$*
12 yıl
Harddisk sistemde gözükmüyor?
Merhaba arkadaşlar benim sorunum yeni kurduğum sisteme harddisk olarak daha önce harici harddisk'de bulunan 1 TB WD10EAVS Caviar green'i içinden çıkarıp sisteme taktım harddisk bios'da görünmesine rağmen Windows 7 yükleyeceğim zaman sistemde gözükmüyor.. Bende 40 GB'lık bir harddisk'e sistem yükleyip daha sonra bu harddisk'i sisteme depo olarak bağladım.. Yönet'de diski görüp fat32 olduğunu görünce NTFS olarak biçimlendirdim.. Tekrar sadece bu diski takıp sistem yüklemek istedim ama yine görmedi.Bios'da heryerde görüyor ama sistem yükleyeceğim zaman görünmüyor.. Ne yapabilirim????
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle