Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
28 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
macbook tivibu kulaklık sorunu
merhaba,
Öncelikle kulaklığım g930 logitech.Benim çok enteresan bir sorunum var.Macos sierra ile başladi.Safari yahut firefox üzerinden tivibu açtığım zaman kablosuz kulaklığım takılı ise görüntü öyle kaliyor oynatmiyor.Kulaklığı çıkardigim an oynatmaya başliyor.Bu sorunu daha önce duyan yahut yaşayan var mı ?
İyi forumlar.
7 yıl
Voidtalon of The Dark Starlon of The Dark Star
Merhaba arkadaşlar.Yaklaşık olarak 4 aydır voidtalon farmlıyordum.Her hafta olduğu gibi bu haftada alarmı sabaha karşı kurdum.Uykulu uykulu farmlamaya başladım.Nihayet bu sabaha karşı düşürdüm.İlkten inanamadım hiç beklemiyordum bulmayı.Mail yoluyla geldi.Şu an çok mutluyum ,sizinle paylaşmak istedim


 Voidtalon of The Dark Starlon of The Dark Star
7 yıl
bootcamp ısı sorunu
Merhaba,Ben bootcamp ile windows 10 yükleyip,bootcamp driverlarını kurdum.Fakat bootcamp ile windows'u açtığımda hiç birşey yapmasam bile bilgisayar çok ısınıyor ve fanlar son hızda çalışıyor.Acaba daha önce başına gelmiş olan var mı?Yahut çözüm için önerisi olan.
İyi forumlar.
7 yıl
Blizzard isim politikası
Yaklaşık 6 senedir ally tarafında oynamaktayım.Daha önce horde tarafındaydım.Bugün uzun bi süreden beri ilk defa horde tarafında bulunan hunter'ıma girdim.Buraya kadar herşey normal.Girdikten 5 dakika sonra dc yedim.Daha sonra mail geldi.Karakterimin blizzard naming policy i ihlal ettiğini ve isminin değiştirmem gerektiğini hakkında bilgilendiriyordu.Şu an ismini değiştirmeden karakterime giremiyor.Ben hunterımla 2 sene oynadim.8 senedir oyunda olan karaktere şimdi ne alaka isim politikası.Kaldı ki ne nickler gördüm oyunda.
Bu arada nickim Bowjob . Açıkcası ismimi seviyorum ve değiştirmek istemiyorum.Blizzarda mail attım,bakiyim nasıl geri dönüş yapacaklar.
8 yıl
Bootcamp print screen
Merhaba arkadaşlar.Aslında sorum gayet basit.Bootcamp ile yüklü windows 10 'da nasil ekran görüntüsünü kaydederim. FN+Shift+F11 denedim.Windows 10'nun kendi sanal klavyesinden denedim ne yaptım ne ettim print screen alamadım.Bu sorunla daha önceden karşılaşan var mıdır ?
İyi akşamlar.
8 yıl
iTunes 12.2
İyi akşamlar,
Os x upgrade'i ile yeni itunes'u yükledim yaklaşık 2 hafta önce.Fakat benim sorunum şu.Album coverları çok büyük.Eski itunestaki görüntüsüne çok alışmıştım.Bunları küçültmenin bir yolu yok mu ?İnternette gezindim ama bir çözüm bulamadım.
8 yıl
BlackFriday astro Power Bank
8 yıl
BlackFriday Parallels Bundle
8 yıl
Yosemite facetime ringtone değiştirme yöntemi
İyi akşamlar,
Hepimizin bildiği üzere artık yosemite ve ios 8 ile birlikte bilgisayar üzerinden gelen aramaları cevaplayabiliyoruz veya arama yapabiliyoruz.Fakat bu aramalarda telefonumuzda atanmış olan veya bizim sonradan eklediğimiz zil sesleri yok.Buna kendimce nasıl bir çözüm bulduğumu anlatmak istiyorum.
1-Yeni zil sesi eklemek için ilk önce zil sesimizi seçiyoruz.Telefonumuzu itunes ile sync ediyorsak itunes>ringtones altında bulabiliriz.Üzerine sağ tıklayarak dosya konumunu göster diyoruz.Daha sonra masaüstüne kopyalıyoruz.
2-İkinci olarak shift +command+g tuşlarına basarak dosyaya git komutunu aktifleştiriyoruz.Açılan pencereye /System/Library/PrivateFrameworks/ToneLibrary.framework/Versions/A/Resources/Ringtones/ komutunu yazıyoruz.
3-Yazdıktan sonra bizi ringtones klasörünün içine götürüyor.Burada birçok zil sesi göreceksiniz.İçlerinden sevmediğiniz birtanesini seçin.Benim için en zayıf halka apex.m4r oldu.Belki sonradan işime yarar diye,apex.m4r'yi başka bir yere kopyaladım.
4-Daha sonra klasöre atmak istediğiniz zil sesinin ismini klasördeki zil sesi ismi ile değiştiriyoruz.Örneğin benim zil sesim bach.m4r idi.İsmini apex.m4r koydum.
5-En son işlem olarak klasör içine sürüklüyoruz.Kullanıcı adı ve şifreminizi giriyoruz ve değiştirilmesine onay veriyoruz.
6-Facetime'ı açıp ayarlar menusünden zil sesimizi seçiyoruz.
İşlem bu kadar.Umarım yardımcı olabilmişimdir.
8 yıl
yosemite safari ve rehber sorunu
İyi günler arkadaşlar.Yosemite'yi herşeyi silerek baştan kurdum.Fakat 2 sorunla karşılaştım.
İlki safari favoriler,reading list çıkmıyor.Yani kayıtlı siteler,listeler hiç gözükmüyor.
İkinci olarak contacts hata verip duruyor.
Bu sorunlarla karşılaşan arkadaşlar var mı? (İcloud ayarları tam,herhangi bir eksiklik yok)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle