Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
23 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
361936 Gün Cezalı
357330 gün 21 s. 26 dk.
Gönderiler Hakkında
13 yıl
Donanım Haber GOTY 2009
Size göre yılın en iyi oyunlarını listeleyin.

5)Batman: Arkham Asylum
4)Call of Duty: Modern Warfare 2
3)Uncharted 2
2)Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
1)Assassin's Creed 2
13 yıl
Brittany Murphy Öldü!
13 yıl
Yeni Yıl Teması İçin İMZA TOPLUYORUZ.
Merhaba sevgili Konu Dışı müptelaları,

Hepimiz için iyi geçtiğini umduğum bir yılı geride bırakmamıza çok az kaldı. Hepimiz bu forumda güldük, eğlendik. Gerektiğinde iyi vakit geçirdik, gerektiğinde birbirimizin acılarını paylaştık, gerektiğinde Sedat Abi'ye başvurduk. Bu süre zarfı içerisinde, forumumuz hep aynı kaldı. Tabii ki DH'nin o turuncusu internet dünyasında tanınmış bir renktir, herkese nasip olmaz, ancak artık değişikliği hak ettiğimizi düşünüyorum. Üyesi bulunduğum birçok yabancı internet sitesinde, forum bölümlerinin temaları Christmas'a uygun şekilde değişmiş durumda. Tabii ki kopyalayın, veya Noel Baba resimleriyle doldurun demiyoruz, çünkü zaten Christmas teması forum kitlesine hitap etmez. Ancak arkaplan renginin turuncudan açık mavi tonlarına boyanması, ayrıca kategorilere vs. karlı ikonların kondurulması bence hem şık duracaktır, hem daha çok insan çekecektir, hem de biz forum sakinlerinin yaşamında küçük ama hoş bir değişiklik yapacaktır, ve tabii ki 2010 yılının kutlamalarını forumda da başlatacaktır.

Böylece hem yeni yılın mutluluğunu yaşayabileceğiz, hem de forumumuz yeni bir arayüz kazanacak.

DH'nin bu büyük atılımı yapabileceğine yürekten inanıyorum, ve bu proje için imzamı atıyorum.

ravenlive
Donanımhaber üyesi
13 yıl
MODA'DA PATLAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Arkadaşlar duyduğuma göre Moda'da 23.00 civarlarında bir patlama olmuş, Moda İlköğretim Okulu'nun yakınlarındaymış. Doğrulayabilecek olan bir üye var mı?

Haydi Dh göster kendini, gerçekten önemli bir konu benim için bu.
13 yıl
Görüntüde donmalar
Son 2-3 gündür oyun oynarken hiçbir şey yokken görüntü donuyor, ses de gelmiyor. Makineyi kapatıp açmam gerekiyor. Neden olabilir? 3K veya E74 belirtisi olabilir mi? Jasper kullanıyorum.
13 yıl
Yeni Konsol ve Gamertag
Banlı konsolumu satıp yerine bansız Arcade almayı planlıyorum ancak yeni konsolda eski gamertag'imi kullanıp kullanmamam gerektiğinden emin olamadım. Yeni konsolda banlı konsolda kullandığım gamertag'i kullanmam banlanma riskini arttırır mı? Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
13 yıl
Live'a giremiyorum?!
Profilime falan rahatça girebiliyorum ama Live'a bağlanamıyorum, bu sorunu yaşayan var mı? Troubleshoot menüsünde sorun yaşayabilirsiniz tarzında bir mesaj var ama emin olamadım şimdi
13 yıl
Kadıköy Gold üyelik? -ACİL
Hayırlı akşamlar, Kadıköy'de Gold üyelik satan bir yer var mı bildiğiniz? Gamepointsnow'dan almayı denedim ama Türkiye'ye satış yapmıyorlarmış :(
13 yıl
UK Gamertag için Gold üyelik almak istiyorum
Nereden bulabilirim? Gold kartlarının bölgeden bölgeye fark ettiğini duydum da. Teşekkürler.
13 yıl
Xbox Live Gold hakkında
İyi akşamlar arkadaşlar, 4 Eylül'de 1 aylık beleş Gold üyeliğim sona eriyor, 1 yıllık Gold üyelik almayı düşünüyorum.www.maximuscards.com sitesini önerdiler. Güvenilir bir site midir? Google CheckOut ile almayı planlıyorum oradan. Konsolum PAL.

Ayrıca, MS Points'te olduğu gibi Gold üyelikte de bölge farkı var mı? Bir arkadaşım var dedi ama amcam iki yıl önce almıştı
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle