Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
F

Yarbay
15 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
97 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
F
8 yıl
Acer 5520 Laptop hakkında
Arkadaşlar bazı laptoplarda ekranı komple kapattığımızda halen çalışmaya devam ediyor, atıyorum müzik halen dinlenmeye devam edilebiliyorken bu alette de böyle bir şey mümkün olabilir mi? Herhangi bir ayarlamayla üst kısmı komple kapatıp kullanıma devam edebilir miyiz?

Yoksa kullandığım laptop eski bir model ve bu özellik bulunmuyor mu?
F
11 yıl
Kilitli popmundo hesabı açılabilir mi?
Oyundaki karakterimi "kendi isteğimle" kilitledim. Bir daha geri dönüşü olmayacağı uyarısı geldi ve ben buna rağmen kabul etmiştim.
Hiçbir suçum günahım olmadığı halde kendi istediğim için bu kilitleme olayını kaldırabikmemin bir yolu var mıdır? Oyundaki moderatörler buna bir çözüm bulup karakterimi açabilirler mi? 2 ay olup karakter ölmedi hala canlı duruyor.

Bilen birileri cidden yardım olabilecek kişilerden olumlu cevap bekliyorum. İyi geceler...
F
12 yıl
Küçük Havai Fişek Kutusu
Nasıl alınır bu Dükkanlar'da oyuncaklar kısmında da bulamadım. Biri versin bana şunu
F
13 yıl
KimAramış: Sizi Arayan Numara "ak"?
Turkcell'in KimAramış Cell hizmetinde gelen mesaj numarayı göstermiyor bende. Yerine "ak" yazıyor bütün hepsinde. Telefon ile alakalı olduğunu sanmıyorum çünkü diğer operatörlerde sorun olmuyor zaten. Bunun nedenini merâk ettim. Başka aynı sorunu olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Beni arayan numaraları görmek istiyorum.
F
13 yıl
Firefox İndirme Yöneticisi?
Arkadaşlar indirdiğim şeyler indirilenler listesinde gözükmüyor Firefox'da, önceden yoktu böyle bir sorun. Nasıl düzeltebilirim?
F
13 yıl
2008 ÖSYS Tercih Klavuzu Olan Var mı?
Off internetten tercih yazacağım ama kodları bilmiyorum. Yardımcı olursa elinde klavuz olan bi arkadaş çok sevineceğim!
F
13 yıl
2. defa ÖSS'ye gireceğim form almama gerek var mı?
Arkadaşlar daha önceden ÖSS'ye girdim bu sene de gireceğim. Bazıları gerek yok diyor tekrar form doldurmaya okuldan alıp ama tam emin olmak için size de sorayım dedim. Bugün bankaya gidip 40 ytl yatıracağım. Form doldurmaya gerek yoksa daha sonra ne yapmam gerekiyor aydınlatırsanız sevinirim.
F
14 yıl
Turkcell'de Tek Numarayı Arama İndirimi Yok mu?
Arkadaşlar 4 5 aydır Turkcell hattımı kullanmıyordum bunun için pek dikkat etmiyorum biten-devam eden kampanyalarına. Benim tek numaraya indirimli konuşma (dakikası 1 kontöre) hakkım vardı ve bunu bayağı bir süre kullanmıştım. Az önce kontör aldım uzun bir aradan sonra. Aynı numarayı aradığımda dakikada 4 kontör gitti. Yani artık indirimli görüşemiyorum o numarayı aradığımda.

Kısacası arkadaşlar, ne yapmam gerekiyor şimdi? İndirimli görüşemeyecek miyim?
F
14 yıl
1 ay geçmesine rağmen hâlâ 5000 sms kampanyasını kullanabiliyorum :)
Kız arkadaşımla mesajlaşmak için avea'nın 39 kontöre 5000 şebeke içi bedava sms kampanyasına kayıt olmuştuk beraber. Dün son günüydü 1 ayın dolmasının kız arkadaşım bana mesaj gönderemezken ben hâlen daha bedava sms gönderebiliyorum. Bu nasıl oluyor acaba öerak ettim, sizlere sorayım dedim. İlginç değil mi? 4 kontörüm vardı bu arada ve hala 4 kontörüm var o kadar mesaj çekmeme rağmen. :)

Teşekkürler avea'ya
F
14 yıl
Sınav bugün müydü?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.