Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
23 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
361752 Gün Cezalı
357154 gün 5 s. 58 dk.
Gönderiler Hakkında
13 yıl
Poseidon # CannotFind # 61 Lvl # Rogue / Bard
61 Lvl Rogue / Bard charımı satıyorum. Aklımda bir fiyat yok.

Poseidon serverında
İsmi: CannotFind
Ödeme şekli: Nakit
İletişim: turk1dev@hotmail.com


18m para var.
5 Lvl advanced elixir var.
35 lvl sos protector başlık var.
Devil's Spirit var. ( Mor renk)
11 günlük Silver Premium var.
52+3 Som Xbow u var.
58 Lvl isimsiz kurt var.
Exp helperlar daha kullanılmadı.

Rogue'dan xbow skilleri açık dagger skilleri kapalı.
Xbow vuruş skilleri haricinde mask, poison weapons, stealth extension, stealth, destealth'ta açık
1k sp var.

Bardddan koşu ve noise açık.
Açık olan bu skiller lvline max.
Giysiler npc.

Bunlarda resimlerStat tablosu:
Full str
13 yıl
Günah Keçisi
13 yıl
Kocaeli/İzmit internette sorun var
Kocaeli İzmit Plajyolu'nda oturuyorum 2 gündür internet ve telefon çalışmıyordu.
İzmitte oturan yada sorundan haberi olan var mı?
13 yıl
Nod32 - Karantinadakileri bilgisayardan temizlemek
Nod32 kullanıyorum karantinada bir kaç dosya var bunları bilgisayardan nasıl temizlerim?

Şu an shift + m tuşu ve bir kaç tuş daha sihftle işlemiyor. Sanırım virüs girdi pc ye
13 yıl
Parol mü, Aspirin mi
Dişim çok ağrıyor teller yüzünden de Parol mü kullanıyım yoksa Aspirin mi?
13 yıl
Kırgızistan'dan kaçan kaçana
Eski Maliye Bakanı Marat Sultanov, Bişkek'te düzenlediği basın toplantıda, Oş ve Celalabad eyaletlerinden Kırgızların dağlara, Özbeklerin sınıra kaçtıklarını söyledi.

Kendisinin güneyden bugün döndüğünü belirten Sultanov, Kırgızistan-Özbekistan sınırında yığılma olduğunu, gıda sıkıntısı çekildiği kaydetti.

KESKİN NİŞANCILAR
Öte yandan Celalabad güvenlik sorumlusu Kubatbek Baybolov devlet televizyonundan yaptığı açıklamada, güneydeki olayların etnik değil siyasi nedenleri olduğunu belirtti.

Cinayetlerin keskin nişancılar tarafından işlendiğini kaydeden Baybolov, "Siyah ciplerle geliyorlar, Kırgızlara ateş açıyorlar. Sonra gidiyorlar Özbeklere ateş ediyorlar. Olay yerine gelen Kırgız güvenlik güçlerine ise kızgın halk saldırıyor. Ortada açıkça kışkırtma ve provokasyon var" dedi.


151 TÜRK YURDA DÖNDÜ
Kırgızistan'daki çatışmalardan dolayı bu ülkenin Celalabad ve Oş kentlerinde bulunan Türk vatandaşlarının tahliyesi için Dışişleri Bakanlığının isteği üzerine tahsis edilen ''Manisa'' uçağı, 151 yolcusuyla Sabiha Gökçen Havalimanı'na indi.

Havalimanı'nda, yolcuların çıkış işlemleri sürüyor.

Boeing 737-800 tipi 159 yolcu kapasiteli uçak, saat 10.28'de Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na inişini gerçekleştirdi.

THY'ye ait uçak, yaklaşık 6 saatlik pasaport ve diğer idari işlemlerin tamamlanmasının ardından yerel saatle 07.00'de Oş'tan ayrılmıştı. Uçak bir saat sonra Bişkek'e inmiş, buradan da Türkiye'ye hareket etmişti.

1103 YABANCI UYRUKLU BÖLGEYİ TERK ETTİ
Bu arada, güneydeki Oş ve Calalabad eyaletlerinde yaşanan olaylarda can güvenliği olmadığı sebebiyle bölgeden bugüne kadar 1103 yabancı uyruklu vatandaşın tahliye edildiği belirtildi.

Kırgız Dışişleri Bakanlığı'nın açıklamasında Türkmen uyruklu 300, Çin uyruklu 200, Hindistan uyruklu 198, Türk uyruklu 151, Pakistan uyruklu 134, Avrupa Birliği ülkelerinden 92, Afganistan uyruklu 27 ve Japonya uyruklu 1 kişinin tahliye edildiği ifade edildi.

Bişkek'teki Manas uluslararası havaalanında üç günden bu yana yük ve yolcu uçakları peş peşe iniyor, kalkıyor. Bölgede bulunan yabancı ve yerli vatandaşların Bişkek'e tahliye işlemleri sürüyor.

MÜLTECİ SAYISI 100 BİNE YÜKSELEBİLİR
Birleşmiş Milletler (BM), Kırgızistan'ın güneyindeki çatışmalardan komşu Özbekistan'a kaçan mültecilerin sayısının yakında 100 bine yükselebileceğini, hatta bu rakamı da geçebileceğini açıkladı.

Bu arada BM Özel Temsilcisi ile Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Temsilcisi, Kırgızistan'daki etnik çatışmaların Orta Asya'ya sıçramasının engellenmesi çağrısında bulundu.

KIZILAY YARDIMI BÖLGEYE HAREKET ETTİ
Kızılay'ın, Kırgızistan'ın güneyindeki olaylar nedeniyle bölgeye yardım göndermek üzere kiraladığı özel yardım uçağı Kırgızistan'a hareket etti.

Türkiye saati ile 06.15'de İstanbul'dan havalanan kargo uçağının, gıda, mutfak seti, battaniye ve tıbbi malzemeden oluşan yardım malzemesini bugün öğle saatlerinde Oş kentine ulaştırması bekleniyor. Bir yardım delegesi eşliğinde bölgeye giden Kızılay yardımları, Kırgızistan Kızılayı iş birliği ile ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

Ayrıca, uygun bir bölgede kurulmak üzere çadırkent planlamaları yapılacak.

ÖLÜ SAYISI 171'E ULAŞTI
Kırgızistan'ın güneyindeki Oş ile Celalabad eyaletlerinde Kırgızlar ile Özbekler arasında süren çatışmalarda 171 kişinin öldüğü, yaklaşık 1800 kişinin yaralandığı bildirildi.

Sağlık Bakanlığından edinilen bilgiye göre, bu sabah itibariyle ölü sayısı 171'e ulaştı. Hastanelere başvuran yaralıların sayısının ise yaklaşık 1800 olduğu kaydedildi.

Celalabad'da ambulans sıkıntısı yaşandığı, can güvenliği olmadığı için sağlık ekiplerinin çalışmakta zorlandığı ifade edildi.

Bu arada, Oş kentindeki Furkat ve Nariman ilçelerinde bu gece de çatışmaların sürdüğü öğrenilirken, Celalabad eyaletinde Özbeklerin yoğun yaşadığı ilçelerde evlerin yakıldığı ve yağmalandığı kaydediliyor.

Kırgızistan'ın güneyinde 11 Haziran gecesi patlak veren çatışmaları güvenlik güçleri kontrol altına almakta zorlanıyor.

Bu arada Kırgızistan'daki Özbeklerin lideri Cellahiddin Celiladdinov, etnik çatışmalardan kaçan 100 bin kadar mültecinin Özbekistan sınırında mahsur kaldığını söyledi.

KIRGIZİSTAN'DA SİYAH CİP KABUSU
Kırgızistan'ın güneyindeki çatışmalardan kaçan Kırgızlar dağlara, Özbek'ler sınıra yönelirken, çatışmalara "siyah ciplerle gelip Kırgızlara ateş açan keskin nişancıların" neden olduğu iddia edildi.

Kırgızistan'daki geçici hükümetin Başbakan Birinci Yardımcısı Almazbek Atambayev, ülkenin güneyindeki şiddetten devrik lider Kurmanbek Bakiyev'in oğlu Maksim Bakiyev ile devrik liderin kardeşi Canıbek Bakiyev'i sorumlu tuttu.

Atambayev Bişkek'te düzenlediği basın toplantıda, güneydeki olayların önceden ve çok iyi planlanmış olduğunu belirterek, bunun, geçici hükümeti devirmek için atılan bir adım olduğunu söyledi.

Atambayev, Oş ve Celalabad'da yabancı kiralık keskin nişancıların bulunduğunu ifade ederek, olayların ülkenin kuzeyine sıçramasından endişe ettiklerini, Ortak Güvenlik İşbirliği Örgütü'nden teknik yardım istediklerini kaydetti.

Geçici hükümetin sadece Rusya'dan destek istediğini anımsatan Atambayev, "Biz Rusya'dan Kırgızistan'a asker göndermesini dedi.

Geçici hükümetin Başbakanı Roza Otunbayeva, Rusya'dan askeri destek istemiş, Rusya yönetimi bu talebini geri çevirmişti.

PAKİSTAN DA VATANDAŞLARINI TAHLİYE EDİYOR
Pakistan, Kırgızistan'ın güneyindeki olaylar nedeniyle vatandaşlarını uçakla tahliye etmeye başladı.

Pakistan Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Abdül Basit ile Bakanlığın afetlerden sorumlu yetkilisi Nedim Ahmed, ilk uçakla getirilen 134 vatandaşın çoğunun öğrenci olduğunu söylediler.

Yetkililer, tahliye edilenleri taşıyan ilk uçağın bu sabah başkent İslamabad'a indiğini belirtirken, bir askeri uçağın gönderilmesinin de öngörüldüğünü bildirdiler.

Oş kentindeki çatışmalarda ölen Pakistanlı öğrencinin cenazesi ise ikinci bir uçakla ülkesine götürülecek.

Bu arada, Pakistan Enformasyon Bakanı Kamar Zaman Kayra, hükümetin 15-20 Pakistan vatandaşından haber alamadığını duyurdu.

Bakan, Kırgız yetkililerden bu kişilerin bulunarak bir sonraki uçağa yetiştirilmesi için gerekenin yapılmasını istediklerini söyledi.

Kırgızistan'da çoğu öğrenci 1200 ila 1500 Pakistan vatandaşı yaşıyor.

GEÇİCİ HÜKÜMET, OLAYLARDAN DEVRİK LİDERİN OĞLUNU SORUMLU TUTTU
Kırgızistan'daki geçici hükümetin Başbakan Birinci Yardımcısı Almazbek Atambayev, ülkenin güneyindeki şiddetten devrik lider Kurmanbek Bakiyev'in oğlu Maksim Bakiyev ile devrik liderin kardeşi Canıbek Bakiyev'i sorumlu tuttu.

Atambayev Bişkek'te düzenlediği basın toplantıda, güneydeki olayların önceden ve çok iyi planlanmış olduğunu belirterek, bunun, geçici hükümeti devirmek için atılan bir adım olduğunu söyledi.

KIRGIZİSTAN, DEVRİK LİDERİN OĞLUNUN İADESİNİ İSTEDİ
Kırgızistan başsavcılığı, İngiltere'nin başkenti Londra'da dün akşam gözaltına alınan sürgündeki devrik lider Kurmanbek Bakiyev'in oğlu Maksim Bakiyev'in iadesini istedi.

Akipress ajansının haberine göre, başsavcılık Dışişleri Bakanlığı aracığıyla, Bakiyev'in Londra'dan iadesi için gerekli belgeleri ilgili kurumlara iletti.

Kırgızistan'ın geçici hükümeti, yolsuzlukla suçlanan Maksim Bakiyev'in tutuklanması için İnterpol'den yardım istemişti.

KUZEYE SIÇRAMASINDAN ENDİŞE EDİLİYOR

Atambayev, Oş ve Celalabad'da yabancı kiralık keskin nişancıların bulunduğunu ifade ederek, olayların ülkenin kuzeyine sıçramasından endişe ettiklerini, Ortak Güvenlik İşbirliği Örgütü'nden teknik yardım istediklerini kaydetti.

Geçici hükümetin sadece Rusya'dan destek istediğini anımsatan Atambayev, "Biz Rusya'dan Kırgızistan'a asker göndermesini dedi.

Geçici hükümetin Başbakanı Roza Otunbayeva, Rusya'dan askeri destek istemiş, Rusya yönetimi bu talebini geri çevirmişti.
13 yıl
Silkroad msn grubu
Silkroad msn grubu var mı? Konu dışında oynayan varsa diye buraya açtım silkroad bölümünde kimse durmuyor.
13 yıl
Monitör ayarı - Oyun için
Silkroad online oynuyorum ama Mavi ve yeşil renkli yazılar belli olmuyor. Bu görüntü ayarlarını bilen var mı parlaklık şu renk bu vs...
13 yıl
Pin Kodu
Pin kodumu unuttum nasıl öğrenebilirim?
13 yıl
Rogue - Bard/Warlock?
Yapılandırmaları iyi bilmeme rağmen yinede burda şaşırdım. Rogue/Bard yani Xbow/Bard kasıyorum ama bir kaç kişi Rogue/Warlock dediler. Sizin de fikirlerinizi almak istedim. Nedenleri artı ve eksi yönleriyle bildiğiniz kadarını yazarsanız çok sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle