Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
A

Teğmen
12 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
67 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
A
2 ay
Tabletin hoparlörünü nasıl kapatırım?

Elimde huaweinin 10inçlik bir tableti var sesin sadece kulaklıktan gelmesini istiyorum. yazılımsal olarak hoparlörünü nasıl kapatırım?

A
4 ay
Ameliyat dikiş izi için hangi krem?

Üst bacağımda yaklaşık 25-30 cmlik ameliyat dikişi var yakında dikişler alınacak iz kalmaması veya azalması için kremler varmış kullanan oldu mu? Hangi kremi önerirsiniz?

A
6 ay
Telegram bitcoin kazanma botu

Bu botla ilgili başka başlıklarda açılmış, bende onlardan yararlanarak botu başlattım. Ödeme aldım diyende çok, aylardır ödemiyorlar diyende çok denemekle bir şey kaybetmeyiz. Sizde benim referans linkim ile botu başlatırsanız çekim talebi oluşturmamı yardımcı olursunuz.


referanslı link: https://t.me/BTC_Miner_al_bot?start=523301740

A
3 yıl
bu ceketin altına ne renk pantalon ?
bu renkte benzer bir ceketim var zamanında giyerim diye almışım şimdi akrabamın düğününe giyeceğim altına ne renk nasıl bir pantolon gider. içine de açık mavi veya beyaz gömlek giyeceğim.

A
3 yıl
Vücut traş makinesi
Tüm vücut özellikle omuz, ense ve sırt için kullanabileceğim bir makine arıyorum. şu an philips 1000 serisi pilli olan var o yetersiz kalıyor. 5in1 - 7in1 kitler değildi doğrudan vücut için olan arıyorum.
A
3 yıl
kaydı sildirip(veya atılıp) yine aynı bölümü başka bir üniversitede okumak
geçen şubat anadolu üniversitesinde katı hal fiziği bölümüne kayıt oldum. bilimsel hazırlık verdiler 2 yarıyılda başarılı olamadığım için atacaklar(amaç tecili uzatmaktı) dolayısıyla kaydım silinecek. ben bu dönem tekrar başka üniversitenin yine aynı bölümüne kayıt yaptırabilir miyim ?
veya tekrar aynı üniversitede başka bir bölüme kayıt olabilir miyim. böylece tekrardan tecili uzatabiliyor muyum?
A
4 yıl
büyükada nüfus müdürlüğü yeni kimlik
büyükada nüfus müdürlüğü yeni kimlik kartı başvurusu alıyor mu ? İnternetten randevu kısmında adalara seçim yaptırmıyor acaba sabah direk gitsek halledebilir miyiz?
A
5 yıl
Windows 10 sistem ve sıkıştırılmış bellek sorunu
sistem ve sıkıştırılmış bellek çok ram tüketiyor bir türlü çözüm bulamadım yardım edin.
bilgisayarı yeniden başlattığımda düzeliyor ama uyku modunda bırakıp tekrar açıtığımda her seferinde artıyor.
A
5 yıl
Facebook giremiyorum ACİL!!!
"your computer needs to be cleaned " hatası veriyor temizlemek için bir program indirmeye çalışıyor ama oda işe yaramıyor.
ie-yandex-chrome denedim hepsinde aynı hatayı veriyor. format attım ama işe yaramadı yine aynı hatayı veriyor yardım edin..
A
5 yıl
Yardım Edin! Posta kutusundaki kargomu açıp içine bakıp geri koymuşlar ne yapabilirim
çinden gelen siparişimi herzamanki gibi postacı apartmanın içindeki posta kutusuna koymuş, gün içinde su getiren erikli sucu ( kamera kayıtlarında yüzü görünüyor ve sırtında kocaman bir erikli yazısı var ) apartmana girdiğinde posta kutusunun içinden benim paketi alıyor inceliyor ve cebine atıp suyu bırakmak için asansöre gidiyor. daha sonra yaklaşık 3dk geçiyor geri geliyor çıkarken cebinden çıkartıp kutuya geri atıyor. kapıdan çıkmadan öncede diğer posta kutularına da bakıyor. 1 gün sonra ben ürünü aldım ve paket açılmış bir şekilde. apartmanın kamera kayıtlarını izlediğimde bu olanları farkettim.
ürün canon lens dönüştürücü 1 dolarlık yuvarlık metal bişey muhtemelen ne olduğunu anlamadı bıraktı daha değerli birşey olsaydı kesin gitmişti. sonuçta hırsızlık bu, ben çalmadım içine bakıp bıraktım diye birşey olmaz.
ne yapabilirim, daha önce başına böyle birşey gelen oldumu ? ilk erikli şubesine gidip duru anlatayım diyorum sonrada iş uzarsa karakola gitmeyi düşünüyorum .
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.