Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
G

Onbaşı
10 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
7 yıl
Java Öğreneceğim Yardım Lütfen
Sitede bir kaç yere baktım. Ancak açık açık ve link vererek yazılan bir cevap göremedim ne yazık ki.

Şimdi ben bu Android uygulama yapma işine kafayı taktım. Bunun içinde Java öğrenmemiz lazımmış. Bu da tamam.

Java'yı öğrenebileceğim İngilizce bir kitap önerebilir misiniz? Mümkünse kitabın adı ve yazarın adı soyadı ile.

İngilizcem sağlamdır.

Bir de Java'yı önereceğiniz kitaptan öğrenirken hangi programı kullanmalıyım?
G
7 yıl
Bir Application Fikri Üzerine Yardım
Arkadaşlar aklımda bir oyun fikri var. Aklımdaki bu oyunun kesinlikle ve kesinlikle ne google store'da ne de apple store'da herhangi bir alternatifi yok.

Tutacağına da yüzde 90 eminim.

Ancak kodlama ile alakalı hiç bir şey bilmiyorum. sorun değil öğrenirim de.. bir kaç aylık iş sadece..


Benim asıl merak ettiğim application yapanlar nerelerden nasıl para kazanıyorlar? Beni bu konuda bilgilendirir misiniz? Eğer kazanacağım para bana göre değecek bir para değilse hiç uğraşmayı planlamıyorum.
G
7 yıl
kadıköy'de en ucuz pansiyon hangisidir?
istanbul'da yaşamıyorum.. bilgisayarı bi kaç parça eşyayı tamamen satıp toptan istanbula geleceğim. kadıköy tarafında en ucuzundan pansiyon arıyorum. lüks ve benzeri hiç bir şey gözümde yok.. tek derdim güvenli olması.. sabaha bütün kıyafetlerimin çalınmasını istemiyorum.. en ucuzu aga.. fikri olan yardım edebilir mi?
G
7 yıl
bilgisayarım neden kapanıyor?
2 senelik laptop.. intel core i7 işlemci.. 8gb ram.. ekran kartı amd radeon hd 6570M

bu bilgisayarla dota açıp saatlerce oynuyorum.. oynamadıgımda alttabda duruyor oyun.. bılgısayar ısınsa bıle zorlanmıyor cok fazla.. ama bılgısayarın bu gereksinimlerinin yettiği başka oyunlar açınca.. 110-120 saniye geçmeden kapanıyor bilgisayar.. abartısız 120 saniye civarı yanı... yani bilgisayar ısınmıyor bile..

bilgisayarım'a sağ tıklayıp özelliklere geleyim dedim.. orada derecelendirme kısmı var ya.. ona tıkladım.. kaç gösterecek dereceyi diye.. o derecelendirmeyi yapmadı bilgisayar.. kapandı..

her gün kullanırım saatlerce dizi izlerim, film izlerim.. dota alttab'da durur.. arada açar onu oynarım.. ama başka bir oyun oynayamıyorum.. bu neden kapanıyor olabilir acaba? bilenler bir yardımcı olsunlar lütfen...
G
8 yıl
almanya'ya turist vizesi
herkese merhaba,

bilen, tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

babam emekli ancak annemin üzerine olan bir dükkanımız var ve esnaflık yapıyorlar.. ben üniversite mezunuyum ve almanya'ya gidip 3 aylığına onun yanında kalacağım. bunun için turist vizesi almam lazımmış.

antalyada yaşıyorum.. izmir'deki başkonsolosluğa gideceğim.. hiç şirket karıştırmak istemiyorum araya.. kendim gidip direk başvuruyu yapacağım yani.. şimdi benim pasaport, pasaport fotokopisi, 2 tane biometrik fotoğraf ve seyahat sağlık sigortası tam vukuatlı toplu nüfus kayıt örneği götürmem lazımmış

ayrıca babam bana bakacak gözüktüğünden babamın emekli maaş bordrosu ve bu maaşın yattığı hesabın son 3 aylık hesap dökümünü götürmem lazımmış..

benim kafama yatmayan kısım ben gidiş dönüş uçak biletlerimi vize başvurusundan önce almalı mıyım? yoksa sadece rezervasyon yaptırmam yeterli mi?

bir diğer nokta ise bir arkadaşım şunu söyledi.. evlerinizin tapularını da fotokopileriyle beraber götür.. bu işe yarar mı? yardımcı olabilecek kimse varmı acaba?
G
8 yıl
Samsung S4 mini hakkında acil yardım
Arkadaşlar,

Samsung s4 mini cep telefonum var. Bugün yere düşürdüm ve kulaklık takılı olmadan takılı şekilde gösteriyor.. Bundan dolayı da gelen aramaları açsam bile ses duyulmuyor. Ancak kulaklığı gerçekten takınca ses geliyor. Telefonu fabrika ayarlarına güncelledim ancak hala aynı sorun devam ediyor. Servise mi göndermem gerek ne yapmam lazım acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle