Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
12 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Animasyon Video Yapabilecek..
Uygun konu burası mı bilemedim ama alakalı arkadaşlar burada sanırım.

Bana linkteki videoyu buradan bir arkadaş yapmıştı ama aradan cok zaman geçti kim olduğunu hatırlayamadım/bulamadım.

Buna benzer başka bir çalışma yaptırmak istiyorum, bana yardımcı olabilecek kimse var mı?

Benzer şekilde Çamaşır Kurutma Askılığı tanıtımı, üretiminden küçük kesitler gibi bir video olacak. Detaylarını sonra vereceğim.

Kısıtlı bir bütçeye sahibim, önce yaklaşık fiyat vermenizi istiyorum.

Örnek Video:https://www.youtube.com/watch?v=6oj5wFYDwGY
6 yıl
10-15 dakikalık işi kaldı ama yardıma ihtiyacım var
Arkadaşlar bu sefer web sitemi kendim yapayım istedim, başkaları yapınca istediğim gibi müdahele edemiyorum, değişiklik yapmam çok zor oluyor.

Şimdi herşey hazır, wordpress kurulu ama nerden nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Sadece sayfaya çalışma var yazabildim okadar :)

hazır bir tema kurup çalışan bir site yapabilecek arkadaş arıyorum, kafama göre değişiklikleri zamanla öğrenip kendim yapabilmek istiyorum. Bilen bir arkadaşın bir akşamda yapabileceğine inanıyorum.

adreswww.kuzucu.com.tr

Yardımcı olabilecek arkadaş varsa logo, resim, ürünler, bilgiler vs. gibi içerikleri göndereceğim, bana bir başlangıç site yapsın, ben daha sonra bu resimleri vs. değiştirebileyim yada yazılarını düzenleyebileyim. İstediğim bu.

Karşılığında aşağıdaki ürünü hediye ederim ( ama bu sefer iş tamamen bittikten sonra, çünkü ücretini ödedikten sonra işler hiç yürümüyor yada baştansavma oluyor)

http://www.sanalpazar.com/Laptop-Sehpasi-Laptop-Masasi-Katlanabilir-Turk-Mali__isp43590469
6 yıl
FEZA LAptop Masası için fikrinize ihtiyacım var!
Merhaba,

Forum arkadaşlarımla birlikte geliştirdiğim FEZA Laptop Masası ürünümde değişiklik yapmak istiyorum. Bunun için yine fikirlerinize ihtiyacım var..

Masayı katlanır yapmıştık ama bu katlanır olma özelliği ekonomik olmadı. Çok fazla el işçiliği gerektiriyor, fazladan birçok parça kullanılıyor, üretimi yavaş oluyor.. Hal böyle olunca maliyet artıyor. Ayrıca eklem yerlerinden esneme yapıyor.

Şimdi katlanır olma özelliğini iptal edeyim diyorum, böylece; Daha hızlı ve daha az maaliyete üretim olacak. Toptan olarak kimseye veremiyordum, toptan satışına başlayabilirim, her tarafta satılmaya başlanabilir. Şuanda birkaç internet sitesinde satıyorum ve ancak ürün yetiştirebiliyorum.

( Balık oltası gibi olan ayağa dik gelen teleskopik boruyu nasıl monte ederiz? Alta vida borunun içine somun seklinde düşünüyorum yada tersi. Siz ne önerirsiniz?)

Daha öncede yaptığım gibi buradan değerli fikirlerini belirten, yorumlarını yapan arkadaşlara ürün hazır olup satışına başlanınca küçük indirimler yapacağım.

Şurada bir anket düzenledim. Bu ankete katılırsanız memnun olurum.http://strawpoll.me/3851083

Ayrıca Masamız için geçmişe donanım haberde " Feza Laptop Masası " diye arama yaparak ulaşabilirsiniz.


Link1:http://forum.donanimhaber.com/m_49341829/key_laptop+masasy/tm.htm
Link2:http://forum.donanimhaber.com/search_verification.asp?phrase=feza+laptop+masas%FD&criteria=AND&forumid=ALL&timeframe=%253E&timefilter=0&author=&topicreply=both&message=both&language=single&top=1000&minrank=0&comingfrom=default


Saygılar
Osman KUZUCU
7 yıl
Müşteri hizmetleri haftada 3 kere arıyor
Avea Müşteri hizmetleri abartısız haftada 3-4 kere arayıp beni e-fatura abonesi yapmak istiyor. Telefonu açtığımda sanki ben aramışım gibi bir müddet bekliyorum, arkadaş müsait olunca konuşmaya başlıyor. Fatura göndermeyelim, ağaçlar kesilmesin vs. muhabbeti. Açıkca posta parası, kağıt ve zarf masrafı olmasın bize demiyorlar. Her defasında hayır bana basılı olarak gönderin lütfen diyorum. Hiç bir işimede yaramıyor ama inat ettim, son basılı fatura isteyen kişi kalana kadar inat edeceğim. Sadece 1 ay boyunca 100 dakika Avea içi hediye edelim diyorlar, şaka gibi, zaten avea içi sınırsız mı ne benim paket. Ayrıca parada kağıttan yapılıyor, onun içinde ağaç kesiliyor olması lazım bunu napıcaz..
7 yıl
Konu kapatılabilir.!
KONU KAPATILABİLİR, PASİFTİR...!!

Arkadaşlar aklıma burada açıklayamayacağım güzel bir proje geldi. Bu projemi Android ve ardından IOS için program haline getirebilecek arkadaş lazım..

- Projemin üzerine yatmayacak, hayata geçene kadar gizliliğini koruyabilecek, Programı istediğim şekilde tasarlayabilecek bir arkadaş aranıyor.

Yada bu işi profesyonel bir şekilde yapan firmalar var mı? Programın yapımı, yayınlanması, reklam yada ücret işlerinin takibi gibi konularda hizmet veren bir yer.

- Nekadar zaman alır, fiyat olarak ne ister onları ayrıca konuşuruz.
7 yıl
Ömür boyu açık yalanı bitti mi?
2008 aktivasyonlu dsmart cihazım var, zaten bahsi geçen bir çok kanal yok yada kapalıydı. Sadece Discovery nin 3 kanalı ve ilgilenmediğim 2-3 kanal vardı ekstradan. Şimdi hepsi kapanmış, sadece Discovery Word kalmış. Yakında oda sessiz sedasız kapanır heralde.

Yeni uyduya geçilince mi böyle oldu diyeceğim ama alakasız.

Sizlerde de durum böyle mi? 2007 - 2008 Aktivasyonlu D-Smart kullanan arkadaşlar ne durumdalar?
7 yıl
Web Sitemi Yapmak İsteyen Var mı?
Arkadaşlar bana bir web sitesi lazım.

Becerebildiğim kadarıyla FrontPage de acemice bişey yaptım ama artık daha profesyonel görünmesini istiyorum. Birde sitenin İngilizcesi lazım.

Ben uğraşamıyorum ayrıca beceremiyorum, acemice yalapşap birşey olmasın artık diyorum.

Hosting firmam teknik sorun yaşıyormuş, bu yüzden site açılmıyor. Hosting firmasını değiştirebilirim. Lakin ilerde sizin hosting firmasınıda değiştirdiğimde sitenin benim olmasını istiyorum yani istediğim yerde yayınlayabilmeliyim, tasarım ve site benim olmalı. Bugün biri bana belli bir fiyat karşılığında site yapabileceğini söyledi ama yıllık 120TL hosting ücreti istiyor, daha uygun fiyatlı hosting firmasına geçersem siteyi bana vermiyor, hostingten kazanacakmış, hatta bu minimum fiyatmış, ilerde trafiğe göre artabilirmiş.. böyle olmasını istemiyorum.

Siteyi kendim güncelleyebilmeliyim, foto ekleyebilmeli, yazıları değiştirebilmeli ve hatta yeni sayfa veya yeni ürün ekleyebilmeliyim.

Adresimwww.kuzucu.com.tr ( şuanda çalışmıyor, eski yüklemelere ulaşabilirsiniz yada zaten siz bu yazıyı okurken ben acil olarak bir şekilde çalıştırmış olabilirim)

Bu iş için bana uygun fiyat verecek bir arkadaş arıyorum. Kendi hazır şablonuna uyarlayabilir, tamamen özgün olmasına gerek yok. Domain var, hosting için rahat edebileceği (abartı fiyat olmamak kaydıyla, en babası şuanda 40-50TL civarında, hatta ben acil olarak ücretsiz olanını geçici olarak deniyorum) bir hosting alırız. Logo var, resim vs. şimdiki sitede iyi kötü mevcut, ben ayrıca yeni resimler göndereceğim. Yazılar, metinler, ne iş yaptığıma dair fikirler hep halihazırdaki sitemde var. Sizi çok uğraştıracağını zannetmiyorum.

Fiyat teklifinizi ve varsa referanslarınızı bekliyorum. Açıktan yada PM olarak gönderebilirsiniz..

Saygılar,

Osman KUZUCU
05425971240
osmankuzucu@hotmail.com
8 yıl
Chrome Çevrimdışı Çalışmaz mı?
Arkadaşlar eskiden explorerın çevrimdışı çalış seçeneğini işaretleyince eskiden gezmiş olduğumuz sayfaları bağlantı olmasada yüklendiği şekilde görüntüleyebilirdik. Şimdi Chrome da bu özelliğe ihtiyacım var. Bakmaya çalıştığım sayfaya tıkladığım zaman bugünkü halini açıyor doğal olarak, ben dünkü yani bugünkü yenilenmemiş halini görmek istiyorum. Bu konuda yardım bekliyorum, chrome da böyle bir özellik yok galiba, bahsettiğim sayfanın dünkü görüntülediğim haline başka nasıl ulaşabilirim?
8 yıl
Feza Laptop Masası Tanıtım Filmi
Arkadaşlar Merhaba,

Malumunuz üzere donanımhaber üyesi arkadaşlarla geliştirip bir süredir üretimini ve satışını yaptığım Laptop Masamız için yine forum üyesi olan " ..UnReaL.. ( Alican Ruşen) " arkadaşımızın masamız için hazırladığı video son halini almıştır. Kendisine buradan teşekkür ediyorum.

Siteye yükleyemezsem,

Videonun linki :http://www.youtube.com/watch?v=6oj5wFYDwGY

FEZA Laptop Masası Filmi İZLE

www.kuzucu.com.tr
9 yıl
Tablet Tutucu, Tablet Standı
Arkadaşlar merhaba

Eskiden TV karşısında otururken çekirdek çitlenir, çay içilir, film seyredilirdi. Şimdi aynı şeylerin içine mail kontrol etmek, face de bağlı kalmak, twitter dan twit atmak gibi ihtiyaçlarda girdi. Laptop büyük, telefon küçük geliyor. Bu tablet denen aletten öyle yada böyle almak gerekiyor işte. Fakat bu aletide elde tutmak zor oluyor, yatakda falan kullanmakta zamanla işkenceye dönüşüyor.

Ben işin girişimcilik yönüylede ilgileniyorum, yine donanımhaberde çeşitli başlıklarda duyurduğum Feza Laptop Masasından sonra birde tablet tutucu yapmayı düşünüyorum. Bu konuda da fikir, görüş, düşünce, ihtiyaçlarınız, fiyat mı kalitemi? gibi konuları sizlere danışacağım.

Resimde Çinli arkadaşların yaptığı bir örnek var.. En büyük sıkıntım tableti tutan en üstteki plastik aparat, bunu çinden almak istemiyorum, Türkiyede de buna kalıp vs. yaptırıp basmak pahalıya malolur. O kısma daha basit, daha ucuz bişey bulmak lazım. 7" Android tablet içinde ipad içinde kullanılabilmeli..

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.