Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
18 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
359334 Gün Cezalı
357359 gün 10 s. 58 dk.
Gönderiler Hakkında
6 yıl
TTNET Yine Kotaya Geçirmiş
Geceden önce modemi resetlememe rağmen gece 12 den sonra yaptığım tek iş bir iki site gezmek 5 dakikalık maç özeti izlemek az önce işlem merkezinden bir gireyim bakayım dedim. Ekim ayı indirilen 4.28gb, upload 3.35 gb? evet 2mbit upload hızıyla bir de 2 saat içinde 3 küsür gb upload yapmışım! zaten son bir kaç aydır akn ye erken girdiğimden işkilleniyordum. 75gb olur olmaz da tak diye 3mbite düşürüyor bu kanı bozuklar.
6 yıl
Kiliselerde ezan ve tebliğ
OnlardaBu videolar sadece birer örnek çoğu Avrupa ülkesinde kiliselerde ezan okunabilmekte, namaz kılınmakta, serbest şekilde tebliğ yapılabilmektedir. Orada yaşayan insanlar ayaklanıp vay efenim hıristiyan mahallesinde salyangoz satıyorsunuz dememektedirler.

Bizde

Sonra vay efenim islam barış ve hoşgörü dinidir islamda zorlama yoktur! Dayak yiyen misyonerleri bir çok kez haberlerde izlemişsinizdir daha bunlar gibi dolu örnek mevcut. Başka dinden insanlar aynı şeyi bir camide yapsalar ki yapamazlar caminin yakınında dahi yapsalar sonuçları ne olurdu? linç edilirlerdi. Siz hiç papazlar eşliğinde bir camide hristiyanların ayin yapabilmelerini hayal edebiliyor musunuz? imkansız değil mi? ama müslümanlar onların mabetlerinde namaz kılıyor, ezan okuyor, tebliğ yapabiliyorlar. Buradaki iki yüzlülüğü görebiliyor musunuz? Fanatik mesajlardan kaçınarak yorumunuzu yapın.

Ben kendim bir ateistim sadece dinler arasındaki bu iki yüzlülüğü görmenizi istedim.
6 yıl
80 RP İlk Giren Alır Smite Daha İyi
Bu arada Smite>lol

8Z79CK9H

E9Y29C2A

2Z78NF47

3CCFNCHN
7 yıl
Kota Dolmadan Hızımı Düşürdüler
75gb kotam download henüz 13gb olmasına rağmen şu an hattımı 3mbit e sabitlediler bildirim sayfası geldi hızınız düşürülmüştür diye şaka gibi arayıp söveceğim.
7 yıl
MATX İşlemci Soğutucusu Tavsiye
Bütçem 120tl maks. matx kasa, amd apu için tavsiye?
7 yıl
İki Adet ZTE ZXHN H168N ile Kablosuz Köprü Kurma
Arkadaşlar masaütünde kullandığım wireless adaptörü kırıldı elimde iki adet ZXHN H168N var ana modem salonda tivibuya bağlı boşta olan ikinci modemle kablosuz köprüleyip 2. modeme ethernet ile bağlanabilir miyim nasıl?
7 yıl
A10 7850k A10 7700k Hakkında Uyarı
Bu işlemcileri bekleyen çok kişi vardı... Bu fiyatlar ile bu işlemcileri alan alınmasın fakat aptallık eder en azından ülkemiz içinde. Yurt dışı makul fiyatlara bir nebze kombinasyonlar yapılabilir fakat gerçi o tarafta da işler saçmalıyor. ülkemizde ne yazık ki bazı parçalar ucuz bazıları yurt dışına göre pahalı. Ürünlerde fiyat istikrarı, oturmuş düzen yok her distribütör, ithalatçı kafasına göre bindiriyor. Örneğin vatanda bir Sapphire hd7770 250tl satılıyor yanına bir 200tl ye athlon x4 veya 250tl ye a8 apu veya 300tl fx6300 alsanız bundan daha ucuza 2 kat oyun performansı alırsınız. Bu performansa yaklaşabilmeniz için 200-250tl daha masraf edip + r7 250 almanız lazım. bu kadar bktan bir kombinasyon olamaz amd fiyat konusunda saçmaladı F/P dan gözünü yukarıları dikti. sen 130 dolara a10 6800k satarken git 190 dolara yeni apuyu kakalat. bari performansa değse dilimiz yanmayacak. işte benchler bence amd fena çuvalladı.http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=385704
7 yıl
Logitech G103 Hakkında Yardım
bu klavyenin büyük shift, küçük enterlı modeli ülkemizde var mı nereden alabilirim? büyük enterlı modeli olmayacak onun shift tuşu çok ufak.

8 yıl
ZTE ZXHN H168N modem yardım
beyler hat değerlerine nasıl bakabiliriz yazılım arayüzünü didik didik ettim mevcut bağlantı hızı, ulaşılabilir max hız, downstream hat zayıflaması vs. gibi değerler yok alternatif başka bir program aracılığı ile bakabilir miyiz?
8 yıl
Taahhütsüz eski müşterilere kampanya var mı?
arkadaşlar taahhütü olmayan eski müşterilerin yararlanabildiği kampanya var mı? bi ara 9 10 ay mı ne bir indirim kampanyası vardı 12 ay taahhütlü sanırım bunun gibi var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.