Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
07 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
90 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Deezer Aile HİFİ Hesap Katılım (6 Hesap )

Merhabalar arkadaşlar. Deezer aile hifi hesabı kuruyorum. Katılmak isteyenler (anlık sayıya bağlı mebla ile) buraya ya da özelden yazabilir.


Aylık hesap 36 lira ve hesap başı aylık 6 liraya geliyor. Kişi başı yıllık 72 liraya tekabül etmekte. 4 kişi bile olsak yeterlidir.

2 ay
silinsin

gerçekten, bu ülkedeki kötü insan güruhu her yere sirayet etmiş vaziyette. konuyu kapatmak ya da başlığı silmek sanırım en hayırlısı olacak. konuyu görüp isteyen arkadaşlara pm üzerinden link göndereceğim.

3 ay
AP: Ülkücü Hareket Terör Örgütü Listesine Eklenmeli

AP’nin Türkiye raporunda ‘Bozkurtlar’ detayı: ‘Terör örgütü listesine eklenmeli’


Avrupa Parlamentosu, Türkiye raporunda Ülkücü hareketin (Bozkurtlar) "AB terör örgütleri listesine eklenmesi" fikrini ilk kez gündemine taşıdı. AP Türkiye raportörü İspanyol parlamenter Nacho Sanchez Amor, tarafından hazırlanan Türkiye raporuna bu amaçla bir madde eklendi. 'Irkçı ve aşırı sağcı' olarak tanımlanan Ülkücü hareketin "Sadece Türkiye değil aynı zamanda Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerde de kaygı verici şekilde ilerlediği" görüşü savunuldu.


‘MHP’YE YAKINLIK’


MHP ile yakınlığına vurgu yapılan hareketin 'AB terör örgütleri listesine eklenmesi' ve AB içindeki örgütlenmesinin yasaklanması için inceleme başlatılması istendi. Konuyla ilgili paragrafta Ülkücü hareketin “özellikle Kürt, Ermeni veya Yunan ve muhalif olarak gördükleri her şahıs için tehdit oluşturduğu” belirtilerek, etkilerine karşı konulması çağrısı yer aldı.


AB terör örgütleri listesi AB devlet ve hükümet başkanları tarafından belirlense de, AP tarafından atılan bu adım ilk defa bir AB organının Ülkücü hareket için "terörist" sıfatını kullanıyor olması bakımından önem taşıyor.


Kaynak: https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/apnin-turkiye-raporunda-bozkurtlar-detayi-teror-orgutu-listesine-eklenmeli-1837530

5 ay
Galatasaray - Adalet İstiyoruz [Katma Değer Şaban Edition]
5 ay
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Covid-19'a yakalandı.

"Dün yaptırdığım Kovid-19 testim pozitif çıktı. Çok şükür genel durumum iyi. Dinleniyorum. Hafif atlatmak nasib olur İnşâellah; dualarınızı bekliyorum. Bu vesileyle geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür eder, tüm hastalara Allah’tan acil şifalar dilerim"
Kaynak: https://mobile.twitter.com/DIBAliErbas/status/1368178036454154241

7 ay
Tidal Hifi Hesap (4 Aylık) 10 Lira

pm'den ulaşınız.

7 ay
4 aylık Tidal - Hifi 20 TL ya da Ahbap Bağışı (Seçim Sizin)

Verildi.

7 ay
Ücretsiz 1 Aylık Tidal Hifi Hediyesi (İlk Gelen Beşiktaşlı Alır)

Ücretsiz, şart falan yok hediye geldi. tamamen ücretsizdir. Tek şart Beşiktaşlı olmaktır (fanatik değilim öylesine bunu yazdım) =))

9 ay
Kürdan Kullanıyorsun, Et Yemişsin Kriz Falan Yok

Bugüne kadar izlediğiniz bütün sokak röportajlarını unutun. Kendine Muhabir isimli YouTube kanalında bir sokak röportajı sırasında hangi partili olduğu fersah fersah öteden belli olan şahsın beyin yakan über saçmalığı.03:33 saniyeden itibaren izlenebilir rezalet.
9 ay
8 Kasım 2020 Berat Albayrak'ın İstifa Etmesi

Berat Albayrak instagram hesabından duyurduğuna göre istifa ettiğini açıkladı.


Kaynak:

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/78/ad/e7/78ade75f0e596b78b15c6511c4a8c403.png&t=0&width=480&text=1

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/p/CHVfjEnL4mL/

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/p/CHVfjEnL4mL/

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.