Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
T

Yarbay
29 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
65 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
geçen yıl
Ssd den boot hakkında
Windows 10 yüklü Laptop u ss ile kullanıyordum. Windows çöktü. Ssd ye yeniden yükledim. Yüklerken hdd yi çıkarmadan hata verdi. Çıkarıp öylr yükledim. Pc açıldı. Sonra hdd yi de taktım. Ama hdd yi takınca ssd den boot olmuyor. Bios ssd seçeneğini de göremiyorum. Yardımcı olur musunuz?
T
3 yıl
Migros kokoreç
Migros da satılan dilim kokoreç alıp deneyen var mı?
T
3 yıl
B8 Passat dan sonra önerileriniz
2017 1.4 comfort Passat ı değiştirmeyi düşünüyorum. Aklımda 2007 - 2008 e200 var. Sedan olmayacak ise belki bütçeyi zorlayıp yine benzinli tiguan olabilir. Önceliğim konfor ve sessizlik. Önerilerinize açığım. Bütçe 140 K civarı.
T
3 yıl
WhatsApp Web kullanmadan bağlantı uyarısı geliyor
Biri bağlantı mı yapıyor acaba? 2 gündür oluyor. Bugün mac OS dan bağlantı yapıldı diye cepten bildirim geldi. Çıkış yaptım. Bu sorunu yaşayan var mı?
T
3 yıl
15 ekim de başvurdum. İnternet halen bağlanmadı
Tt nin Fiber paketi için başvuru yaptım. Ama arayan soran yok. Mh ni aradım kayıt açtılar. Müdürlüğü aradım beklemeniz lazım diyorlar. Her yerde durum böyle mi? Bu kadar bekletilmek saçma değil mi?
T
3 yıl
Apple dan gelen mail. Yardım
Satın alma ile ilgili mail geliyor. Çok önce ipad im vardı ama hesabın şifresi falan unuttum. Kartlarımda para çekimi de yok. Bu mail virüs mü acaba. Ekini açmadım.
T
3 yıl
Bu arızanın çözümü için ne yapmam lazım?
Yaklaşık 10 gündür internet kesik. Süperonline alt yapı Türk telekom un onlar bakacak dedi. Böyle diye diye günler geçiyor. Tt bina içi arıza demiş güya 3. Gün. Elektirikçi geldi. Bina ankesöründe etiketim bile yok. Yani hiç bakılmamış. Etiket olmayınca da elektirikçi bir şey yapamadı.

Tekrar süperonline a söyledim. Etiket yok diye. İleteceğiz tt ekiplerine dediler. Ondan sonra da günler geçti. Bugün tt müdürlüğüne gittim. Bir şey yapamayız. Ekiplere mail ile bildirmiştir süperonline dediler. Şimdi beklemekten başka yapacak bir şey var mı?
T
3 yıl
Ön cama cam filmi?
Uzun yolda güneşin kavurmasından kurtulmak için düşünüyorum. 0.25 gibi film numarası var mıdır? Daha önce yaptıran var mı? Görüşü kötü etkiler mi?
T
4 yıl
Aylık 4gb paketi hakkında
Merhaba ailece 6gb paketini kullanıyorum. Kota azaldığı için aylık 4gb paketini de aldım. Ama kalan interneti sorguladım halen eski 1200mb ı gösteriyor. Onay mesajı geldi. Ama hesap işi sonradan mı düzelir?
T
6 yıl
ssd den sistem görüntüsü yedekleme?
laptopta dvd rom yerinde ssd takılı ve bir de hdd takılı. windows ssd de kurulu. sistem görüntüsü alıp yedekleme yapmak istiyorum ama sürücü listesinde c(ssd) görünmüyor. sadece hdd görünüyor. Ne yamam gerekli?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.