Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
26 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
12 yıl
hangi elektronik sözlük
Arkadaşlar artık işin içinden çıkamıyorum bu iki elektronik sözlükten hagisi söyleyin Poly Lingua RO 660 mı Engtron SD 570 SP mi?
12 yıl
arkadaşlar yardım elektronik sözlük ???
Arkadaşlar artık işin içinden çıkamıyorum bu iki elektronik sözlükten hagisi söyleyin Poly Lingua RO 660 mı Engtron SD 570 SP mi?
12 yıl
arkadaşlar yardım;jvc ses sistemi ve pc
arkadaşlar yardım evimde ne zamandır kullanmadığım jvc marka 5+1 dvd li bir ses sitemim var resimdekinin aynısı optik çıkış var pc ye nasıl bağlayacağım optik kabloda aldım ne yaptıysam olmuyor bilgisayarımın ses kartı onboard realtek hd audio yardımlarınız için teşekkürler
12 yıl
Devlet-i Aliyye - Osmanlı İmparatorluğu Üzerine Araştırmalar 1
Devlet-i ‘Aliyye, Osmanlı tarihçiliğinin çağımızdaki en büyük isimlerinden Halil İnalcık’ın yarım yüzyılı aşan çalışmalarının bir ürünü. Eserin bu ilk cildi, Osmanlı Devleti’nin bir beylikten Orta-Doğu ve Balkanlar’ı hükmü altına alan güçlü ve köklü bir imparatorluk haline gelişine odaklanıyor. İnalcık Osmanlı Klasik Dönemi’ni sadece siyasi tarih olarak ele almıyor. Siyasi tarihin toplumsal–ekonomik alt-yapısını, yani nüfus hareketleri, göçler, kitlelerin temel ihtiyaçları, tarım ve ticaretin bu ihtiyaçları karşılama şekilleri ve şehirleşme konularında da analizler yapıyor. Tarihsel sorunları açıklamada geçmişten gelen geleneksel zihniyet ve kurumlar çerçevesinin tespitine girişiyor. not:alıntıdır
12 yıl
lenovo y530 nvidia driver hd audio hakkında soru
arkadaşlar dün nvidianın yeni sürücüsünü yükledim yüklerkende nvidia hd audio çıktı onuda yükledim bu hd audio sürücüsü nedir yüklememiz gerekli mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.