Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
T

Yüzbaşı
19 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
geçen yıl
Nokian lastik kalitesi?

Yeni aracım için daha önce de kullanmış olduğum için Nokian kış lastiği siparişi vermiştim.Gelen lastiklerin yanakları aşırı ince ve yumuşak.Gösterdiğim lastikçi taktırmamı önermedi.En ufak darbede lastiğin yarılacağını söyledi.Daha önce de aynı marka lastik kullanmıştım ama nedense bunlar benim de içime sinmedi.Lastiğin bu kadar yumuşak olması normal bir durum mudur?

T
7 yıl
Octavia Style-A3 Sedan Attraction
2 senelik arac kiralayacagim.Her iki arac ta kirada ayni fiyat.
Octavia Style Dsg en full paket
A3 Sedan Attraction s.tronic
Aracla gunde 140 km civari 1 yetiskin 4 cocuk yolculuk yapacak.Octavia daha genis ve daha dolu bir arac.A3 ise sonuçta bir Audi.Siz hangisini tercih ederdiniz?
T
8 yıl
0 araçta kötü klima kokusu
2 aylık 2015 model Nissan QQ aracım var.Geçenlerde ışıklarda kalkarken aracı stop ettirdim.Bu olayın arkasından da klimadan rutubet kokusu andırır bir koku gelmeye başladı.Sizce sebep ne olabilir.Servise götürücem ama gitmeden bir ön görüş almak istedim.
T
8 yıl
100-110.000 civarı araç tercihi.
Arkadaşlar 100-110.000 civarı bütçem var.110 üzerine çıkmam mümkün değil.3 kişilik çekirdek bir aileyiz ama 4.kişi de aramıza katılabilir.Yeni araç alma fikrim var ama kafam çok karışık.4 tane model arasında kaldım.2 sedan 2 SUV tarzı.Dizel,otomatik olması önemli değil Senede yaklaşık 10.000 km yol yapılacak.Kesinlikle 0 KM olmak zorunda.Aklımdaki modellere gelelim:
-VW CC 1.4 TSI DSG
-VW Yeni PAssat 1.4 TSI manuel highline
-Nissan Xtrail.(dizel manuel)
-Honda CRV.(dizel manuel)
Birbirinden alakasız araçlar olduğunun farkındayım.Ama durum bu.Araçları kullananlardan veya iyi tanıyanlardan yorum bekliyorum.
T
8 yıl
Çatı katı için ev sinema tavsiyesi
Arkadaşlar fotoğrafta görüldüğü üzere üçgen şeklinde çatı katı odam var.Buraya ev sineması kurmayı düşünüyorum.2.000-2.500 lira civarında projeksiyon cihazı tavsiyesi istiyorum.Cihazı geceleri karanlık ortamda kullanıcam.
T
8 yıl
Çok Kısa Mesafe İçin Dizel/Benzinli
Sürekli şehir içi küçük bir ilçede kullanım için dizel araç almak mantıklı mıdır?Aracın rotası iş yeri, ev ve okul arası ve bu mesafeler 1-1,5 k.m aralıklı.Sürekli olarak araç ısınmadan kontak kapatmak gerekiyor ve bu durum dizel araçlarda sıkıntı yaratıyor.Artı bildiğim kadarıyla dizel araç henüz ısınamadığı için yakıt tasarrufu da olmuyor.
T
9 yıl
Aracımı satsam mı acaba?
2012 Model 29.000 kilometrede Peugeot Partner Zenith Pack aracım var.Aracıma birisi 41.500 lira teklif etti.Bir süredir binek araca geçmeyi düşünüyordum. Aracıma verilen fiyat gayet iyi ama araç fiyatları bu kadar yükselmişken değiştirsem mi bilemiyorum.Sizce aracımı satıp şimdilik idareten 15.000 liralık bir araç alsam yıl sonuna doğru piyasa düzene girer mi?
T
9 yıl
Eczane ısınması için klima
Uşakta oturuyorum.Kışları sert geçiyor.Üst katı yapılı ancak boş olan,ısıtılmayan 45 m2 eczanemi ısıtmak için klima almayı düşünüyorum.Eczanenin batı ve güney tarafı komple cam.Klimayla ısınabilir miyim sizce?Hangi model ne tip klima kullanmalıyım..Bütçe maksimum 5.000 lira.Mitsubishi klimaları düşünüyorum ama ME MHI farkı varmış kafam iyice allak bullak oldu.Bulunduğum yerde ME satan ve servis veren yer yok.İklimsaya gittim oradaki görevli eczaneye gelip keşif yapmasızın kağıt üzerindeki verilerle 18.000 BTU'luk MHI klimanın yeterli geleceğini söyledi ama bana pek mantıklı gelmedi.Şu an eczanemde 5-6 senelik beko marka bir klima var.Onunla ısınmam elbette mümkün olmuyor.
T
10 yıl
Focus satıp cruze almak.
Elimde 2011 model hatchback Focus var.Araçlardan çabuk sıkılan bir yapım var.Sizce bunu satıp HB Chevrolet Cruze alsam saçmalamış olur muyum?Yakıt açısından kıyas ta yaparsanız sevinirim.Diğer aracım dizel olduğu için Focus çok yakıyor gibi geliyor bana ama Cruze'ların da az yakmadığını biliyorum.
T
10 yıl
Küçük sürtünme izlerine son.
Geçen gün eşim arabanın tamponunu bahçe kapısına sürtmüş ve metal kapının siyah boyası araca olduğu gibi bulaşmış.Aşağıdaki ürünü daha önceden almıştım:
http://www.hepsiburada.com/liste/sprayway-usa-boyaizleke-cikarici-sprey-jel-840174/productDetails.aspx?productId=otm840174&categoryId=20035754

Boya bulaşan yerlere sıkıp 2 dk bekledikten sonra sildiğimde aracın tamponu orijinal haline döndü.Keşke uygulama öncesi ve sonrası fotoları çekseymişim.Bu arada ürünün satışını filan yapmıyorum sadece paylaşmak istedim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle