Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
T

Yüzbaşı
10 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
12 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
8 yıl
Ping sorununa geçici çözüm
Sorun aslında altyapıdan kaynaklı, birkaç aydır mtu kanalları tıkalı olduğundan en temizini seçmemiz gerekiyor. Bunun için de komut istemini yönetici olarak çalıştırıp '' pingwww.donanimhaber.com -f -l 1462 '' yazıp enterlıyoruz.

Sonuç olarak örnek fotoğraflardaki gibi giden ve gelen paketler eşit, kaybolan 0 olmalı. Ayrıca süre kısmına dikkat edin ilk fotoğrafta ortalama 39ms iken ikincisinde 37ms yani daha iyi.

Şimdi mtu değerimizi buna göre ayarlamak için en iyi sonuç aldığımız değere yani 1362'ye 28 ekliyoruz ve sonuç 1390 olarak mtu değerini modem ayarlarımızdan değiştiyoruz.

Kısaca hangi değer daha iyiyse aynı şekilde 28 ekleyerek kullanıyoruz. Birkaç günlüğüne sorun çözülüyor yine tıkanma olduğunda tekrar değiştirin ve 900 altına pek düşmemeye çalışın.


T
8 yıl
Bu herif banlanmazsa oyun bitmiş demektir
Demo linkini koyuyorum, x-ray açık izleyin lütfen ve wall olduğuna karar verirseniz raporlayın. Bir çok hileci denk geldi bugüne kadar hepsi de banlandı ama buna çok uyuz oldum, adam takım mesajlarımızı bile görüp cevap veriyor.

profil:http://steamcommunity.com/id/RhinoRampy

demo: steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-ZCHjO-oheS7-TD4qS-bKjQO-DJsiB

ikinci hesabı:http://steamcommunity.com/id/RampySmurf

üçüncü hesabı:http://steamcommunity.com/id/Rhino_Rampy

steam grubu:http://steamcommunity.com/groups/RhinoRampy
T
8 yıl
Ölüm şekli
Bu nasıl bir ölüm şeklidir
T
8 yıl
Çalışan yanık anakart
Evet arkadaşlar eski bozuk anakarta kısa devre yaptırırken iki transistör patladı ama şoklama işe yaradı kart sıkıntısız çalışıyor. Gördüğüm kadarıyla biri pci, diğeri ise com portuna ait. Onları kullanmadığım için bir sıkıntı olmaz sanıyorum, fazla bilgim olmadığından yine de sormak istedim. Herhangi birşey olur mu?
T
8 yıl
İşletim sistemi performans etkisi
dün windows kafayı yiyince xp kurdum oyuna girdiğimde ping 50-55 civarı ve mermiler o kadar güzel gidiyordu ki hiç ıskalamadım, haliyle dmg oranı da iyiydi. ama xp driver sıkıntısı olduğundan agp hızlandırma çalışmıyordu bu yüzden fps 30 civarıydı, mecburen tekrar win 7 kurdum yine ping 100 altına düşmüyor ve hitreg berbat.

nedir bu xp nin olayı, yani yok mu aynı performansı yeni windows sürümlerinde görmenin bir yolu?
T
8 yıl
Cs go bug bildirimi
Bugün bir maçta ping değerim yüksekken smoke içindeki düşmanı gördüm ve demodan fotoğrafını kaydettim. Bunu nasıl bildirebilirim?
T
8 yıl
5 liramı çaldılar
evet arkadaşlar bir aydır kapalı olan telefonumu açtığımda fark ettim ki bakiyemden 5 lira kesinti yapılmış, ben de hemen turkcellin sitesinden hesabıma giriş yapıp ayrıntılara baktım ve 30 ekimde turkcell müzik paketi üyeliği adında bu ücreti kesmişler.

destek ile konuştum paketi ben almışım, nasıl aldığımı sorunca da pop uplara tıklayarak aldığımı söyledi temsilci. pop up ne reklam mı dediğimde ise evet deyince ben de soygunculuğun yeni yöntemi işte önemi yok artık diyerek kapatıp çıktım.

bir kere telefon kapalıydı ayrıca dokunmatik bile değil eski tuşlu nokialardan, nerede hangi reklama tıklamış olabilirim ki?
T
8 yıl
CS GO bana kafayı yedirtti (kısmen çözüldü)
.....
T
8 yıl
Oyun için fare önerisi
Evet arkadaşlar oyun için hatta cs için diyelim fare önerinize ihtiyacım var. Bu zamana kadar kullandığım farelerde tıklama hızından şikayetçiydim bu yüzden alacağım farede bu sorun olmamalı. Mesela cs oynarken farede tek tıkladığım halde 3 veya 5 kurşun atıyor ama tek sıkması lazım.
T
14 yıl
Denizaltı Oyunu
Arkadaşlar eski bi denizaltı oyunu vardı oynadığım denizin üstündeki gemilere torpido felan yolluyoduk yada gemilerden denizaltılara tam hatırlayamadım ve araştırdım bulamadım böle bildiğiniz oyunlar varsa yazarsanız sevinirim bi kaç resim ekledim bunun gibi :


DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle