Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
11 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
13 yıl
55Lv Nuker 150SİLK ŞOK ŞOK ŞOK
300 DEĞİL 250 DEĞİL 200 DEĞİL SADECE AMA SADECE 150SİLK !!!!!

yaw madem ytl ile almıonuz buyrun silk ile ödemenizi yapın
not: isterseniz bu siteden aracı ile satışı gerçekleştirebiliriz.

Server: Pacific
Nick: T0RN0D0
LvL: 55
Build: FULL INT NUKER

ÖDEME ŞEKLİ: SİLK
İLETİŞİM : SpeedROAD_@hotmail.com
13 yıl
veri tabanı mı - Web programcılığı mı Hangisini seçerdin
sen olsan hangisini seçerdin??
Veri tabanı programcılığı -> İçeriği tamamen SQL
web programcılığı -> c++ , vbasic , php , asp

tşk
13 yıl
# BaBaJoE'dan Seçmece Damar NickLer #


Serseri olup yataklarda unuttuklarımızda deil delikanlı olup elini bile tutamadıklarımızda aradık aŞkı aradık.

Seni sevmek İBADETİM ama şuan CENABETİM

1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsaTahTini MAfYa oLsa MéKaNini .......2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe BaşlıyorumAnlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan BeterOlsun3)Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum...4)Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice Dertleri Çektim.. Bu Başka Türlü.5)BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni BirakYaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni6)HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda KayßetmişOlurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßenYazarIm ßen SiLerim!'7)ArTik SanDaLYéMDéN Son DéFa DuSuYorum8) Fark imi Fark éTTin Ya.. ArTik FarkéTMéSéNDé Fark éTMéZ9)uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .10) DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDaYiKiLmaz TahTim11)GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLarKendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm..12)Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsınkalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydan larKaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Senbeni ozaman gör ...13)BéDéNim KaRanLikLara RuHum Sana Ait . .14)HayaTi uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir.Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir15)kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !16)Seni ben kendime KADER saymi$tim, Ugruna her$eyi góze almi$tim. Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim. Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA !
17)CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéRYuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim . .18)GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNiusLandir..19)oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé'Dé HéSap KiTap Yaparim !!20)Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz . .21) mútluluklâr dílêrím yêní âskındâ sên bêní dú$únmedên ya$amana bak sênín dêrtlerínvarya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak !22)Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu DünyadanGöçersen ßilki Senden Önce Ordayım Sonsuz aSkım..!23)Tam KarsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ''O'' éL BéNim ..24)KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider... KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtanDeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini KökündenSökerim.25)SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Gidenqitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider..26)Fırtına Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur !27)GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.28)SéNi BoyLé SévDiğiMi BiLSéLér aSaLAr BéNi aMa GuZéLLiğin 10 PaRa éTMéZ ! BéNDéKiBu a$k oLmassa . .29)Béş PaRa éDérmi VarLiğin. . YokLuğun BéNi aCitSİn aLéM af éTsin Séni BéN AfFétMéMNéRDé unuttuySan BéNi Orda KALL..30)GéCééLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMéKaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim31) BéN YaSaDikÇa séN ÇıLdıRæCæKsin!!!32)uCurumun KéNaRinDa oLsan BiLé Sirf Hayata GiciKlik oLsun DiYé GuLumSé33) Askini KaNimLa YazDim Hér Bir YaniNa34) DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm35)OmRomu OmRuNé NéFéSiMi NéFéSiNé KaTaYim GéL isMini DağLaRa TasLara YAzaYimGéLLL ..1)HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..2) kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür.. sonu yok bunun, boşluklardan boşlukbeğendim. vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim.3)Seni ßenim kadar seven varsa, Sana ßenim kadar Hasret kaLsın!4)§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék KãdãrCé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..5)Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında OlabilmekMidir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir6) Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!7)ßêdênîm kârânLîk'Lârâ, Rûh'ûm sânâ âît.8)Nefessiz zordayım zamansız bir mekanda Çıkmaz bir yoldayım, amansız isyanda9)Ölümsüz Dünyada... Ecel Ol AL BENİ... Nefessiz Zordayim... Zamansız Bir Mekanda...Çıkmaz Bir Yoldayim... Amansız İsyanda... Ecelim OL BENİM..

10)HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaTSevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ11) Sevene SevdaLıyız Gidene Hep AğLarız Alsalarda Bu Canımızı Biz SeveRsek UnutMayız12)Bizi Eskiler Tanır, Yéniler ôrnek alir, Tanımayanlar ise İbret Alır..13)ßëñ Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñOrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM Rëîs.ßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñtøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM Rëîs.KuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñSëñî,GôZûñû ßîLë KIrPMaDIñ,gûLDûñ Gë¢tîñ Rëîs..14) Biraz Kül, Biraz Duman, o benim işte.15) Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm.16) KâLbîmê qômdûm kêfênsîz ôLûLêrîmî..17) Dûnÿâ dûrmâdîk¢â, Kîÿâmêt køpmâdîk¢â EsrAr18)Konuşacaksan öyLe Bir KonuşKi , Inanayım . AqLatacaksan öyLe Bir aqLatKi ,Susmayayım . Gideceksen öyLe Bir GitKi , öLümüne Unutayım ; Ama Seveceksen öyLe BirSevKi , KonuşsanDa , GitsenDe , AqLatsanDa Seni Yüreqimde Yaşatayım..!19)Bu aRaLAr oT TakiLiYom isTéYén.. ézip GéÇéR isTéYéN SARIP iCéR!20)Bizi anlatan şiirler yazılmadı henüz.Çünkü biz dünyanın oyununda,hayatınacımasızlığında ve de sevdiklerimizin baygın bakışlarında unutulduk21)Belki sisLi 1 kıs gecesi Belki soguk 1 Sohbahar ceSedimi buLacakLar camurLar araSinda1eLinde reSmin 1eLinde Silahi var diyecekLer Ama Sen inanmayacakSin Sonra kalkip banageLeceksin eqiLip SariLacaksin O Soguk Vücuduma iSte o An 1 fiSilti DuyacakSinDudakLarimdan '''ELveda'''22)Bizler umutsuzluğun olduğu yerde,umudumuzu kaybetmeden yürümeyi biliriz. Heryürüdüğümüz yolda Çakıllar,her durduğumuz yerde Çakallar olsa ne yazar!Ya ölümüneSeveriz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz23)Sén .. Séni SéVéni Dağda Çoban oLsa... SéVMé! SEni SEvMEyeni MiSirDa SuLTan oLsa .24)£srAr'La ya$arKen YaLan DunYa'da Zamani İcmi$iz haßerimiz yOk25)uyumaK zor , uYanmaK KoLay oLacak .. Saßahı ipLe ceKeceKsin .. Ne qeceLerrahatLatacak seNi Ne quNduzLer , öLmeyi isteyip öLemeyeceksin..!26)ßir Daha Sevecek Kadar AdiLeşecekSe Yüreğim, ELLerimde Onu ParçaLayacak Kadar AsiLoLacak Andım oLsun...27)Yoldan biri geçti demin, Alayla bakıp serseri dedin, Bu kadar gururlu olma, O geçenserseri senin, Bir zamanlar ki sevdiğin, Bir düşün hak verirsin, O serseri dediğin, SENin


ESERİN.28)ÂLEMÎ ÂLêm ÿâpâñ û¢ ßê$ ¢âkâL'sâ ... KRALLIK ßîzê ÿÂkî$mâz..


29)$aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa
değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz !zm!tL! oLmAmlz!


30)Fahişe Gönüllerin Kahbeliği Koymaz Bize,Unutanları Bizde Unuturuz Asilce..


31)Siyah biLé kaybétmi$ aSaLétini yokLuğunun karanLığında...


32)Ruzgara kapılmış yaprak gıbıyım sevdalı yuregım can çekışıyor


cogu alinti
13 yıl
## TEŞEKKÜRLER TheHitchhiker ## Char Takas edilmiştir.
Arkadaşlar PuniSTR ile olan char takasımızda aracılık yaptığı için Meriç'e(TheHitchhiker) teşekkürler.
-----------------------------------------
Server: Pacific
Nick : Matrix
LvL : 53
Guild : WARROCK (master)
Build : Full STR GLavie Fire GarmenT

Charda 32sos spear, elixirler, bir miktar para ve devil wing bulunmakta.

Takas: 50+ Nuker (Pacific, Sparta, Hera öncelikli. Diğer serverlerde olabilir)

Takas şekli: Aracı ile (Dolandırıcı ve sahtekarlar msn eklemesin pm atmasın lütfen)
Satış şekli : Havale veya elden (kocaeli)
MSN: SpeedROAD_@hotmail.com
13 yıl
Damara Devam SrocuLara SeLam...
s.a beyler
13 yıl
n73 e oyun program tema nasıl yüklerim?
yeni aldım pek bilgim yok(zaten bilsem sormam )

yardım olcak biri var mı pc suite var bende kablo falan nası yuklrım?
13 yıl
### INGOO IN-970 HAKKINDA GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİNİZ ###
TEKNİK ÖZELLİKLER

Hafıza
Dahili Hafıza Tipi: NAND Flash
Dahili Hafıza Büyüklüğü: 4GB
Müzik Kapasitesi: 2000 şarkı veya 200 albüm
Video Kapasitesi: 8 sinema filmi veya 400 klip

Ekran
Tip: LCD
Ekran büyüklüğü (inch): 3.0 inch wide screen
Çözünürlük: 400 x 280 pixels
Arkaplan Işığı

Ses
Kullanıcıya özgü equalizer
Equalizer Modları: Normal, 3D, Classic, Pop, Jazz, Rock, Bass
Frequency Response: 20 HZ - 20 kHz
Kulaklık Çıkış Gücü: 17 mW x 17mW
SNR: > 90dB
Distortion: 0.06%
Dahili Speaker

Audio
Çalınabilen Formatlar: MP3, WMA, ASF, WAV, APE, FLAC
MP3 Bit Rate: 64-320 kbps
WMA Bit Rate: 64 – 384 kbps
Dijital Lisans Desteği: Windows Media DRM

Video
Format: MPEG 1/2/2.5 Layer 3, WMA, ASF, WMV9 SP, MPEG-4,RM/RMVB, AVI, FLV, ASF, MP4, MPG, MOV, WMA, WMV, 3GP ve Macromedia SWF Convert islemi yapmadan direk olarak destekleme.
Encoding: XVID Encoding
Boyut:
FPS: 25fps

Resim
Resim Formatı: JPEG, BMP, GIF, PNG
Slideshow
Arka plan yapma

Kayıt
Sampling Rate: 8kHz, 16kHz
MIC Kayıt Formatı: WAV
Kayıt Süresi: Max. 128 Saat (4GB Kapasite için)

Bağlantı
Kulaklık: 3.5 mm
USB: Yuksek hizli USB 2.0

SD Kart Girişi
Tip: MicroSD
Min Kapasite: 128MB
Max Kapasite: 2GB

Ek Fonksiyonlar
E-Text: TXT formatlı dosyaları okur
Oyun: Var

Pil
Kapasite: 1000mAh
Tip: Li-ion
Kesintisiz Müzik: 20 saat
Kesintisiz Video: 5 saat
Kesintisiz Ses Kayıt: 12 saat
Yeniden Şarz: USB Bağlantısı ile

Yazılımlar
Avi Converter: AVI, MPEG-1,2,4, DVD(*.vob) ,WMV,RM, RMVB video dosyalarını XVID AVI formatına dönüştürür

Sistem Gereksinimleri
Windows 2000/XP
CD-ROM Drive

Boyut ve Ağırlık
Ağırlık: 70g
Boyut (WxHxD): 95 x 52 x 15 mm
Paketleme: Giftbox

PAKET İÇERİĞİ
IN-970 MP4 Çalar
Program Cd si
Silikon kilif
Kulaklık
USB Kablosu
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Garanti Kartı (2 yıl garanti)

---------------------------------------------------------------------------------------

Cihazın fiyatı, ekranının 3inç olması ve fps 25 olması süper ama ilk kez duyduğum bi marka size danışmak istedim. Cihazı daha çok film ve dizi izlemek için alıcam. Sizce videolardaki performansı nasıl olur? Aksiyonu fazla filmlerde görüntü bozukluğu olur mu?
13 yıl
OGATECH OG-069 MP3/MP4 OYNATICI YARDIM EDİN??


http://www.ogatech.com.tr/urun_detay.php?urunid=195

ÜRÜNÜ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÖNERİR MİSİNİZ?

VİDEOLARI OYNATMA KALİTESİ VE LCD İYİ Mİ? KAÇ FPS?

HİÇ İNCELEME BULAMADIM İNCELEMESİNİ NEREDE BULABİLİRİM

CVPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER SAYGILAR
13 yıl
ŞOK SATILIK 71LVL FULL STR GLAVIE PREMIUMLU 100LİRAYA İNDİRİM
Char Adı : colletral
Serveri : RedSea
LvL : 71
Build : Full STR Fire Garment GLavie

Fiyat: 120 YTL 100YTL OLDUU

Statlar düzgündür 1 tane bile yanlış verilmemiştir !!
Charı yenı aldım hevesimide aldım
Satma nedenım sroyu bırakıp psp alacak olmamdır.

Banka Elixir DoLuDuR. Charda Premium vardır
13 yıl
1.90b Bot Çalışmıyorr
Yeni sürüm mü çıktı çalışmadı bu
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.