Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
B

Teğmen
06 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
8 yıl
Kız Arkadaşımın Sakal Alerjisi/Kızarıklığı Nasıl geçer ?
Merhaba Arkadaşlar benim çok uzun olmasada sakalım var ama sanırım kız arkadaşımın cildi alerji gibi bir tepki veriyor ve ne zaman yakınlaşsak çene bölgesinde kızarıklık oluşuyor ve acıtıyor bunun olmaması için benim sakalımı kesmem dışında neler yapabiliriz kız arkadaşımın cildi için öneriniz varmı ?
B
9 yıl
Mac mi Windows mu ?
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum kısmetse bu dönem Mimarlık bölümüne başlayacağım bunu da göz önüne alırsak Apple mı almalıyım yoksa Windows işletim sistemli bir bilgisayar mı ?
Yani eğer apple alırsam muhtemelen i5 işlemci 4 veya 8 gb ram 512 mb ekran kartı olacak anlamadığım nokta ise 512 mb ekran kartına sahip bir apple nasıl iyi performans verecek ?

Eğer windows alırsam i7 işlemci 6 veya 8 gb ram 2gb ekran kartı gibi özellikte birşey olabilir hangisini tavsiye edersiniz ?
B
10 yıl
Kemerli burun hakkındaki görüşleriniz ve resimdeki kişiye yorumlarınız
Kemerli burun erkeklerde nasıl duruyor
B
10 yıl
Objektif yorumlarınızı bekliyorum
-
B
10 yıl
Bolu'da yaşayan arkadaşlar Şehşr Hakkında bilgi
Arkadaşlar kısmetse Bolu'ya taşınacağız ve Bolu'ya hiç gitmedim ev bakmaya gideceğiz bayramdan sonra şöyle müstakil bahçeli villa tipi istiyorum ben apartman daireside olabilir nerede oturulur,hangi semtte,şehir nasıldır küçük bir yer ama nasıldır orada yaşayan,bilen varsa bilgilendirebilirmi
B
10 yıl
ADANA KEDİM KAYIP GÜZELYALI ESKİ İTFAİYE CARREFOUR-EXPRESS ÖNÜNDEN
ADANA KEDİM KAYIP GÜZELYALI ESKİ İTFAİYENİN ORDAKİ CARREFOUR-EXPRESS ÖNÜNE KEDİM BALKONDAN DÜŞMÜŞ VE BİRİSİ YARDIM AMAÇLI OLSA GEREK ARABAYLA ALIP GÖTÜRMÜŞ ALLAH RIZASI İÇİN GERİ GETİRSİN ÇOK ÜZÜLÜR OĞLUM BAŞKA EVDE, SATACAKSA PARASINIDA VERİRİM SATTIYSA ALANINDA SATANINDA PARASINI FAZLASIYLA VERİRİM NE İSTİYORSA YETERKİ GETİRSİN TURUNCU-BEYAZ HAFİF BASIK BURUNLU KEDİM TELEFON: 0544 391 22 51 LÜTFEN PAYLAŞALIM
B
10 yıl
YERLEŞTİ BELGESİ
Arkadaşlar öss sonuç-yerleşti belgesi kaç yıl geçerli ? yani bu yıl kayıt yaptırmayıp gelecek yıl yaptırabiliyormuyuz ?
B
10 yıl
Özel Üniversite Kayıt
Arkadaşlar şimdi bir sorum olacak ben bu yıl öss ye girmedim,Viyana Teknik Üniversite Mimarlık bölümüne kabul edildim,elimde kabul belgem var.
Şimdi birkaç tanıdık bularak özel üniversitelerden birine kayıt olabilirmiyim össye girmeden böyle bir imkan elde edebilirmiyim ?
B
10 yıl
FİZİK
Arkadaşlar matematik geometri sıfırdan kitaplar yardımıyla öğrenilirde bu fizik nasıl öğrenilir yani bazı soruları acayip saçma var mı fizikten başarı hikayesi olan
B
10 yıl
Geometrisi Olmayan Adam !
Arkadaşlar geometri temelim hiç ama hiç yok,iki açı olsa birbirne tamamlamayı bile bilmiyorum o derece..geçen yıl sınavda geometri sorularına hiç bakmadan boş bırakıyordum..Şimdi önümde 3 ay var ve günde 5 saat geometri çalışmayı istiyorum ama nerden,nasıl daha doğrusu hangi kitaptan başlayayım tavsiyeniz nedir ?
Hiç bilmiyorum geometriyi yani ilkokuldan yeni ortaokula geçmiş öğrenciye yani geometri dersine ilk kez girecek öğrenci nasıl hiçbişey bilmiyorsa bende bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle