Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
R

Teğmen
21 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
5 yıl
Beşiktaş'ta 850 Milyon TL'lik Şok!
Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, üyelere mektup gönderip kulübün toplam borcunun 6 Ağustos’ta açıklanan 1 milyar 500 bin TL olmadığını, gerçek borcun 2 milyar 348 milyon 922 bin TL olduğunu ifade etti.

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan bu sezon da özellikle Şampiyonlar Ligi’nde taraftarların çok şey beklediği Beşiktaş'ta; Divan Kurulu’dan üyelere gönderilen mektup şoke etkisi yarattı...
Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz imzalı gönderilen mektubun içeriğinin kulübün toplam borcuyla alakalı bir rapor olduğu ortaya çıktı. Karadeniz, gönderdiği raporda 6 Ağustos’taki Divan Kurulu toplantısında denetleme kurulu tarafından açıklanan kulübün toplam borcunun, gerçekte daha fazla olduğunu rakamlarla üyelere sundu ve uyarılarda bulundu.

Yalçın Karadeniz, 1 milyar 500 milyon lira olarak açıklanan toplam borcun yanlış hesaplandığını ve gerçek borcun 2 milyar 348 milyon 922 bin lira olduğunu raporda belirti.

‘FARKLI RAKAMLAR ÇIKIYOR’

Habertürk’e konuşan Karadeniz, üyelerin denetleme kurulu tarafından yanlış yönlendirildiğini söyledi. Raporların tam olarak incelendiğinde gerçek borcun ortaya çıktığını söyleyen Karadeniz, “Denetleme kurulunun, bilanço esasına göre bize verdiği raporun üzerine nokta virgül koymadan inceledik ve raporda farklılık olduğunu gördük. Bizim kendilerine müdahelemiz yok söz konusu bile olamaz. Sayfa sayfa göstererek konuşuyoruz. Kısa vadede ve uzun vadede borçların toplamı, derneğin borcunu gösteriyor. İktisadi AŞ, İnşaat AŞ, Futbol AŞ, Basketbol AŞ, olarak bunlar toplandığı zaman farklı rakamlar ortaya çıkıyor” dedi.

‘SORDUK KARŞILIK ALAMADIK’

Karadeniz, denetleme kurulu yetkililerinden bu konu hakkında bilgi almak istediklerini ancak bir karşılık alamadıklarını da söyleyen Yalçın Karadeniz, “Bu rakamlar neye dayanıyor?’ diye sorduk ama net yanıt alamadık. Sadece şirketler arasında aktarma yaptık, muhasebe tekniğinde eliminasyon var evet, bu olabilir. Biz de ‘Hangi şirketler arasında yaptınız’ dedik.

Karşılık verilmedi. Divan Kurulu toplantısında da bunu açıkladım. Yönetim kurulu ve denetleme de ordaydı. Kimse sesini çıkarmadı. Denetleme topladı, borç 1 milyar 500 milyon çıktı ben toplayınca 2 milyar 348 milyon çkıyor. İlk raporda son sayfada eliminasyon yapılmış, son raporda ilk sayfada yapılmış.” diye konuştu.

‘MIZRAK ÇUVALA SIĞMIYOR’

Karadeniz şu ifadeleri kullandı: “Mızrak çuvala sığmıyor. Ortada farklı bir durum var. Üyelere raporları gönderip uyardım. Alıp bilançoları incelesinler. Tahminim yönetimin de çok bilgisi yok, bu konuda. Denetlemenin hatası var. Yönetim biz böyle konuşunca kendine karşı yapılmış sayıyor. 2000 divan üyesi bana sürekli net borcu soruyor. Artık bu konuda gerçekler ortaya çıkmalı. Raporlar da farklılık var.”

şampiy10
R
6 yıl
Maçın 28 Nisan a ertelenme saçmalığı
Haftaya oynat maçı 28 nisan a kadar fb şampiyon yapıp kupayı arena da kaldırma planları olabilir aziz her yerden söz alıyo play off lu finali hala unutamadılar çünkü
R
6 yıl
Galatasaray ın lise kökenli hırsız ve dolandırıcı yöneticileri ve üyeleri
Benitez e 6 milyon euro teklif edilmiş o paraya daha iyi forvetlerler gelir bu 6 milyon un yarısını liseli hırsızlar komisyon diye ceplerine indirecek, burak,umut,sabri,jem karacan,tarık vs gibi çöp adamları medya nankörlük edildi diye ıslıklamamızı istemiyorlar liseli hırsızlarında işine geliyor çünkü bu adamların üstünden çok para çaldılar taraftarın verdiği emekler hep bu emeksiz adamların cebine gidiyor, acilen taraftarın devrim yapıp lise kamburundan kurtulup halka açılması lazım en kötü araplar falan satın alsın
R
6 yıl
Cüneyt Tanman dan İnciler
Cüneyt Tanman: "Bu panik neden? Önümüzde hayli zaman var. Kılı 40 yararak Galatasaray için çaba gösteriyoruz"

Cüneyt Tanman: "Doğru takviyeleri her mevkiye yapacağız. Sadece bir mevkiye değil, her mevkiye... Taraftarlarımız biraz sabırlı olsun"

Cüneyt Tanman: "Teknik direktörümüz Sabri'nin kalmasını çok istedi, gereğini yaptık"

Cüneyt Tanman: "Sabri'nin maaşını yüksek bulanlar olabilir. Performansı ile bunun karşılığını vermiş ve verecek bir oyuncudur"

Cüneyt Tanman: "Sabri'nin parasının içinde menajerinin komisyonu bile var."
R
6 yıl
Şampiyonluk kupasında tarihi detay!
2014-2015 sezonu Spor Toto Süper Lig Şampiyonluk Kupası'nın tanıtımı yapıldı.

Ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray'ın ellerinde yükselecek kupanın tanıtımına basın mensuplarının yanı sıra çok sayıda teşkilat görevlisi de katıldı.
Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu yaptığı konuşmada, "Öncelikle Galatasaray'ı şampiyonluğu dolayısıyla kutluyorum. Ümit ediyorum Galatasaray'ın temsiliyle Avrupa'da ülkemizi en güzel şekilde temsil ederler ve Şampiyonlar Ligi'nde ülkemiz layık olduğu yere gelir" dedi.
Ligin son haftasında kadar heyecan yaşandığını anlatan Kasapoğlu, "Son haftaya kadar şampiyonluk kilidi çözülmemişti. Bu heyecanı seyircimize yaşatan tüm kulüplerimizi Fenerbahçe'yi, Beşiktaş'ı, Trabzonpor'u ve diğer kulüplerimizi tebrik ediyorum" diye konuştu.
"Önemli olan Avrupa'da da başarılı olmak"
Spor Toto Teşkilatı'nın ligin 5 yıldır sponsoru olduğuna dikkat çeken Kasapoğlu, 2014-2015 sezonunda futbol kaynağı bağlamında lige 400 milyon lira kaynak aktarıldığını açıkladı. Kasapoğlu, Spor Toto Teşkilatı olarak gerek kulüplere gerekse Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) saha ve yatırımlar noktasında desteklerin hızlı bir şekilde devam edeceğini bildirdi.
Kasapoğlu, 4. yıldızı ilk takan Süper Lig takımının Galatasaray olduğunu hatırlatarak, "Tebrik ediyorum, ilk olmak önemlidir, ayrıcalıklıdır. Bu heyecanı taraftarına yaşatan Galatasaray camiasını tebrik ediyorum. Önemli olan Türkiye'de olduğu kadar Avrupa'da da başarılı olmak" dedi.
"Selçuklu motiflerinin egemen olduğu bir dizayn"
Kupanın bu yıl farklı bir dizaynla hazırlandığını vurgulayan Kasapoğlu, "Selçuklu motiflerinin egemen olduğu bir dizayn, altın ve gümüş kaplamadan oluşuyor. 10 kilogram ağırlığında. İnşallah Galatasaraylı futbolcularımıza bunu cumartesi akşamı teslim edeceğiz" diye konuştu.
Kupanın güvenliğini sağlamak için özel önlem alınmadığını belirten Kasapoğlu, bugüne kadar güvenlik anlamında sıkıntı yaşanmadığını vurguladı.
4. yıldıza özel Selçuklu Yıldızı
Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig, Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'de şampiyon olan takımlara verilen kupaların tasarımı tamamen yenilendi. Uzun bir çalışma dönemi sonrasında ortaya çıkan yeni şampiyonluk kupalarının ana esin kaynağı Selçuklu Yıldızı oldu.

Eşsiz geometrik şekli ile şık bir motif olarak asırlar boyu Türk sanatının eserlerini süsleyen Selçuklu Yıldızı, iç içe iki kare geçmeden (zencerek) oluşturuyor. Orta Asya'dan günümüze kadar Türk kültürünün içerisinde yer alan bu yıldızın anlamı; "bir ve beraber" olmak. Eski Türk devletlerinin, zaman içerisinde kazandığı zaferlere atfen, Selçuklu Yıldızı'nı bayraklarında da kullandığı biliniyor.
"Birlik-beraberlik" ve "Zafer" unsurları; Selçuklu Yıldızı'nın şampiyonluk kupalarına ilham vermesinde büyük rol oynadı. Gök Medrese, Divriği Ulu Camii ve Mevlana Türbesi'nin ardından Selçuklu Yıldızı, bundan böyle şampiyonlara verilen kupalarda da yerini alacak.
Spor Toto Süper Lig şampiyonuna verilecek kupanın ağırlığı 10 kilo 300 gram olacak. Kupanın 9.300 gramı 925 ayar gümüş, 1000 gramı ise 925 ayar gümüş üzeri altın kaplama olarak üretildi.

R
6 yıl
Demirören kupayı vermeye gelmiyor
2014-15 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan ve Cumartesi günü TT Arena Stadı'nda kupasına kavuşacak olan Galatasaray'ın kupasını TFF 1.Başkanvekili Servet Yardımcı'nın vereceği ortaya çıktı...

Geçmişte yaşanan Yıldırım Demirören – Felipe Melo gerginliğinden dolayı TFF adına kupayı kimin vereceği merak konusu olurken, başkan Demirören’in yurt dışındaki bir programdan dolayı kupa törenine katılamayacağı öğrenildi.
TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve futbol federasyonu ekibi bugün FIFA seçimleri için Zürih’e giderken başkan vekili Servet Yardımcı’nın Cumartesi günü öğle saatlerinde Türkiye’ye dönerek akşam 20.30’da TT Arena Stadı’nda yapılacak olan törende Galatasaray’ın şampiyonluk kupasını teslim edeceği belirtildi.
R
7 yıl
Taç spor tesisleri Galatasaray a kazandırıldı
Galatasaray Spor Kulübü tesisleşme anlamında tarihi bir adım atarak, Anadolu yakasının 70 yıllık spor geçmişi olan Taç Spor Kulübü Derneği ile güçlü temellere dayanan sportif ve sosyal iş birliğini gerçekleştirdi.

Bu kapsamda bugün Galatasaray Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri ve medya mensupları Taç Spor tesislerini gezdi. Galatasaray Spor Kulübü’nün bugünkü yönetim kurulu toplantısı da tesislerde gerçekleştirilecek.

Başkan Yardımcısı Dursun Özbek GS TV’ye yaptığı açıklamada, Galatasaray’a uzun yıllar hizmet edecek bir tesis kazandırıldığını belirterek, “Taç Spor 70 yıllık spor kulübü. Galatasaray’ın ve Taç Spor’un işbirliğinden özellikle Galatasaray’ın amatör şubeleri yararlanacak. Basketbol, voleybol, yüzme, judo gibi şubelerimiz bu tesislerden yararlanacak. Ayrıca tenis şubemiz de bu tesislerde kurulacak. Taç Spor ile beraber burada başarıya gideceğiz. Tenis kortları açısından çok zengin bir tesis. Ayrıca Taç Spor’un diğer şubelerde de sporcular var. Galatasaray’ın Anadolu yakasında bayrağını dalgalandıracak tesis taraftarlarımıza pozitif bir enerji verecektir. Bu manada biz de bir yatırım içinde olacağız. Tesisleri daha kullanışlı hale getirmek için yatırımlar yapacağız. Spor okulları vasıtasıyla kulübe de bir gelir sağlayacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

Yaklaşık 40 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan tesiste ;

- 2000 seyirci kapasiteli uluslararası final müsabakalarında uygun dizayn edilmiş merkez kortuna yanısıra 7’si kapalı, 6’ sı açık olmak üzere 13 adet aydınlatmalı ve ısıtmalı tenis kortu
- Yarı olimpik açık ve kapalı yüzme havuzları
- Fitness merkezi
- 700 seyirci kapasiteli kapalı spor salonu
- Halı saha
- Sauna
- Grup egzersizlerinin yapıldığı stüdyolar
- Türk Hamamı
- Buhar-Maske ve terapi odaları yer alıyor.Ayrıca Sportif aktivitelerin gerçekleştirilebileceği bu alanlar dışında kulüpte açık - kapalı restaurant
- bar, çocuk kulübü, otopark gibi bölümler de mevcut.

Galatasaray Taçspor Tesislerinin cazibesini ve prestijini arttırmak ve sportif fonksiyonları güçlendirmek amacıyla belli bir süre içerisinde amatör şubelerinin çoğunun antrenman sahalarını kamp merkezileri ve spor tesislerini Taçspor Tesisleri'nde toplama kararı aldı.
R
9 yıl
Melo mu Lassana diarra mı ?
sizce kim daha iyi
R
9 yıl
Gsmobile hakkında soru
bende normal avea hattı var Gsmobile geçecem fakat numaramı değiştirmek istemiyorum numaramı değiştirmeden geçiş hakkım varmı
R
9 yıl
3 günlük forma satış rakamı belli oldu
Gs yeni formalar satis: 54.638(ilk 3 gün+çocuk boy formalar dahil)

Gs kadikoy hatirasi: 98.524

Gs karanliklar içinden gün dogar ya aniden tisortu: 22.278. Gs sampiyonluk yarinlara kaldi tisortu: 5618.

Gs dergi haziran sayisi: 14.442 Gs dergi temmuz sampiyonluk almanagi:28.941(halen satista)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.