Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
I

Yüzbaşı
02 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
122 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
3 hafta
HepsiBurada Kazandıran Çekiliş

Çekilişle çeşitli ödüller dağıtıyor. Para verip bilet alınıyor.


100 kişiye Mi Band 6,

3 kişiye Akıllı Süpürge,

3 kişiye Galaxy S20 telefon

3 kişiye Samsung 65AU7000 TV,

3 kişiye Playsatiton 5 konsol,https://www.hepsiburada.com/staticpage/312056580590808


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a1/df/52/a1df52fa6c6bf8df04cba8513581442a.png&t=0&width=480&text=1
I
9 ay
Sıcak Fırsatlarda Düzenlemeye Gidilsin!

Son günlerde çok fazla reklamlı ve referanslı link paylaşan oluyor.


Bu başlığı açanlar da genelde yeni üyeler.


Sıcak Fırsatlarda konu açmak için belli bir mesaj şartı getirilsin.


Ziyaretçiler sıcak fırsatları göremesin.


Bunun gibi düzenlemeler gelmezse iyice çöplüğe dönecek burası.


Başka öneriler varsa onları da bu başlık altında yazabiliriz.


Konuyu özellikle buraya açtım ki benim gibi muzdarip birçok kişi görebilsin.

I
3 yıl
Wordpress mobilde reklamlar görünmüyor
Herkese merhaba. Wordpress temam responsive uyumlu. Adsense reklamları masaüstünde görünüyor ama mobilde açınca görünmüyor. Orada görünmesi için ne yapmam gerekiyor? Yeniyim bu konularda, adım adım anlatabilecek ya da varsa anlatılmış bir makale sunacak varsa şimdiden teşekkür ederim.
I
4 yıl
Aküde yanma ve yolda kalma
Merhaba. Akşam arabayı yarım saat sürdükten sonra 10 dakika markete girdim. Geldiğimde araç çalışmadı, dörtlüler yanmadı, hiçbir elektrik aksam çalışmadı. Kapıyı da anahtarla açtım, merkezi de çalışmıyordu. Sonra baktığımda akünün fotodaki kısmında yanık gördüm. Yeni mi oldu önceden mi bilmiyorum. Biraz kabloyla uğraşınca elektrik geldi, eve zor attım kendimi. Sonrasında ise yine çalışmamaya başladı. Sizce bu sigortadan mı? Neden olmuş olabilir?

I
4 yıl
Huawei P10/P10 Plus, Xiaomi Mi 6, OnePlus 5/5T karşılaştırması
Merhaba. Yıllarca Iphone kullanan birisi olarak android'e bu üç telefondan biriyle geçmeyi planlıyorum. Bütçe maksimum 2500, hatta daha da düşsek iyi olur :)

Birçok yerde de bu 3 telefonun ikili ikili farklı karşılaştırıldığını gördüm. Üçünü genel anlamda değerlendirebilecek birisi var mı? Ben kendim değerlendirdiğimde OnePlus 5t'nin diğer ikisine göre bir adım önde olduğu sonucunu çıkarttım.

Sizlerin yorumu nedir?

I
4 yıl
CEPTETEB 2018 Milli Piyango Bileti Hediye
CEPTETEB İnternet Şubesi’nden Tam 2018 Adet Milli Piyango Bileti Hediye!

Yılbaşı Özel Çekilişi’nde büyük ikramiye tam 61 Milyon TL! Hemen CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yap, fırsatı kaçırma!Kampanya Detayları

Kampanya 24 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.

Kampanya kapsamında TEB Bireysel müşterileri arasından noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenen 2018 kişi, Milli Piyango 2018 Yılbaşı Özel Çekilişi için 1 adet çeyrek bilet kazandı. Kampanyadan sadece bireysel müşteriler faydalanabilmekte.

Müşterilerimizin kazandığı çeyrek Milli Piyango biletlerinin adlarına tanımlanabilmesi için CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yaparak; kişiye özel bilet numarasını görüntüleyebilirler.

Milli Piyango bileti kampanya tanımlanan müşteriye ait ve müşterimizin biletine ikramiye çıkması durumunda sistemde kayıtlı olan müşteri adresine gönderilecek.

Gönderimler Ocak Ayının ilk haftasında başlayacak.

Bilet kazanıp, 24 Aralık 2017 saat 23:59’a kadar CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yapmayanlar müşterilerimiz, hediye Milli Piyango bileti hakkını kaybedecek.

Kampanyadan kazanılan çeyrek Milli Piyango biletleri mal ya da nakde dönüştürülemez, nakit karşılığı talep edilemez.

2018 Yılbaşı Özel Çekilişi yapıldıktan sonra sadece ikramiye kazanan müşterilerimizin Milli Piyango biletleri tebligat adreslerine kargo ile gönderilecek.

Gönderilen ikramiye kazanmış Milli Piyango biletinin adres değişikliği, adreste bulunamama, eksik ya da hatalı adres gibi nedenlerden teslim edilememesinden ve bu duruma bağlı durumlardan bankamız sorumlu değil.

Sisteme kayıtlı adresi değişen müşterilerimiz 0850 222 0 929 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak adres güncellemelerini yapabilirler.

Gönderim kanalında yaşanabilecek gecikmelerden Türk Ekonomi Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Kampanya kapsamında hediye edilen çeyrek biletlere ikramiye çıkması durumunda, ödülün teslim alınma ve tüm ödül başvuru işlemlerinin sorumluluğu kazanan talihliye ait.

İkramiye kazanamayan biletler katılımcılara gönderilmeyecek, imha edilecek.

Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.

https://esube.teb.com.tr/cepteteb/Parola.do
I
4 yıl
Yurt dışından alınan Iphone'un garantisi hakkında
Merhaba, forumda da yazılar gördüm ama resmi bir açıklama göremedim.
http://www.hurriyet.com.tr/apple-turkiye-kotu-haberi-dogruladi-bundan-boyle-40391846


Hürriyet gazetesinin bu haberi birçok haber sitesinde de Hürriyet'ten alıntı olarak yazıyor. Apple sitesinde garanti olup olmayacağına dair resmi bir yazı bulamadım.


Yurt dışından alınan Iphone'nun Türkiye'de 1 yıl garantisi kesin olarak var mı? Bazı modeller yazılmış var diye ama o modelleri neye dayanarak yazmışlar?


Ekleme:

Az önce Apple sitesini aradım ve 7-7 Plus ve 8-8 Plus için geçerli kodları öğrendim.

7 ve 7 Plus için: A1778,1780,1786,1784
8 ve 8 Plus için: A1897,A1905,A1907,1899
I
4 yıl
Gitti Gidiyor'da seçili telefonlarda yüzde 3 indirim(Kazananlar Kulübü yüzde 4)
Kampanya Koşulları - Seçili Cep Telefonlarına Özel İndirim Fırsatı!

Kampanya ile 11 Aralık 2017 tarihinde seçili cep telefonlarından yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alışverişinizde %3, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi iseniz; %4 anında indirim kazanabilirsiniz. Kampanyadan kazanılan maksimum indirim tutarı tüm kullanıcılar için 150 TL, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri için 200 TL'dir.

İndiriminizi kullanabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Kazananlar Kulübü GittiGidiyor'un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfa üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilirsiniz.
Kampanyaya ulaşmak için tıklayınız.
İndirim tutarı, ödeme sayfasında ürün bedeline anında uygulanacaktır.
İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 defa yararlanabilir.
Kullanıcı, 11 Aralık 2017 tarihinde ödemesi yapılan alışverişte daha sonra herhangi bir zamanda iptal talebinde bulunması halinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilmez.
Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

https://www.gittigidiyor.com/kampanya/cepmass-111217#
I
4 yıl
Whatsapp yedeği nasıl geri gelir?
Merhaba, geçenlerde Iphone 6 Plus cihazımı verdim. Verirken de whatsapp yedeği aldım, icloud'a yedekleme yaptığını yazdı telefonda. Ben o yedeğe Icloud'a girdiğimde göremiyorum. Şu an geçici olarak Android telefon kullandığım için yedeği de alamıyorum. O yedeği hangi programla görebilirim?
I
8 yıl
Görev yöneticisinde disk yüzde 100 gösteriyor
Windows 8 varken böyle bir sorunum vardı, 8.1 yükledim aynı sorun devam ediyor. Bu sorunu yaşayan başka biri var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.