Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
02 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
28 üye
Görüntülenme (?)
53 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
iPhone Hızlı Şarj
3 yıl
VPN Kullanan Reklam Önleyiciler
Arkadaşlar vpn kullanan reklam engelleyici programlarda vpn’den dolayı güvenlik açığı oluşuyor mudur ? Malum bankacılık işlemleri ve kredi kartıyla alışveriş yapıyoruz telefonu kullanarak. Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi acaba ?
5 yıl
Uzay Grisi mi, Siyah mı ?
Arkadaşlar henüz çoğunluğumuz fiziksel olarak alıp inceleme fırsatı bulamadık ama sizce uzay grisi mi yoss siyah (matte) renk mi daha güzel görünüyor ?
6 yıl
iPhone 7 bu olabilir mi ?
6 yıl
8.3 Jailbreak Gecikebilir
6 yıl
iPhone 5s Şarj Süresindeki Artış
Arkadaşlar 2 aylık ip 5s sahibiyim. Şu anda 8.1.2 jb li kullanıyorum birkaç tweak ile fazla abartmadan. Son 2-3 şarj döngüsünde hissedilir bir artış oldu aynı kullanım şeklimle. Acaba avea ile mi ilgili diyecem ama şebeke gücü anlamında bir fark göremiyorum. Apple biz bilmeden sisteme mi müdahele ediyor acaba ? Toplam sürede yaklaşık 5-6 saat kullanım süresinde 1 saat kadar bir artış oldu .
7 yıl
iphone 6 safaride reklam sorunu
Arkadaşlar ip6 da safaride herhangi bir siteye girmek istediğimde site açılırken onun üzerine reklam siteleri de açılıyor. Çözümü var mı acaba bunu engellemenin ? Not: Reklam takibini sınırla sekmesi aktif gizlilik ayarlarından .
7 yıl
5s Arızalı Adaptör
Arkadaşlar bugün satın aldığım Apple garantili 5s in şarj adaptörü arızalı çıktı. Şöyle ki adaptör şarj ediyor ancak dokunmatik sapıtıyor. Başka bir telefon adaptöründe aynı sıkıntı olmadı. Yani maalesef adaptör sanırım düşük veya yüksek akım veriyor ne yapmam gerekiyor ? Garanti kapsamında nasıl gönderebilirim adaptörü ?
7 yıl
iphone 6 çerçeve açıklığı
Arkadaşlar mediamarkta incelediğim uzay grisi iphone 6 nın üst çerçeve ve cam arasında bariz bir açıklık var. Diğer renklerde görmedim. Bu uzay grisine mahsus bir şey mi ? Yoksa o modele mi denk gelmiştir.
8 yıl
Swap Cihazların Yazılım Sürümü
Arkadaşlar genpadan iphone 5 için değişim cihazı gelecek inşallah. Acaba bu cihaza 6.1.3 sürümü mü yüklü gelir yoksa önceki sürümlerden birinin yüklü olma ihtimali olabilir mi ? Daha önce değişim cihazı almış arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Bir de bu değişim cihazında değişime sebep olan hatanın olup olmadığını kontrol ediyorlar mı ? Yoksa direkt hiç dokunmadan mı gönderiyorlar ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.