Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
20 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
80 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Miniso traş makinesi 107.50 TL ve birçok ürün %50 indirimde.

https://www.miniso.com.tr/tras-makinesi

Traş makinesi %50 indirimle 107.50 TL'ye inmiş. Ve sitedeki çoğu üründe var aynı indirim.

Kullanışlı bir makineye benziyor. Geçen Vatan indiriminden Philips aldım yoksa bu fiyata bunu alırdım.

4 yıl
Casio EFR-304D-1AVUDF \ 299 TL ye alınır mı?
N11 saat indirimi yapmış. 291 TL'ye nasıl sizce alınır mı? Kullanan var mı?
5 yıl
Longlife Motor yağları (50.000 km veya 2 yılda bir değişim!)
Bugün bakıma gittim ustam genelde Motul kullanırdı. Bu sefer elinde Motul kalmamış onun önerisiyle Liqui Moly 5W-30 Top Tech 4200 Longlife III yağ koyduk araca. İlk kez duyduğum bir yağ ama ustama güvenirim. Araştırdım Alman markasıymış. Yağın üstündeki longlife ifadesi dikkatimi çekmemişti ama kendi sitesinde ve HB gibi satıcılarda yağın 50.000km veya 2 yılda bir değişim periyodu olduğu belirtilmiş?

Bir dahaki bakımda sadece filitreleri değiştirip yağa dokunmasam hata mı etmiş olurum. DPF ye uygun yağ aracımda CRDİ 128hp dizel motorlu. DPF uyumlu yağlar zaten diğerlerinden pahalı araç 5,5 lt yağ aldı ve bana 180 tlye mal oldu bu yağ. İki yıl (20-25 bin km) kullanınır mı bu yağ?

Normalde Kia aracım için 1 yıl veya 15.000km de bakım öneriyor. Şimdiye kadar 10.000 km de bir yağ değiştirdim veya 1 yılda.
5 yıl
Kia Stonic Crossover- Hyundai Kona'ya kardeş geliyor.
5 yıl
2018 Toyota Camry - Keşke ülkemizde satılsa.
5 yıl
Müjde ÖTV sıfırlandı!
5 yıl
Dolara endeksli köprülerden polislerde geçemeyecek!
http://mobil.hurriyet.com.tr/emniyete-pahali-geldi-40301320

Köprüler sadece vatandaşa pahalı değilmiş, artık polislerinde pahalı köprüleri kullanmaları yasaklanmış. Mantıklı olan devletin şirketlerle yeniden masaya oturup köprü ücretlerini dolar değil tlye endeksli hale getirmesi ve geçiş ücretlerinin makul seviyelere çekilerek vatandaşın köprüleri kullanabilmesinin önünün açılmalıdır. Körfez geçişi 90 tl yerine 25 tl olsa eminimki köprü gişeleri daha çok para toplardı.
6 yıl
Osman Gazi Köprüsü kafamı karıştırdı? Yardım lütfen!
Malum bayram tatili geldi çattı. Cuma akşamı veya Cumartesi sabaha karşı İstanbul'dan Antalya'ya yola çıkacağım. Güzergah yıllardır gittiğim bir rota.

Normalde Sakarya'ya kadar otobandan gider oradan Bilecik yönüne döner Bozüyük-Kütahya-Afyon-Burdur üzerinden Antalya'ya giderim. Bilecik tarafında çalışmalar olduğu zamanlar bir iki kere Eskihisar feribotunu kullanarak İnegöl üzerinden Bozüyük'e inmişliğim var ama uzun zamandır o yolu kullanmadım.

Açılış nedeniyle yeni köprü ücretsiz olacakmış. Normal güzergahımı değiştirip Osmangazi köprüsünden geçip Orhangazi-Gemlik-Bursa-İnegöl üzerinden Bozüyük'e insem sizce nasıl olur? Yolu uzatmış mı olurum? Daha mı yorucu olur? Bu güzergahta yol çalışması var mı, yol kalitesi nasıl? Yakın zamanda yolu kullanan arkadaşlar bilgilendirise memnun olurum. Cuma 5-6 gibi yola çıkma ihtimalim var tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Not: 90 tl lik kazığın yerine bir kerelikte olsa bedava köprüyü duyunca sıcak fırsatlar damarım kabardı sanırım.. :)
6 yıl
Samuel Eto'o Vakfı Bağış Maçı 49 TL den başlayan fiyatlarla Messi izleme fırsatı!
SAMUEL ETO'O VAKFI BAĞIŞ MAÇI, 16.07.2016

Antalya Arena Stadı , 16.07.2016, Cumartesi


Aerobilet sitesinde satılan, dünya yıldızlarının geleceği bağış maçı biletleri 50 Eurodan satışa çıkmıştı. Biletlerde indirime gitmişler dün 79 TL olan bloklar bugün tekrar indirimle 49 tlden satılıyor. 49 tl den üç bilet satın aldım. Maç günü Antalya'da olacaklar için sıcak bir fırsat bence.

https://www.aerobilet.com.tr/a/etoo-event?gclid=CKbb39PIu80CFegp0wodiMcF1A6 yıl
Samsung RL4353FBAWW A++ 473 Lt Ne dersiniz?
9 yıllık Vestel buzdolabımız bozuldu. Kombi dolap baktık bugün buzluk kısmı büyük ve çok çekmeceli olduğu için bu model ilgimizi çekti. Sizce almaya değer mi kullanan var mı? Yarına kadar karar vermem lazım evde dolap yok :(
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle