Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
29 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
129 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Aracım muayeneye girecek emisyon sorunu

Arkadaşlar aracım normalda egsoz emisyonu ve muayenesi haziranda bitiyor ama araç köyde duruyor ve yakında köye gidecek gitmeden muayeneyi nisanda yaptırsam egsoz emisyonum hazirana kadar geçerli muayenede bir.sıkıntı yaşarmıyım? Hazirandada emisyomu yaptırsam olurmu?

9 ay
Ankarada cam filmi söken yer tavsiyesi

Arkadaşlar yeni aldığım araçta koyu bir cam filmi var Ankara'da bu filmi zarar vermeden sökebilecek düzgün biryer arıyorum varmı önerebilecrğiniz bir yer?

11 ay
Ankarada polisaj yaptırabileceğim yer önerisi

Arkadaşlar forumda eskiden boya koruma kampanyası vs olan konular vardı şu an hiç yok sanırım Ankarada aracımdaki fırça çiziklerini gidermek için polisaj yaptırabileceğim yer öneriniz varmı ?

12 ay
Yeni ikinci el araç aldım sigortayı nekadar sürede yaptırmalıyım

Arkadaşlar ikinci el bir araç aldım sigortasıno kaç gün içinde yaptırmam gerekiyor? Bunun cezası zaman aşımı vs varmı?

12 ay
Kasko ve sigorta indirimini diğer araca aktarmak

Arkadaşlar 2017 modeş bir aracım var ve bu araçta sigorta ve kasko en alt üst dilimden indirimde bem bir araç daha aldım ve diğer aracımı satmadan ondaki kasko ve sigortayı iptal edip diğer araca geçirebilirmiyim yoksa illaki satmam gerekiyorsa eski aracı eşime devredip indirimleri kullanacağım satış yapmadan indirimleri alabilirmiyim?

geçen yıl
Aracımın plakasını diğerine geçirebilirmiyim?

Arkadaşlar yeni bir araç alacağım bu arada eski aracımda duruyor yeni alacağım araca direk eski aracımın plakasını geçirebilirmiyim bunum için ne yapmam lazım böyle bir uygulama varmı?

geçen yıl
Divortex cam suyu kullanan varmı?

Arkadaşlar divortex adı atında yerli üretim bir antifirizli cam suyu var kullanaınız varmı ? Ürünün içindrki formülü hiçbir yerde bulamıyorum bazı yorumlarda tiner gibi koktuğu vs yazıyor tiner içinde olursa bütün sisteme zarar verir bilgisi olan varmı?

2 yıl
Yeni bilgisayara win 10 satın alma
Arkadaşlar çocuğa monster laptop alacağız ama windows almalımıyız birde sağda solda heryerde key satılıyor bunlar nedir bu keylerden alsak olurmu?
2 yıl
Sıfır araçlarda egsoz emisyon ölçümü nasıl oluyor?
2017 aralıkta alınma aracım var muayenesi bu sene ağustosta doluyor aracı aralıkta aldım ama ruhsatta muayene tarihi 21 apustos 2020 yazıyor bu aracın egsoz emisyonunu apustostamı yaptıracağım yoksa aralıktamı yaptıracapım bilgisi olan varmı 3 yaşı dolunca diyor ama 3 yaşı ne azaman doluyor?
2 yıl
Cumartesi muayene randevusu aldım sokağa çıkmak yasaklandı??
6-6-2020 ye araç muayene randevusualdım sokağa çıkmak yasaklandı yasakta tüvtürk çalışıyormu yoksa randevu iptalmi olacak??
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle