Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
06 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Istnabul b.evler uçak sesleri 04:33
Yogun bi şekilde sesler var jet mi uçak mi anlayamadim neler oluyor acaba ?
7 yıl
RFID Çipi ile insan kontrolü. Ülkemizde yeni çıkacak kimlik kartları..
RFID CHİPLERİ ; Uzun zaman önce Amerikada özel bir şirket tarafınan üretilmeye başlanmış ve şu anda deneme aşamasında olan çipler. Bu chipler insan ELİNİN deri altına yerleştiriliyor . Hakkınızdaki tüm bilgiler bu çipler içinde , banka hesaplarıız dahil. Gelecekte nakit olayının artık kullanımayacağı nın da bir habercisi. Şöyle ki; Bütün alışverişinizi bu çipler sayesinde yapacaksanız. Çipler ELİNİZİN deri altına yerleştirilecek . Kredi kartı post ları gibi bir okuyucuya elinizi okutarak para alışverişlerinizi yapacaksınız. Bu çipler belirli masonik merkezlerce kontrol edilecek..Şeytaani Yeni Dünya Düzenine aykırı bir hareketinizde çipiniz uydudan kapatılabilecek ve hiç bir şekilde hesabınıza ulaşamayacaksınız ve artık nakit denen bir durum olmadığından da siz kocaman bir hiç olarak orta yerde sap gibi kalacaksınız. RFID chip programının yaratıcıları ve üreticisi Siyonist aile Rockefeller lar. Yani bu çip dünya genelinde uygulanmaya başlandığında hepimiz Rotschild ve Rockefeller ailesinin bunların yandaşları olan 12 siyonist ailenin malı ve kölesi olacağız. Tıpkı kulaklarından fişlenen sığırlar gibi !Yaptığınız her hareket bu çipler sayesinde gözlenebilecek..Dünya hakimiyeti Amerikadan Büyük İsrail Krallığına geçişinde dolar çökerek beraberinde tüm dünya ulus devletlerin para birimlerinide beraberinde götürecek ve artık elektronik paraya geçiş olacak Kudüsten uydular vasıtası ile kontrol edilcecek Rfıd Çipleri.


Konuyla ilgili şu belgeseli mutalaka izleyin:

https://www.youtube.com/watch?v=BRkyY23mgVc

sadece çiplerle ilgili kısmı için de. 1:44'ü izleyin.

Türkiye'de yeni kimlik kartları denendi ve yakında bizlere de bu kartlar dağıtılacak. Bu kartlar bu işin ön kısmı ve eminim ki devamı gelecek.

bu kimlik kartlarının resmi bakanlık sitesi:https://ekimlikrandevu.nvi.gov.tr/

kimlik çıkarmak için bizde alınacak veriler: Kimlik kartlarında parmak izi, parmak damar izi ve el ayası damar izi verileri alınır.
7 yıl
Sağ sol kulaklık ayari yardim
Arkadaşlar kulaklıkta r L yazıyor bildiğiniz üzere. Ama benim kulalikta karışım ölmüş saği sola takınca iyi ses veriyor. Kulakligin arka kismindan geliyor gibi ses. Bunu nasıl Düzeltebilirim?
8 yıl
İstanbul Emniyetten Bombalı eylem için uyarı. Ss'li
8 yıl
Balıkesir bankacılık ve finans düşünler
Bu şehri ve bölümü yazmak isteyen arkadaşlar sorunuz varsa buyrun mesaj atin. Ben geçen sene bu dönemde çok aradim sorularimin cevabı için birisini. Umarim size yardımcı olurum. Bankacılık ve Finans 2. sınıfım bu arada.
8 yıl
Istanbul (Anadolu) 1 hafta kalacak yer arıyorum.
1 hafta kalmayı düşünüyorum. 1 haftalik kiralık ev bulabilir miyim acaba? ya da buradan kiralamak isteyen arkadaş var midir? Fiyatlari nedir 1 hafta için. Şimdiden teşekkürler.
8 yıl
4 aydır yüzünü görmediğim kızla aşk yaşıyorum.
Nasıl giriş yapsam bilmiyorum. Yazın sıkıntıdan chat sitelerinde takılırken bir gün değişik bir tesadüf oldu ve Onunla karşılaştık. Daha ilk günden çok değişik hisettim. Sanki karşımdaki insanı daha önce tanıyormuşum gibi hissettim.

1 2 Gün böyle devam etti fotoğraf istedim atmak istemedi yüzyüze gelirsek anca öyle görebilirsin dedi. ilk başlarda ilerleyen zamanlarda elbet görürüm dedim ama beklediğim gibi olmadi. Onu gormeden tanımış alışmış sevmiştim.

1 ay 2 ay derken iyiden iyiye bağlandık saatler süren telefon konuşmalari oldu. Okul yüzünden farklı şehirlerde olduğumuz için buluşamadik. Belki de istemedik. Ikimizde dış görünüşün böyle bir sevginin, aşkın önüne geçeceğinden korktuk.

Fotoğraflar attik birbirimize yüzümüzün çıkmadığı hisettik birbirimizi görmeden. Her şeyin dış görünüş olmadığını sevmek için ruhların uyuşmasinin yettigini söyledik. Birbirimize büyük sözler verdik.

Bugün 4. ay ve hâlâ devam ediyoruz ve hâlâ görmedik birbirimizi. Tek korkum onu görünce olumsuz şeyler hissetmek. Sadece sesini duyduğunuz birisini hep değişik bir şekilde hayal edersiniz. Hayalleriniz gibi olmazsa hayal kırıklığına uğrarsiniz. Yinede ne olursa olsun görmeden bana böyle hissetiren birini bırakmak istemiyorum. Buluştuktan sonra neler olacağını yazarım belki buraya.
9 yıl
Bi video vardı ya.
Güzel bir iskandinav kızı mastırivya mastirivya huraaa diye bağırıyordu

bilenlerin aklına gelmiştir video bulamadım ya.
9 yıl
Kızla sinemada yaşadıklarım +15
öncellikle konu csb değildir. Zebani hiç değildir.

İnternetden tanışdığım bir kızla uzun süredir watsap'dan mesajlaşıyordum. Geçen gün zarf attı sinema ile ilgili şu filim çıkmış keşke izlesem yaaa dedi. Bende seni götürebilirim dedim. Tarihi ayarladık buluştuk biletleri aldık. Özellikle arka sıradan istedi kız Neyse girdik film başladı 5dk geçti geçmedi kız yanağıma bir öpücük kondurdu pası attı golü benden bekliyordu Bende atağa kalktım ve dudağından öpmeye başladım. 3-4 dk böyle devam ettikten sonra kız birden zebaniye dönüştü sinemadaki herkesi öldürdü bende oturdum tek başıma filmi izledim.


özet: internetden tanışdığınız kızla sinemaya gitmeyin.
9 yıl
kyk yurtları hakkında.
arkadaşlar bu kyk yurdu okula 2 saat uzaklıktaymış.

Şimdi ben yurt başvursunu yapsam ve çıkan yurt okula uzak olursa yurda kayıt yaptırmazsam bir sorunla karşılaşır mıyım?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle