Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
03 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
72 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Fatih Terim Milli Takımı Bıraktı.
Fatih Terim Galatasaray'a, Lucescu Milli Takıma diye söyleniyor.

Evet yorumları alalım.
6 yıl
Yenilenmiş E- bebek uygulamasını indiren 50 kişiye intex bebek havuzu hediye
Yenilenen mobil uygulamamizi BUGUN INDIRIP UYE GIRISI YAPAN 50 bebeveynimize Intex Golgelikli Bebek Havuzu hediye!
http://bbk.im/App-Android
http://bbk.im/App-iOS

Şöyle bir mesaj geldi. Hemen indirdim ama kazandık mı, detaylar nerede hiçbir şey belli değil. İndirin dursun bence.
7 yıl
Hepsiburada İade reddedildi. Başına böyle bir şey gelen varmı?
Hepsiburadadan bir adet davlumbaz satın aldım. Davlumbazın kutuda hiçbir şekilde çizik olmamasına rağmen, içini açıp takmak için çıkardığımda motor kısmının kırık olduğunu gördüm. Hbye durumu anlatarak iade talebi oluşturdum. Hepsiburada iadeyi reddetmiş. Arayıp durumu sorduğumda, kargocuya tutanak tutturmadığımdan dolayı iadenin reddedildiğini söylediler.

Kargocunun yanında en fazla kutunun dışına bakabiliyoruz. Teslim almadan içine baktırmıyorlar. Kırık vaziyette içi, ne yapmalıyım çöpe mi atayım dedim. Yapacağımız birşey yok diyor.

İnternet alışverişinin de yavaş yavaş sonuna mı geliyoruz. Şikayet vara yazsak o da etkili değil. Başına böyle birşey gelen var mı? Hb resmen kaldır çöpe at, ben karışmam diyor. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Kargoyu geri yollamışlar kargoda kırık büyüdüyse ne olacak mesela?
7 yıl
Digital kablo için uydu tavsiyesi.
İyi forumlar arkadaşlar.

Yeni taşındığım sitede digital kablo ile tvnin kendi uydu alıcısı üzerinden yayın yapılıyor. Bende uydu alıcı var fakat Lnb girişli. Televizyonum philips olduğu için kanal geçişleri dayanılacak gibi değil. Hızlı uyumlu bir uydu alıcı arıyorum. Baktığım sitelerdede digital girişli göremedim. Philipse katlanmalımıyız yoksa bu şekil bir uydu alıcısı varmıdır?

Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.
7 yıl
Migros Salla Kazan Başlamış. Fairy var.
80 geldi. Bol şans.
7 yıl
Silinsin
Nefret ettim firmadan siparişimi arayıp iptal ettim. Bu kadar insan yanlış biliyor olamaz herhalde. Konu silinsin.

Pcdepo çalışanı diyen arkadaş ekstra selamlar.
7 yıl
30 Haziran'da Saatler 1 saniye geri Alınacak. Uzmanlarda korku hakimmiş.
30 Haziran'ı 1 Temmuz'a bağlayan gece, saatler tam 23.59.59'da 1 saniye geri alınacak.

Astronomlar Dünya'nın Güneş etrafından dönüş hızının yavaşladığını tespit ederek, 30 Haziran'da 'Dünya saatine' 1 saniye eklenmesini talep etti. Böylece 30 Haziran'ı 1Temmuz'a bağlayan gece, saatler tam 23.59.59'da iki kez aynı saniyeyi gösterecek.

Açık kapatılmış olacak

Böylece Dünya saatine 1 saniye ilave edilerek, Dünya'nın yavaşlamasının yol açtığı gün ve mevsim kaymasından doğan süre açığı kapatılmış olacak.

Birçok elektronik sistem arızalanabilir

Ancak 1 saniyelik ilave, bilişim uzmanlarını kara kara düşündürüyor. Uzmanlara göre, ek 1 saniye, birçok teknolojik sistemin arızalanmasına neden olabilir.

Zira saatler 23.59.59'da bir saniye yerine 2 saniye tıkladığında, çok sayıda bilgisayar sisteminin bunu bir arıza olarak algılayıp durmasından korkuluyor.
8 yıl
Adduktor Tendinit ( Bilen, Gören, Duyan Varsa İçeri)
İyi forumlar arkadaşlar.

Hayatımı spora adayan bir insanım. Her türlü kötü alışkanlıklardan uzak sağlıklı bir şekilde yaşamaya çalışıyorum. Halı sahada maç yaparken kasığın iç tarafında acı hissediyordum ama bunu pek önemsemiyordum. Ta ki bundan 1 sene önceye kadar. 1 sene önce halı saha maçında yine kasığa bir ağrı girdi fakat bu kez çok kötüydü tam depara kalkacakken bıçak saplar gibi ağrı oluyordu. Doktora gittim baktı 6 ay top oynama o bölgeyi güçlendir geçer dedi. Sağlığıma dikkat ettiğim için o bölgeyi yastık egzersizi ile güçlendirerek tam 9 ay spor yapmadım. Daha sonra geçti düşüncesiyle kendimi zorlamadan halı saha maçında denedim. Hamlık olduğu için hissetmedim ama 2 gün sonra yorgunluk geçti ama o bölgedeki ağrı geçmedi. Moralim alt üst oldu.

Daha sonra klüp masörü, fizyoterapistlere gittim. Sonuç olarak adduktor tendinit olabileceğini istersen 10 sene spor yapma aynı sorunun kronik hale geldiğini, nüksedeceğini söylediler. Hani bana asla futbol oynamayın dense tenise, yüzmeye, basketbola yani spor yapacağım bir branşa razıyım hatta düz koşuya bile razıyım düşünün. Öyle pis bir rahatsızlık ki hayatın normal akışını etkiliyor. 2-3 saat araba kullanınca ağrır, hızlı merdiven çıkınca ağrır, ani harekette ağrır böyle illet birşey. Devlet hastanesi kırık çıkığa bakıyor böyle bir rahatsızlıkta hiç bir şey yok. Hayat kolay gibi git 6 ay sonra gel.

Tedavi olarakta istanbulda PRP iğnesi önerdiler. İlk olduğunda masajla belki ordaki ödem dağıtılabilirmiş ama bizim imkanımız olmadığı için kanı dağıtamadık. Anladığım kadarıyla ordaki pis kan hava almadığı için pıhtılaşıyor ve sonra kemikleşiyor.

Böyle bir rahatsızlığı bilen, başına böyle bir şey gelen yardımı dokunacak bir arkadaşım var mı?
9 yıl
2 Tlye 11.793.22 TL veren kupon geliyor. Ssli ama oynamadım kafayı yiyeceğim....
Diğer iki maç gelir mi. Gs maçını saymazsak sadece iki maç kaldı umarım gelmez. Benim için kötü bir anı olacak...


9 yıl
Gebzeden Hareme en hızlı nasıl giderim.
Dostlar biliyorsunuz ki tren şu an faal değil. Efetur ile otogardan geçiyim dedim ama otogardan efeturun harem otobüsü yok. GEbzeden hareme toplutaşıma araçları ile geçmenin en hızlı yolu Gebze harem minibüslerimidir? Yoksa farklı bir alternatifimiz varmı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle