Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Çavuş
27 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Sıfır Volkswagen Passat DSG Şanzıman (Otomatik Vites) Araç teklifleri
Sıfır araç teklifleri ile ilgili genel kapsamlı konu açılmış durumda. Ama konu hem fiyat teklifinden çok karşılıklı, zaman zaman gerginliklerin yaşandığı, diyaloglara dönmüş olması, hem de takip etmediğimiz araçlarla ilgili bilgilere de maruz kalınması nedenleri ile;

Sadece ilgilendiğimiz araçlarla ilgili bilgi ve fikir paylaşımı yaparak bilgilendirme yapmak amacı ile yeni konular açma ihtiyacı olduğu düşüncesindeyim.

PASSAT DSG Şanzıman (Otomatik Şanzıman) fiyat tekliflerimizi model, yakıt, motor, renk ve ekstra opsiyon seçenekleri ile paylaşmamız yararlı olacaktır.
6 yıl
N11 Mobilde Haftasonu 5 20 100 tl indirim kampanyası
9 yıl
Bruma Sezonu Kapattı. Peki şimdi ne olacak?
Sezon başında Portekiz'in Sporting Lizbon takımından 10m€ bonservis ücreti ile takıma kazandırılan genç yıldız Bruma, Ziraat Türkiye Kupası maçında girdiği mücadele sonrası sağ çapraz bağları kopması sebebi ile maalesef sezonu kapattı.
Dany ve Amrabat gitmemek için inat ediyor. Hajrovic imzaladı ve beklemede. Alex Telles'in yarın yola çıkacağı söyleniyor. Peki şimdi ne olacak? Kimler kalacak kimler gidecek?
9 yıl
Bruma Sezonu Kapattı
Sezon başında 10m€ bonservis ücreti ile takıma kazandırılan genç yıldız Bruma, Ziraat Türkiye Kupası maççında girdiği mücadele sonrası sağ çapraz bağları kopması sebebi ile maalesef sezonu kapattı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle