MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
25 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
11 ay
Konu Dışı
Ne olacak böyle...?
2 yıl
Mage Frost lich ve Fireball hakkında yardım.
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır girmiyordum oyuna, Frost lich destem vardı onunla oynuyordum sevdiğim için. Acaba o biraz eskidi mi? Yeni meta var mı mage nin. Bir de fireball combosu archmage ile nasıl sizce? O da mı eski. Sizin fikirleriniz nelerdir. Teşekkürler
3 yıl
Limited time kampanyası hakkında.yardım
Merhaba arkadaşlar yeni sayılırım. Bu limited time paketten almalımıyım? Yoksa klasik paketlerden mi alayım? Hangisi yararlı olur sizce. Bi de google da baya ucuz ios a göre. Yardımalınızı bekliyorum
5 yıl
Bu kartı nasıl kullanmalıyım?
Arkadaşlar merhaba. Ben yeni başladım sayılır. Kart mantığını da çözdüm gibi. Ama bi takım eksiklikler var gibi. Sürekli mage ile oynuyorum. 21 Kart açık. Ve tam olarak sırasıyla ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Kartların bir biri ile uyumunu çözemedim. Ne yapmam gerek. Mesela c'thun atlı bir kart var turuncu taşlı. O kartı kullanmayı çözemedim örnek olarak. Youtube da bakıyorum oyuncu onu kullandığında defalarca kez vuruyor ama ben kullandım mı 4 5 kere vuruyor. Anlayamadım. Craft olayını çözemedim, ustalar lütfen bana yol gösterin. Adım adım neler yapayım..? Kolay gelsin hepinize..
5 yıl
Bu set kalktı mı?
5 yıl
Lazer ile göz tedavisi olan?
Arkadaşlar merhaba, ben lazer ile göz tedavisi olalı bugün tam 8 gün oluyor. Gözüm astigmat idi. Şuan astigmat yok fakat biraz bulanık görüyorum göz damlalarını düzenli kullanıyorum. Acaba bu bulanıklık geçermi zamanla? Daha iyileşme sürecinde mi? Tedavi olanlar sizde durum nasıldı?
Kolay gelsin. (tek gözümden oldum)
5 yıl
Instegram gizliliği (yardım)
Arkadaşlar merhaba. Android kullanıyorum. Eski sürüm ve yeni sürede denedim ama olmuyor. Sorun, gizliliği kaşdırıyorumkaldırıyorum, ama sayfayı güncellediğimde tekrar gizli haline dönüyor, prsiliniyor, kişisel bilgilerim siliniyor eski haline dönüyor. Herşeyi kayıt ediyorum ama güncellediğimde gidiyor. Lütfen yardım edin.
6 yıl
yeni düşen itemleri satamıyorum???
Arkadaşlar merhaba. bana 1 hafta içinde 3 adet destansı item düştü ve satamıyorum. acaba bu geçici bir süre mi yoksa daimi mi?
teşekkürler
7 yıl
Günde kaç maç yapıyorsunuz?
Evet arkadaşlar günde kaç maçınız oluyor? (ranked)
Benim en az 4, 5 maçım oluyor :( bazen abartıyor muyum? diye düşünüyorum... Bana göre, yaşantıma göre çok fazla.. Acaba sizlerin nasıl?
İyi forumlar....
7 yıl
Kapıların kendi kendine kitlenip açılma sorunu....
Arkadaşlar merhaba, bende 2006 model trend var. Ve kapılar haraket halindeyken kapılar kendi kendine açılıp kapanıyor. Sebebini anlayamadım. Hem normlar anahtarda yapıyor, hemde kumandalı anahtarda da yapıyor. Acaba dedim kumandalıda sorun mu var diye. Ama normal anahtarlıda da yapıyor. Hatta park halindeykende yaptığını gördüm. Sanırım servis yolu görünüyor. Acaba bu sorunu yaşayan oldu mu hiç? Kolay gelsin..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.