Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
21 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme (?)
60 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
9 yıl
Steam uzerinde CS Serileri 7.49 Dolara!!!
Arkadaşlar Steam üzerinde yaz indirimi var. Bütün CS serilerini 7.49 dolara satın alabilirsiniz. İndirim süresi ise bitmek üzere.
http://store.steampowered.com/sub/16223/?snr=1_5_9__403

Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Source
Counter-Strike
Counter-Strike: Condition Zero

Bu kadar oyun; orijinal ve sürekli güncel bir şekilde 7.49 dolara epey iyi fiyat bence.
9 yıl
AirTies RT 205 Önemli Bilgi!!!
Arkadaşlar modemin kutusunda çıkan 9V 1A adaptörü kullanıyordum, arada bağlantı kopmaları oluyordu idare ediyordum. Bir gün hiç bağlantı görmedi, cihazı resetleyince Power LED göstergesi normalden daha sönük yandı, diğer LEDler yanması gerekirken yanmadı, internete bağlanamadım, modem arayüze giremedim.

12V 1A adaptör var Western Digital Harici HDD nin aynı girişten, onu taktım: Cihaz bir anda coştu, eskiden 192.168.2.1 sayfasında ara ara donmalar beklemeler olurdu, şimdi ise sanki modem kendine geldi ve ADSL sinyalini, Etherneti, Wireless Bağlantıyı gördü sorunumda çözüldü, modemin kendi arayüzü bile hızlandı.

Eğer AirTies RT 205 modeme sahipseniz ve sorun yaşıyorsanız 12V 1A aynı girişten adaptör bulabilirseniz bir deneyin. Arkadaşlarınıza sorun onlarda bu tarz adaptörden olabilir. Belkide yaşadığınız sorunlar gücün yetersiz olması ya da besleme devresinden olabilir. Bu çözüm beni yeni modem almaktan kurtardı
10 yıl
Cs 1.6 Özel Cfg
Cs 1.6 Cfg Editor sayfamız bildiğiniz üzere oyunla gelen Default ayarlar üzerine kurulmuş bir cfg editor sayfası idi. Aynı sayfayı baştan aşağıya özel olarak tekrar sizler için hazırladım.
Cs 1.6 Özel Cfg sayfasında en ideal ayarlar seçili olarak gelecektir. Bu ayarlar detaylı bir şekilde kısaca anlatılmıştır. Dikkat edin bu sayfadaki bazı ayarların değiştirilmesi oyun performansınızı kötü etkileyebilir, ayarlar ideal ve ideale yakın seçilmiştir.

Ayrıca bu sayfadan indireceğiniz ozel.cfg dosyasında bir çok ayarın doğru değerleri eklenmiştir.
Aşağıdaki kodlar yasaklı tuşları düzeltir, F1 F2 F5 gibi önemli tuşları Default değerine getirir ve Özel Cfg dosyasında standart olarak gelir.

Eklenen Kodlar:
 
cl_allowdownload 1
cl_backspeed 400
cl_forwardspeed 400
cl_minmodels 0
cl_sidespeed 400
voice_enable 1
bind f1 autobuy;bind f2 rebuy;bind f5 snapshot;
unbind del;unbind end;unbind home;unbind ins;
unbind pause;unbind pgdn;unbind pgup;
unbind f3;unbind f4;unbind f6;unbind f7;unbind f8;unbind f9;
unbind f10;unbind f11;unbind f12;
10 yıl
Counter Strike sunucusu arayanlara
Arkadaşlar GameTracker.Com üzerindeki Counter Strike sunucularına daha kolay bir yöntem ile ulaşmak için özel GameTracker sayfamı ziyaret edin. Sayfa sadece Türkiye deki cs oyun sunucuları size gösterir. Diğer özellikleri sayfa üzerinden siz belirleyebiliyorsunuz.

Ayrıca Bakınız : Game-Monitor sayfası.
10 yıl
Cs Rate için Öneriler
Bilgisayarınızda online oyun oynarken; bilgisayarınızın viruslere karşı temiz olması gerekmektedir. Sizlere çok basit bir yöntem ile Malwarebytes Anti-Malware yazılımını kurmanız ve taratmanız için paket hazırladık.

M a l w a r e bytes A n t i - M a l w a r e Paket indirin, zip paketi içerisinde mbam-kur.bat dosyasına çift tıklayarak silent (sessiz, gizli, otomatik parametreli) kurulum yapın. Biraz bekledikten sonra mbam-tara.bat dosyasına çift tıklayarak hızlı taramayı başlatın. Tarama sonunda çıkan zararlıları kaldırın.

Not : Paket içindeki yazılım ücretsiz sürüm olup, gerçek zamanlı koruma sağlamaz. Bilgisayarınızdaki belirli zararlı yazılımlardan kurtulmanız düşüncesi ile size önerilmiştir.

Kaynak : http://www.oyunnetwork.com/on-cs-rate.php


Not2 : Malwarebytes Anti-Malware kelimesine reklam koyan Donanim Haber; linki bozduğu için harf aralarına boşluk eklenmiştir.
10 yıl
Cs 1.6 için Cross renginizi belirleyin...
Cs 1.6 için Cross renginizi belirleyin, hem de gerçek zamanlı önizleme ile...

İsterseniz kırmızı(red), yeşil(green), mavi(blue) renk değerlerini girin; isterseniz renkleri 50 nin katlarına artırın veya azaltın.

Bütün bunları yapabileceğiniz sayfamız : Cross Renk
11 yıl
System Volume Information (Kilit Açıcı)
System Volume Information klasörleri için kendi yazdığım uygulama ile artık bu klasörlere erişiminiz olacak!!!

Tek yapmanız gereken, indirip çalıştırmak, Windows kullanıcısını otomatik algılar ve erişim iznini otomatik sağlar. Tekrar kilitlemek istemeniz durumu için Geri-Kilitle.bat dosyasını oluşturur.

Kilit Açıcı indir

Dikkat bu klasör virüslerin en çek gizlendiği klasör olup, antivirüs yazılımınız ile kilidi açtıktan sonra bu klasörü taratınız.
11 yıl
Steam için güncelleyici
Steam hesabınızdaki oyunlar için otomatik güncellemeyi aktifleştirme dosyası; Steam Update Enabler Batch

Logout yapın, zipten çıkan EnableSteamUpdate.bat dosyasını çalıştırın, hesabınıza giriş yapınca kurulu olan oyunlar güncellemeleri varsa hepsi güncellenmeye başlayacaktır.

Tersi durum, bütün otomatik güncellemeleri iptal etmek isterseniz; DisableSteamUpdate.bat dosyasını kullanın.
11 yıl
Top15 Plugin
Top15 Plugin ile skor tablosu yeniden tasarlandı. Headshot atma oranımızı gösteren HsRate sütunu eklendi. Admin Rcon yetkisindeki yöneticiler say komutunu kullanıp !skor yazarak Rank sıralamasını sıfırlayabilirler. Eğer top15 içinde iseniz, top15 listesini kontrol ettiğinizde resimdeki gibi belirgin görüneceksiniz.

11 yıl
Otomatik serverlist güncelleyici.
Server List Guncelle yazılımı ile sitemize girmeden otomatik olarak ServerBrowser.vdf dosyanızı güncelleyebilirsiniz.

Cs 1.6 Serverlist buradan güncel server listemizi indirebilirsiniz veya kendi ServerBrowser.vdf dosyanızı bizim listemize ekleyebilirsiniz.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.