MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
O

Binbaşı
24 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
103 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
geçen ay
Binance pool hakkında yardım!

Selamlar. Madenciliğe başladım dun. Ekran kartım GTX 1060 yaklaşık 10 saattir sistem çalışıyor. Bınance pool da etherium kaziyorum. Hiveos kurdum. Ancak degerlerim niye aşağıdaki gibi. Bir yerde hata mı yapıyorum. Ya da 24 saat dolunca düzelmis mi olacak?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/68/e7/f6/68e7f6af8d8bd0d46e37812f0343cffa.jpeg&t=0&width=480&text=1
O
3 ay
Projeksiyon tripodu tavsiye!

Selamlar. Lambalı projeksiyon için tripod tavsiye edebilir misiniz? Aynı zamanda telefon için de kullanılabilecek olan.

O
8 ay
Telefondan resim kurtarma
Selamlar. Telimdeki silinmis resimleri kurtarmak icin recover my files disktigger gibi bircok program denedim. ancak bir turlu telefonun hafizasini gosteremedim. Kullanabilecegim telefonun hafizasini.gosteren kurtarma programi var mi?tesekkurler
O
9 ay
Word ve PDF icin hangi tablet? Yoksa dizüstü bilgisayar mi?
Selamlar. Word, Excell veya PDF düzenleme için tablet hızlı ve kullanışlı mıdır? (Tablet klavye ile alındığında)
Örneğin
samsung tablet s7 plus
iPad pro
Huawei matepad pro cihazları düşünüldüğünde bir Windows dizüstü bilgisayar rahatlığını verir mi? (Yukardaki işler için)
O
11 ay
Kamp için tava?
O
11 ay
Philips hue sistemi?
Selamlar. Acaba Philips hue sisteminde radyasyon yayma durumu var mı? Ya da bununla ilgili bilgi mevcut mu?
O
geçen yıl
Fanlarin yönü sorun çıkarır mı?
Selamlar. Yakinima Mini itx kasa toparladık. Ancak ATX psu nün fanı ile CPU nün fanı birbirine bakacak şekilde ve arada nerdeyse boşluk yok belki 2 -3 mm boşluk var. Birbirlerine hava ufleyecek sorun olur mu?
O
geçen yıl
Ram sorunu
Bilgisayarim Acer E5-573-315J modeli.
Bilgisayara cpu-z programını yükledim. Iki slot ram girişi olduğunu anladım. Aynı modelden ram aldım. Ancak Rmrami takmama rağmen 4gb gözüküyor. Aldığım ram bozuk mu diye onu ayrı taktım. O ram de çalıştı. Ayrı ayrı tekli takınca sorun yok. Ama ikisi birarada 8gb olmadı. Bir ayar mibyapmaliyim. Bios mu guncellemeliyim? Üstteki satın aldığım ram. Alttaki orjinal aldığım ram.

O
geçen yıl
Windows 10 ne yapmalıyım?
Bundan yaklaşık 4 yıl önce internetten Windows 10 key satın aldım. Aldığım key Windows 10 pro education a aitti. Tabi belli zaman geçince bazı şeyleri anlamaya başladım lakin almıştım keyi bir kere. Bugün tekrar Windows kurdugumda biosa key eklidir diye education sürümü seçtim. Lakin yükleme esnasında benden mail istedi. Sanırsam edu uzantılı istedi çünkü kendi mailimi kabul etmedi. Sonra bunun yerine etki alanına ekleme diye seçenek vardı seçtim bende ne de olsa biosdan orijinalliğini anlar diye. Sonuç Windows 10 etkinleştirilmesi. Ne yapmalıyım?
O
geçen yıl
Microsoft Office
Selamlar herkese. Uygun fiyatlı satılan tüm ofis programları yasa dışı mıdır? Ben yüksek meblağ para vermek istemiyorum. Yasal kullanmak istiyorum. Uygun fiyatlı Microsoft yetkili satıcı var mı ülkemizde dijital satış yapan. Ya da satilanlarin hepsi hakka girmeden gönül rahatlığı ile alınabilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.