Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
29 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
69 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Vodafone'na da, Telekom'una da.. İş yapmayan tembeller...
Merhaba arkadaşlar,
4,5 ay önce yeni taşındığım evde şebeke olmadığından şebeke başvurusu yaptım. Tam 1 ay önce 26.08.2017 de telefom direğini kapının önüne kadar getirdiler. direk gelmesine geldi fakat halen pasif gözüküyordu taki 14.09.2017 ye kadar. 14.09'da direk aktifleşti ve Vodafone'yi arayarak nakil işlemlerini başlattık. talebimizden 3 gün sonra telekom ekipleri geldi ve bina girişine kurulumu yaptılar. bende telekomun bıraktığı kablodan modeme kadar kurulumunu yaptım. Ama gel görelim ki halen nakil süreci devam ediyor diyorlar. Bir türlü hatta sinyali vermiyorlar. Sene 2017 olmuş adamlar Marsa patates ekmeye çalışıyorlar. biz daha bir hatta sinyal vermeyi beceremiyoruz.
5 yıl
Ben Artık Aranızdan Ayrılıyorum
Merhaba arkdaşlar,
Allah bu konuda ki arkadaşların yardımcısı olsun ve kimseyi bu konuya düşürmesin gerçekten çok sıkıntılı süreç altyapı, port vs. vs. problemler.

Yeni taşındığım evde altyapı olmadığından dolayı 4 aydır internetsiz kalmıştım. çoğu defa telefonda bir çok kez müdürlüğe giderek bu durum hakkında bilgi,görüş ve şikayetlerde bulundum.

Nihayet evimde altyapı bugün itibariyle gözüktü ve Port sorunu yaşamadan internetimin nakil işlemlerini başlattım. Şimdi vodafone net'in dondurduğum interneti aktifleştirmesini ve daha sonra naklini isteyeceğiz. ( süreç böyle işliyormuş. dondurulan hat aktifleşince nakil edilebiliyormuş.)

Diyeceğim o ki hepinize kolay gelsin ve biran önce istediğiniz internete kavuşmanız dileğiyle...

Arada bu konuya girer bir ahh çekerim büyük ihtimal.

5 yıl
F/P İnterneti Bol Faturası Az Tavsiye Lazım
Arkadaşlar merhaba,
Evi taşıdığımdan dolayı yeni evde altyapı sorunu var gelene kadar 4.5g ile idare etmek zorundayım. interneti fazla olup f/p paket veya tarife var mı ?
5 yıl
Lastik Seçimi
merhaba arakadaşlar,
artık motorun üsütnde ki lastikler canımı sıkmaya başladı ve değiştirme kararı aldım.
lastik ölçülerim=
Ön, 90 - 90 -18
Arka 110 - 90 - 16 hangi lastikleri önerirsiniz ?

motorum toring tarzıdır. michelin pilot street'e baktım fakat ön lastik mevcutken arkada lastik boyutumu bulamadım. yardımcı olabilirmisiniz ?
6 yıl
[Port Yok Sorunu] 100mt Ötemde Boş 4 Ev Var. Hepsinde de altyapı gözüküyor. [Yardım]
Arkadaşlar merhaba,
Cumartesi günü yeni taşındığım evime doğru giderken yol değiştirip bide şu sokaktan gideyim dedim ve ne göreyim boş 4 tane ev var. Önceden vodafoneun sayfasından sorgulama yapıyordum ama şu aralar kullanılmıyor o site neyse uzatmadan evleri turk.net'in sitesinden kontrol ettim internet gözüküyor.

hemen vodafone net mh'yi aradım
"02.05.17 tarihinde nakil başvurusundan dolayı port kayıdı açılmıştı durumu nedir?" dedim. MH bana "Kontrolleri yapıyorum. HalenPORT YOK" cevabını verdi. neyse mh ye durumu anlattım dedim böyle böyle boş ev var bunları bi kontrol edin port gözüküyormu diye. başta mırın kırın etti ama ikna ettim kontrol yaptı altyapı gözüküyor dedi. ama dedi bunlar başka dolaba bağlı olabilir dedi. Zaten oturduğumuz yer küçük bi yer ve çevrede gördüğüm tek saha dolabı var.

Bu durum hakkında ne yapabilirim ?


Not: Vodafone Net VDSL kullanıcısıyım. 1 aydır port bekliyorum.
6 yıl
2009 iMac SSD'ye Format Atamıyorum
Merhaba arkadaşlar,
2009 imac'i de sierra yüklüydü bir sıkıntı oluştu ve ssd de ki sistemi komple silip tekrar sistemi yüklemeyi denediğimde cmd+r komutunda lion recoverysini yüklettiriyor fakat yükleme devam ederken "ek bileşenler indirilemiyor" hatasıyla, alt(option)+cmd+r yaptığımda el capitan indirtiyor apple kimliğini giriyorum bu seçenekte de bir hata ile karşılaşıyorum ama hatayı hatırlayamadım şimdi. dedim bari usb boot atayım bunda da sierra indirip usb ye attım yükleme esnasında "Yükleyici verileri, imza denetiminde başarısız oldu" hatasını verdi.

ben bu ssd ye nasıl siste yükleyeceğim​ arkadaşlar bi yardımcı olur musunuz ?
6 yıl
Android'te Mobil dh'ya girildiginde telefonu kastirmasi ve kullanilamaz hale getirmesi
Merhaba dh li kardeslerim,
Son 1 - 2 aydir mobile dhya girdigimde 5 ila 10 dk sonra telefon zorlaniyor ve chrome kapaniyor. Chromenin kapanmasi ayri dert kapandiktsn sonra 1 ila 2 dk sonra telefonun kendine gelmesi ayri dert. Artik cileden cikarmaya basladi bu durum beni. Sizlerde de boyle bir durum soz konusu mudur? Bu sorunun sebebi olarak. Sonraki sayfayi ayni sayfada yukluyor ve ram belleğini doldurdugi için telefon kendini toplayamiyor diye düşünüyorum. Bu özelliği kapatmanin bi yolu var mi ? Ben bulamadim. Telefon GM Android one

Ayrica konun yeri burası mi bilmiyorum.
6 yıl
Yönetim Bilişim Sistemleri AÖF Hk.
Merhaba arkadaşlar. Bu bölüme giymeyi planlıyorum. Aramizda Bu bölüme giden var mı ? Giden var sa yorumlarını paylaşabilir mi? Birde ekampus sitesinde ders kitapları olması lazım onların pdf dosyalarını bana verebilir mi? Bakıp gormek istiyorum.

Saygılar.
7 yıl
Skin Alma Hastalığı
Merhaba arkadaşlar.
Bu oyun gerçekten f2p (ücretsiz oyun) oyunudur.gercek parayla hiçbir şekilde rakibinin üstünde üstünlük kuramazsın. Amma velakin skin almak bana hiç mantıklı gelmiyor. Ama çoğu kişi hiç acımadan skin alıyor. Bana göre skin alacağıma sevdiğim bir şampiyon alırım rp ile daha iyi. Nedir sizlerde ki skin alışkanlığı? Anlayamıyorum. Ha paranı almışsın camdan dışarı atmışsın. Ha skin almışsın. Benim görüşüm bu şekilde.
7 yıl
General Mobile Android One 4G Turkcell H+ sorunu
Arkadaşlar telefonu yeni aldım. Bulunduğum yerde diğer telefonlarda Turkcell mobil veri h+ çekerken GM 4G telefonundan sabit 3G yazmakta. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

#Arkadaşlar telefonda gezinirken buldum simge olarak 3G fakat H+ modunda internette bağlanıyor cihaz.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle