Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
15 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
358770 Gün Cezalı
357191 gün 9 s. 35 dk.
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Uzmanlara network sorusu
Bir routera bağlı başka bir modeme takılı olan ip kameraya nasıl ulaşabilirim. Master router ip si 192.168.1.1 olsun diğer router da bundan 192.168.1.20 ipsini alsın diyelim kamera da bu ip de yani 192.168.1.20:8080 portunda yerleşik. Şimdi ilk roueterdan port yönlendirmesini yapıyorum ve 192.168.1.20 nolu ip ye ulaşabiliyorum ancak 8080 nolu portu göremiyorum. Bu durumda ne yapmak lazım. Yardımcı olabilecek var mı?
8 yıl
Tchibo uygun fiyata bisiklet gözlüğü var
Ben iki sene önce alıp kullandım. Şimdi bir tane daha sipariş ettim . Memnun kaldığım bir üründü. Bu linkteki revizyondan geçmiş ve daha kullanışlı hale gelmiş. İhtiyacı olanlar kaçırmasın.

Tchibo aktivite gözliğü
8 yıl
Dechatlon'da bisiklet kıyafetlerinde indirim var
8 yıl
Formula1 vs Supercar V8 vs Mercedes AMG SL63
Uzun zamandır bu bölüme takılmıyorum . Daha önce verildi mi bilemiyorum o yüzden. İzlemeyenler için eğlenceli güzel bir video.
8 yıl
Araç seyir kamerası almayı düşünenler
Ben aşağıdaki video da tanıtımı yapılan kamerayı motosiklette kaska bağlayarak arabada da gögüse monte ederek kullanmak üzere aldım. Ebay deki bir satıcıdan tedarik ettim kamerayı. Yaklaşık 10 günde elime ulaştı. Video da detaylı anlatım olduğu için burada ben bir izahatta bulunmayacağım. Kameradan memnun olduğum için sizlerle paylaşmak istedim. 145 lira gibi bir fiyata geldi bana. Videoyu izleyin (altyazı ihtiyacı olanlar açsınlar lütfen) . Youtube dan video kalitesi tam anlaşılamadığı için örnek videoların olduğu linki de ekliyorum.

Örnek videolar için link: https://app.dumptruck.goldenfrog.com/p/hB97JbTf3a
9 yıl
iptal
iptal
9 yıl
iptal
iptal
9 yıl
ümit Evolution
9 yıl
Bir premiumdan beklenmezdi ama (bmw)
Bmw nin tasarımıyla ilgili ilginç bir video buldum. Bu Rus'u (ya da imposter) çoz kızdırmışlar. Hesabı da kesmiş zaten. Yalnız mühendislik cidden bunun neresinde. Premium olma durumunu geçtim. Hadi biri boyle tasarladı diyelim. Ne oldu o muhteşem kalite kontrol denetimlerine. Müşteri geri dönüşlerine.


Ön yargısız izleyin. Kafasında klişeler olan arkadaşlar başka yöne baksınlar lütfen.
10 yıl
1930 lu yıllarda araba üretimi.
1930 yılında Ford firmasının bir üretim tesisinde, arabanın değişik parçalarının üretim aşamalarını gösteren bir arşiv videosu... Belki ilginizi çekebilir. Video yüklenemiyor . Link sizi siteye yönlendirecek.

http://www.liveleak.com/view?i=7c8_1337458313&p=1
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.